Nem érezzük biztonságban semmilyen módon magunkat

Nem érezzük biztonságban semmilyen módon magunkat / Közlemények / Kérek mindenkit hogy ossza meg a petíciót ismerőseivel. / Hozzászólások


Vendég

#1

2020-03-24 14:32

- Közös érdekünk hogy a színjáték a Parlamentben - ami csak a fidesz irányításával történik, - megszűnjön. - Tegyünk hát rendet az országunkban és írjanak ki új választásokat - soron kívül ! Töltsd ki és oszd meg - továbbítsd, köszönöm ! - a petíciót név nélkül is alá tudod írni és lehetőleg küld el ismerőseidnek - Köszönjük !
Ferenc Kalmar

#2 Kérek mindenkit hogy ossza meg a petíciót ismerőseivel.

2020-03-24 14:33

- Közös érdekünk hogy a színjáték a Parlamentben - ami csak a fidesz irányításával történik, - megszűnjön. - Tegyünk hát rendet az országunkban és írjanak ki új választásokat - soron kívül ! Töltsd ki és oszd meg - továbbítsd, köszönöm ! - a petíciót név nélkül is alá tudod írni és lehetőleg küld el ismerőseidnek - Köszönjük !


Vendég

#3

2020-04-08 18:12

Mire összegyűlik párezer aláírás a vírus-járvány lecseng, tehát nyugi. - Név nélkül is alá írhatod, - ha nem akarod megadni neved. (Y) Tudjuk hogy nemigen hallgatnak az emberek szavára, de ha vagyunk elegen, felfigyelnek. Töltsd ki és oszd, továbbítsd, köszönöm !

Vendég

#4

2020-04-24 11:47

- ahogy én látom most április 24-én, a járvány tetőzéséig ( Orbán szerint ) május 3-ika - van még 9 nap. Az aláírók száma eddig 137. attól nem kell tartani hogy ez a járványt megzavarja - mert szerény értékelésem szerint az aláírások száma őszre lesz számottevően nagyobb - tehát nyugodtan írjátok alá, - akinek teszik a fogalom és osszátok meg másokkal is. - Ha nem kívánjátok megadni a neveteket - lehet név nélkül is aláírni, - bár szerintem ez nem túl lényeges. - Ebben látom az egyedüli DEMOKRATIKUS FORMÁJÁT a szavazásunknak. Köszönöm szépen !

Vendég

#5

2020-05-01 09:31

Közös érdekünk hogy a színjáték a Parlamentben - ami csak a fidesz irányításával történik, - megszűnjön. - Tegyünk hát rendet az országunkban és írjanak ki új választásokat - soron kívül !



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...