Börtönbüntetés az állatkínzóknak!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Börtönbüntetés az állatkínzóknak! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#251

2012-02-19 18:40

börtön és baseball ütő...

Vendég

#252

2012-02-19 21:51

Úgy legyen,szánalmas,hogy semmi itélet nem született itthon,nagyon durva eseteknél se...pécsi cica kínzók,napjainkba a dzsippes vizslás köcsög...stb...........törvény nincs az állatkínzásra,ami van is nem alkalmazzák,szemet hunynak,de ebadó van.A röhej,hogy ha graffitizel le ültetnek,egy kis firke miatt,ha élőlényt (Isten teremtményeit,vallásosak végett)írtasz,kínzol,gyilkolsz...akkor semmit nem kapsz...

Vendég

#253

2012-02-20 22:37

Nagyon örülök a kezdeményezésnek!!!Mindig szomorúan nézem ha ártatlan állatok megkínzásáról szóló Írásokat,képeket látok!Én is azt vallom és hangoztatom,hogy addig amíg nem kapnak méltó büntetést az elkövetők,addig nem lehet megállítani ezt a lavinát!!!

Vendég

#254

2012-02-21 12:20

Szemet szemért! Fogat fogért! Másképpen nem értik!

Vendég

#255

2012-02-22 10:22

Keményen kellene büntetni!!! Egyébiránt aki állatot kínoz, az embertársai megkínzásától sem riad vissza!!!

Vendég

#256

2012-02-24 11:43

Jó lenne ha a biróságok letöltendőre itélnék az állatkinzókat és komolyan vennék ezt a büncselekményt.

Vendég

#257

2012-02-24 23:17

Nem szabad elnézni az ilyen gonosz tettek felett. Vannak, akiket másképpen nem lehet megrendszabályozni, sajnos.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-24 23:18



Vendég

#259 Re: Tinush

2012-02-26 12:15

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-02-27 12:38



Vendég

#261 Re:

2012-02-27 12:53

#188: -

Igen.Kemény börtönbüntetést és verést érdemelnek a beteg elmélyüek!!!


Vendég

#262

2012-03-03 01:18

Egyetértek!Minden állatkínzó torz személyiségű lelki nyomorék kapja meg a neki járó igazságos büntetését!!!Ez legyen a jussa,beleértve a szaporítókat is.

Vendég

#263

2012-03-03 10:37

Te is tegyél az állatkínzás ellen,kapja meg mindenki méltó büntetését.Egy állat aki nem tudja elmondani ha bántják,vagy fáj valamije.Csak csendben szenved,bízva az emberek együttérzésében,hogy segítenek rajtuk.

Vendég

#264

2012-03-04 22:00

Életfogytiglantartó börtönbüntetést,vagy Halál büntetést ,minden állatkínzónak!!!!Meg kell állítani őket,és csak ez a megoldás a számukra,nincs kegyelem,mert az nem ép elméjű ember aki ilyenre képes,!!!

Vendég

#265 :(

2012-03-12 22:13

Remélem elfogadják és az állatkínzók megkapják méltó büntetésüket

Vendég

#266

2012-03-13 02:18

Jó lenne, ha végre komolyan vennék az állatok bántalmazását, és megfelelő büntetést kapnának érte, börtönt, és pénzbüntetést, úgy ahogy az külföldön is van.

Vendég

#267 Re: Re:

2012-03-14 18:33

#250: - Re:  Hát igen.Én jóformán annyira közel érzem magamhoz az állatokat,hogy egyszerüen elsírom magam ha ilyen állatkinzásokról hallok a tv böl vagy amikor a fiatalok mobilon küldözgetik át egymásnak ,hogy a diszno fejét hogy vágják le láncfürésszel.Szerintem az emberi primitív hozzáállás,a tudatlanság és egy hatalmas adag gonoszság szükséges ahoz hogy ilyen dolgok történjenek az ártatlan állatokkal.Én azt mondom,hogy valakinek a neveltetésén is mulik hogy hogy viszonyul az állatokhoz.A szülőknek eleve az lenne a dolguk hogy megszerettessék az állatokat a gyermekeikkel.Hiszen ha a kisgyermeknek megmutatjuk milyen puha egy kiscica vagy kutyus szöre biztosan nem lenne belöle felnött korában egy vadállat.Mocskos módon idegesit az állatokal szenbeni közöny is.Mikor valakinek tudatában áll hogy egy állatnak rossz helyzete van és tudomást nem vesz róla.mert ha tudatomban áll hogy én olyan szerencsés vagyok hogy rendelkezem olyan eszközökkel amelyekkel segiteni tudok akkor segiteni fogok.A legidegesitöbb pedig ezek a tipikus parasztok akiknek kilóg a kapanyél a szájából ,szerintük az a legjobb születésszabályozás ha az ujszülött kiskutyákat ,kiscicákat elássák,kiteszik egy utszélre,földhöz csapkodják.JÉZUSOMMMMM...... Ezek emberek?????????  De mondjuk azok a települések sem teljesen normálisak ahol az emberek panaszkodnak hogy sok a kobor kutya és nem tudnak elmenni a boltig mert félnek.Hát könyörgöm azok a kutyák nyilván nem maguktol kerültek az utcára.Most a sok idióta viselje el.Ha annak idején nem raktak volna ki annyi kutyát illetve amikor még nem szaporodtak el akkor cselekedtek volna most nem lenne ez.Nem tudom őket sajnálni. (Gondolom ezt is leírom mert a születésszabályozás hiánya miatt is van az állatok szenvedése.)És rendszerint ilyenkor jön hogy nekünk nincs pénzünk ivartalanitani a kutyánkat szöveg.15 ezer ft volt nekünk.Tehát akinek másra van pénza annak erre is legyen vagy ne tartson kutyát.Ennyi.Az országunk annyira el van korcsosodva ami az állatvédelmet illeti.Mindenkit letartoztatnak, egyszerü kis lopások miatt ülnek a börtönben,mikor meg állatokat gyilkolnak hallom a tv böl a szöveget,hogy:,, a tettesek akár 3 év börtönt is kaphatnak" Mi az ,hogy ,,akár" Majd a biro ránéz és ha szép a szeme akkor felmenti vagy mi a franc?Nem tudom ezt mért kell szépiteni.H a valakiröl bebizonyosodik hogy kinozta tök mindegy hogy rosszul tartotta vagy szánt szándékkal  egyértelmüen vágják be a börtönbe.Igy sosem fognak leállni ezek a görények ha nem kapnak egy kis fenyitést.Ezt még napokig tudnám irni.Lehet hosszu volt de ez a nagy büdös véleményem.Akiröl meg megtudnám ,hogy ilyet tesz annak garantálom ,hogy nem tenné zsebre amit tölem kap.Elsö sorban beleállitanám a hátába a karját.  Köszi ,ha  végigolvastátok a véleményem.

 


Vendég

#268

2012-03-20 00:57

igen börtön az állatok is érzékeny kis lények

Vendég

#269

2012-03-21 16:19

Támogatom, hogy megkapják méltó büntetésüket!!!

Vendég

#270

2012-04-04 09:29

Vásárolni sajnos nem tudok, de támogatok min állatok elleni erőszakot, nekem egy kutyusom van, menhelyről hoztuk, ő már a harmadik, akit a fekete dobozból hoztunk sajnos nem tudtuk megmenteni, orvosi beavatkozásokkal,sem
Írisz

Vendég

#271

2012-04-09 16:15

Nagyon kemény bűntetést szabnék ki rájuk... ezek betegelméjű senkik. Az állatoknak ugyan olyan joguk van a Földön élni, mint az embereknek... védeni, támogatni, és tisztelni szeretni kell Őket.

Vendég

#272

2012-04-11 19:35

Ha már nem lehet azt tenni velük, amit ők tettek az állatokkal, legalább kerüljenek hűvösre.

Vendég

#273

2012-04-14 10:41

Ugyanazt érdemlik amit okoznak az állatoknak!!!

Vendég

#274

2012-04-16 16:11

Drákói büntetést az állatokat bántalmazóknak.

Vendég

#275

2012-04-29 15:13

A pénzbüntetések nevetségesek. Börtön? Igen egyetértek, ha nem luxusbörtön.