A rokkantnyugdij megszüntetése.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A rokkantnyugdij megszüntetése. petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-11-21 10:25

Soltész Miklós nekünk -érintetteknek, rokkantaknak- adott tájékoztatóján elmondta, nem ellenünk, ez érünk van. Hogy a csalóktól megszabadulhasson a rendszer.
Akkor nem mondta, de mára már nyilvános, van kvóta, ami megmondja, hogy ennyi és ennyi a pontos száma a rendszerből, az ellátásból kizárandókra.
Vagyis ez nem más, mint anno a zsidók összeírása volt.
Végül is a jelen kormány erőst hajaz az azon intézkedéseket meghozókra....

Vendég

#2

2011-11-21 11:01

Ne büntesse a kormány a már egyébként is betegséggel sújtott embert!
rokkantnyugdijasnő

#3 Re: rokkantnyugdíj

2011-11-23 10:11

#2: -

Bárhogyan is nézzük és járjuk körbe a témát... valami nagyon nincs rendben...

Mi a helyzet a rokkantnyugdijas emberek állampolgári jogaival?

Mit értek ez alatt?

Amúgy is szerencsétlenné vált embereket sodornak kritikus helyzetbe. Miből gondolják honatyáink, hogy 27-35 ezer forintokból meg lehet élni???

...2000 óta vagyok rokkantnyugdíjas. 4 felülvizsgálat van mögöttem. Mind a négyszer, vittem szakorvosok, professzorok tényszerű állásfoglalását a betegségemre vonatkozóan. EDDIG MIND A NÉGY ALKALOMMAL ELFOGADTÁK, HOGY VALÓBAN BETEG VAGYOK. MOST LEGÚTOBB VISZONT:Az ORSZI-ban ülő hölgyecske, aki állítólag dr,- SZABÁLYOSAN FELÜLBÍRÁLTA  szakorvos professzorOK állásfoglalását?? Annyira zseni doktor, hogy mindenhez ért?Konkréten azt mondta, ne panaszkodjak,- mindenkinek fáj valamije. Lám neki is a nyaka,- mégis dolgozik..

..A rokkantságom alatt végig dolgoztam, betartva a törvényi szabályozást. Fizettem a járulékokat meg mindent. Most miért akar éhhalálra itélni a kormány... Válasszak: vagy 27 ezer forintból éhenhalok a gyerekemmel, vagy elmegyek dolgozni, ahonnan mondjuk 2 hónap után kirúgnak... MERT könyörgöm melyik munkáltató tolerálja azt, hogy heti 2-3 alkalommal nem megyek melózni, mert órákat,- délelőttöket ülök kilinikákon,de ha dolgozom is,- minden nap ugyanazon óra-percében injekciózni kell magam!! NONSZENSZ!!!! AZ EGÉSZ! Biztosan mellém tesznek majd egy bőrkanapét, ha esetleg rosszul lennék dőljek le egy kicsit!!!  :-)

Szóval! Ezt nem szabad ennyiben hagyni!

Amennyiben elveszik a nyugdijamat, és 2012-ben olyan élethelyzetbe sodornak a besorolásukkal, ami még jobban rontja az állapotomat,- az atyaúristenhez is elmegyek, fellebezek, betegjogi szakértő, ha kell ombusman, Brüsszel, vagy bármi!!

....


Vendég

#4

2011-11-25 07:05

nem értek egyet,és tiltakozom ,hogy még méltatlanabb és hátrányos helyzetbe kerüljünk!!

Vendég

#5

2011-11-28 11:31

Válság igen gazdasági-politikai -és morális mikor veszik észre az illetékesek?,hogy a saját hatalom megtartásáért folytatott harcban tönkre megy a magyar nép!

Vendég

#6 000

2011-12-15 15:05

akik edig pézel vették meg a rokkantságit ezután js megfogják tudni.a képviselök fizetését kéne csökkenteni a népnek kéne megszavazni irjuk ki népszavazásra!!!!!! 35 év mukaviszony rokkantnyugdijas de meddig.

Vendég

#7

2012-01-11 11:32

Bizonyára hallottak arról, hogy öngyilkos lett a hivatalban egy rokkantnyugdíjas mert elvették töle. Gusztustalan ez a kormány.

Vendég

#8

2012-02-23 19:54

Semmit érő törvényt sértők gyülekezete,azok akik az emberi jogokat nem tiszteli,nem való a MAGYAR NÉP vezetésére és képviselésére sem.

Vendég

#9

2012-05-14 17:45

Felháboritó amita rokkantnyugdij elvételével csináltak ez szerintem kimeriti a haza árulás fogalmát ma kaptam meg a rokkantsági ellátásról a határozatot,42-ledolgozott év után kiszúrták a szemem 60.450ft rokkantsági ellátással,az új jogszabály szerint 5-év 1nap biztositási időt vesznek figyelembe és nem jár az utazási utalvány sem ilyen népnyuzó semmihez sem értő kormánya még nem volt Magyarországnak ezek nép nyúzók csak a saját zsebe érdekli,semmivel nem külömbek mint az Mszp volt csak azok beismerték hogy hazudtak ezek meg szem rebbenés nélkül hazudnak mocskos szemét banda,tényleg megvédik a nyugdíjakat oda sem adják szégyeljék magukat,

Vendég

#10 Pusztuljanak a rokkantsági nyugdíjjal csalók!

2012-05-14 20:40

A 10 milliós Magyarországon szám szerint kétszer annyi "rokkant" van, mint a 6 milliós Szlovákiában. Az OECD országok átlagánál (a felnőtt, munkaképes korú lakosság 6 %) is kétszeres a 12,1%-os magyarországi arány.

Persze az álrokkantoktól az eddig kicsalt pénzt is be kellene vasalni.

 

http://outside.mfor.hu/mfor/images/rokkantnyugdijasok_szama_oecd_2011_02_25_600....