Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását!

Követeljük a fideszes bűnözők teljes körű elszámoltatását és büntetőjogi felelősségre vonását! / Közlemények / Kedves aláírók! / Hozzászólások

MEDDŐ Andi Dobos Naccsásasszony ( AZ IGAZI , NEM IMPI MÁSIK FÉSZBUKKJA )

#826 MEDDŐ Andi Dobos Naccsásasszony ( AZ IGAZI , NEM IMPI MÁSIK FÉSZBUKKJA ) Szeretettel várlya ide is a

2020-12-20 06:57

teljesen beilleszkedtünk. Megtanultuk az ivrit nyelvet, alap- közép- és felsőfokú nyelvvizsgákat tettünk kiváló eredménnyel.

Judit Bableves Selmec

#827 דניאל פטר Veled vagyunk a hazudozásaidban

2020-12-20 06:58

Kedves Peter,es hol praktizalsz ?

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens , Eiláti Szeméttelep

#828 Kedves Peter,es hol praktizalsz ?Veled vagyunk a hazudozásaidban

2020-12-20 07:16

 

 

Kedves Judit Bableves Selmec, hát a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamaránál.

Mit gondoltál ?

Hol Máshol ?

He ?

Szalay László

#829 hát a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamaránál.

2020-12-20 07:19

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr! Az van. Nagyon vastag...

Settong Ghuru

#830 Üdvözöl JÜK új tagjainkat

2020-12-20 07:21

Az adminok és moderátorok a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezőket. Ezek robotok. Ha bekerülnek a csoportba elárasztják azt fake megnyilvánulásokkal és lebénítják a csoportot. Nyilván nem minden ok és megbízás nélkül.

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr

#831 Az adminok és moderátorok a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezők

2020-12-20 07:23

Jó hogy figyelnek erre az Adminisztrátorok és a Moderátorok,mert szerintemn az ilyenek Nagyon Fontos dolgok,mert így is meglehet védeni a Csoportot.

Balázs Bableves Zsuzsanna

#832 Üdvözöl JÜK új tagjainkat

2020-12-20 07:24

Sok hülye van sajnos

Béla Varjassy

#833 a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezőket.

2020-12-20 07:26

Normális egy se volt?

Rianto

#834

2020-12-20 07:31

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr

 

HALLGASS BELE FERI KEDVENCZ ZENÉIBE ....

Pné Rausch Bableves Ilona

#835 HALLGASS BELE FERI KEDVENCZ ZENÉIBE ....

2020-12-20 07:36

TILCSIZNEK TILCSIZNEK

A MOCSKOS TILCSIZŐK

TOLCSIZNAK TOLCSIZNAK

A MOCSOS TOLCSIZÓK

ALÁIRÁS HAMM

IHI MIHI SI

ALÁIRÁS AHI MIHI SI

MOHO OHOCSKOS TROLL

 

TINGILI LONGI LOG

TINGILINGI LONG

 

OHOCSKOS MOHOCSKOS KÉKTALINGIS TROLL

 

ALÁIRÁS AHI MIHI SI

#836 OHOCSKOS MOHOCSKOS KÉKTALINGIS TROLL

2020-12-20 07:40

MEDDŐ Andi Dobos Naccsásasszony ( AZ IGAZI , NEM IMPI MÁSIK FÉSZBUKKJA )

IS

VIETNÁMI BALZSAM ....

Dr Dániel Péter , eiláti sztárügyvéd

#837 VIETNÁMI BALZSAM ....

2020-12-20 07:44

Még néhány fotó az izraeli kórházról, ahol kezeltek és néhány tény, amelyet én tapasztaltam. Az izraeli mentő kb 5 percen belül érkezett ki a hívásunk után. A kórházba érkezésünk után azonnal elkezdődtek a vizsgálatok, úgy félórán belül megvolt a CT, MRI és ultrahang vizsgálat. A kezelés is késedelem nélkül elkezdődött, mivel az eredmények azonnal megérkeztek. Az orvosok az ágyamnál konzultáltak, miközben egy monitoron együtt értékelték a leleteimet. Közben engem is kérdezgettek, mindenről tájékoztattak. A kezelés alatt minden orvos és nővér hihetetlenül kedves és segítőkész volt. Például amikor éjjel 2 körül egy rossz mozdulatom miatt kiszakadt az infúzió, a csengetésem után 1 perccel már megérkezett a nővérke és mosolyogva nyugtatott meg, hogy semmi baj, miközben visszakötötte az infúziót. A kórházban minden modern, tiszta, az ágyak egy gombnyomással állíthatóak, minden irányban. Minden ággyal szemben 1-1 lap tv a falon, sőt van wc papír, fertőtlenítőszer és minden más is. Hálás vagyok a sorsnak, hogy itt Izraelben lettem beteg és köszönöm minden mentősnek, orvosnak és nővérnek, hogy megmentettek

 

Továbbra is szépen gyógyulok, egyre többet tudok sétálni


Vendég

#838 Az adminok és moderátorok a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezők

2020-12-20 10:12

Az adminok és moderátorok a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezők

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr

#839 NYOMULNAK

2020-12-20 10:17

Az adminok és moderátorok a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezők

Sándor Glódi

#840 NYOMULNAK

2020-12-20 10:18

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr

 

Akkor Szobd le!!!

Lyóska O3G Piroska

#841

2020-12-20 14:43

Lehet hogy kicsit korán, de én már megvettem
 
Bableveses Zsuzsi karácsonyi, + szülinapi ajándékát.
 
 
Gondoltam, hátha szeret hegeszteni.
 
 
És különben is. Hogy néz már ki ha egy 65 éves KÖRÜLI Izraeli hölgynek, nincs hegesztőtrafója?!
Lehet veszek majd neki egy ütvefúró gépet is.
Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr

#842 Gondoltam, hátha szeret Bableveses Zsuzsi hegeszteni.

2020-12-20 14:44

Haver, szerintem te valami űrhajót csinálsz végül.

Lyóska O3G Piroska

#843 Haver, szerintem te valami űrhajót csinálsz végül.

2020-12-20 14:47

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr

 

Majdnem. Tengeralattjáró Mutyit

 

 

.

Piroska Bableveses Zsuzsi

#844 szép ajándék, de Zsuzsi helyében én az ütvefúrónak jobban örülnék

2020-12-20 14:50

 
Azért még mindig akad amin eltátom a szám.
Akkumulátoros dugóhúzó!!!
Szerintem meg aki nem tudja enélkül kihúzni a dugót a borosüvegből, az ne igyon!
Lyóska O3G Piroska

#845 Az adminok és moderátorok a tagok felvételekor utasítsák el az indiai, indonéz, thai stb jelentkezők

2020-12-20 14:53

Rendesen bealázták 

Évfolyamelső dániel O1G bilis Impi : hulladékmenedzselési -szakreferens ,vastag bőr

csürhét! 

Lyóska O3G Piroska

#846

2020-12-20 14:54

Mondjatok egy jó kalandfilmet, ami fenn van a youtube-on.

Dr Mády O2G Egon

#847 Mondjatok egy jó kalandfilmet, ami fenn van a youtube-on.

2020-12-20 15:17

miért is nem Komáromi Főorvos Úr kezelgeti az Eiláti Rémpárocskát...?

 

Én nem igazán hiszek az efféle előrejelzésekben, de - remélhetőleg - nagyon úgy néz ki, hogy ebbe már csakugyan belebukhatnak.


Vendég

#848 miért is nem Komáromi Főorvos Úr kezelgeti az Eiláti Rémpárocskát...?

2020-12-20 15:18

"Őszinte" részvétem O1G! Ezt csúnyán benézted!

Csernohorszki , a Másik Gyula

#849 A mai Beteavonmenü: sült virsli és túrókrémes fánkocskák

2020-12-20 15:23

 Mind a kétszer belenyúltál a fals talonba, te buta eilati mazsola! 

Almási István

#850 A mai Beteavonmenü: sült virsli és túrókrémes fánkocskák

2020-12-20 15:30

te buta eilati mazsola! 

a virslibeteavon

a kóbor  KÉKSZALAGOS  AGYTRÖSZT kapáczák megtévesztésére szolgált.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...