MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK!

MINDEN EDDIGINÉL KEMÉNYEBBEN TÁMADJA SOROS GYÖRGYÖT A MAGYAR KORMÁNY. TILTAKOZZUNK! / Közlemények / Aláírás a Soros György elleni plakát miatt - közlemény / Hozzászólások


Vendég

#76

2017-07-07 16:24

Remélem minél többen fogják aláírni a tiltakozást. Felháborító, hogy a mi adóforintjainkból heccelnek minket naponta ezzel a plakát özönnel. Az pedig vérlázító, hogy az egyik 49-es villamos padozatára is leragasztották a Soros Györgyöt ábrázoló gusztustalan plakátot, hogy azt így minél többen taposhassák meg! / Szolnoki András /

Vendég

#77

2017-07-07 16:29

Kedves Zsuzsa! Az nagyon jó, hogy van, aki nemcsak szomorú, elkeseredett és tehetetlenül szégyenkezik a plakát miatt (mint például én...), hanem tesz is valamit - köszönjük, hogy elindítottad a petíciót, és köszönjük, hogy továbbítod ez eredményét az érdekelteknek! Szeretettel üdvözöllek: Veres Márta

Vendég

#78

2017-07-07 16:32

Köszönöm, hogy elindította!

Vendég

#79

2017-07-07 16:34

Nagyon szívesen! Bármikor mással kapcsolatban is! Egyre rosszabbul érzem magam ebben az országban... Soha nem hittem volna, hogy valaha azt fogom fontolgatni, hogy másik országban folytassam az életemet! De itt minden nap csak tengődöm! Folyamatosan gyomorbajaim vannak, hiába a sok tanulás, egyszerűen nem tudok megélni a kisfiammal!!! Forradalom kéne, mert sajnos ilyen aláírásokkal semmit sem érünk el. Vagyis: kulturált, intelligens, konszolidált cselekedetek az arrogáns, pökhendi, törtető, erőszakos kormányzattal szemben semmit sem ér! Ugyanis mindenki csak abból ért, ami az ő színvonala..................

Vendég

#80

2017-07-07 16:47

Kérem nézzék meg jobban Soros képét az abszurd szöveg mellett ... úgy tűnik, csak egy nagyon barátságos, nyílt, szívélyesen mosolygó képet találtak a plakát megalkotói, ami ellentmondásban van az abszurd szóbeli üzenettel, és megkérdőjelezi annak érvényességét... Sehol semmi cinikus "ki nevet a végén" kifejezés... Ez az egész az üzenet létrehozóját minősíti negatívan, nem Sorost. És egyértelműen kifejezi azt, hogy mint gondolnak a plakát kiötlői a közönségről, az emberekről, rólunk: korlátolt, gyermeteg lelkű alattvalóknak tartanak bennünket.

Vendég

#81

2017-07-07 17:12

„...van egy ország....”

Magyarország....olyan hely,
ha nem tudsz jobbat megfelel.
De, ha saját agyad van,
menekülj innen gyorsan!

Itt csak akkor lesz jó neked,
ha pénzzel van tömve a zsebed.
Viszont arra számítsál,
az állam már lesben áll.....

Kiürítik zsebedet,
teletömik fejedet,
be kell nekik hódoljál,
ha a gyomrod korgón áll.

Véleményed nem lehet,
mert „Sorosozzák” fejedet.
Ugyan azt fújd amit ők,
„kommunisták, libsik, nők....”

Amúgy, demokratikus a rendszer,
csak Te érzed úgy, hogy nem fair!
Ez egy újabb fajtája,
diktátorunk szép álma.

Viszont hogy ha focizol,
stadionban szottyizól,
lehetsz nálunk nagy király,
kinek a luxus kijár!

Elmondod az ötleted,
pályázatot megnyered,
Uniotól jön a lé,
a túlárazott semmiért.

Vehetsz, Tv-t...lapot...földeket,
casinót, vagy zöld hegyet....
Elérhetsz majd minden jót,
csak játszd a hű alattvalót!

Egyet kell csak tegyél érte,
helyezd nyelved a „bölcs” fenékbe!
Szerezz neki örömet,
biztosítsd a jövődet.

Családodnak, rokonoknak....
és az összes haverodnak.
Csináltassál saját kötvényt,
Kerüld ki az összes törvényt.

Egyet vegyél tudomásul,
ha „NEM”-et mondasz, mással társul,
majd a te nagy Főnököd,
ő lehet az ördögöd....

Ha megtetszett a lehetőség,
kacsingat rád ez a bőség,
és elég hosszú a nyelved,
„Orbánisztán” a Te helyed!

Anonymous

#82

2017-07-07 17:16

"Mert vétkesek közt cinkos, aki néma."


Vendég

#83

2017-07-07 17:24

Kedves Zsuzsa, köszönöm ,hogy elindítottad ezt a petíciót. Egyszerűen nem hagyhatjuk ,ilyen fokú gyűlöletkeltésbe fogjon a kormány. Lehet embereket rossznak tartani , mindenkinek lehet hibája , párbeszédet kellene folytatni, de ezt egy felelős ember nem így kezeli, nem kezelheti így !.Nem tudnak meggyőzni ,hogy ez nem antiszemita üzenet . Én nem vagyok zsidó ,de kikérem embertársaim nevében,hogy bárkit is származása miatt bármilyen atrocittás, megvetés bírálat érjen. SZÉGYEN !

Vendég

#84

2017-07-07 17:42

Kedves Zsuzsa! Örök hála hogy elindítottad ezt a petíciót. Minden jó érzésű embert visszataszít az az arrogancia és gyűlöletkeltés amit ez a kormány művel. A 16. kerületben végre talán megmozdult valami, plakáteltávolító napot hirdettek..sok ilyen kellene. További munkádhoz sok erőt és kitartást kívánok!

Vendég

#85

2017-07-07 17:47

Tamogatom a peticiot!
Deneter Laszlone
Julika

#86

2017-07-07 18:09

Aláírtam,köszönöm a lehetőséget, felháborító ez az álságos plakát,amely antiszemita reagálásokat vált  ki,ebből már elég!

PUDER

#87 Re: Támogatom a petíciót

2017-07-07 18:44

Marika

#88 Támogatás

2017-07-07 18:51

Támogatom a peticiót, aláírtam.

 


Vendég

#89

2017-07-07 18:57

Kedves Dárdai Zsuzsa!
Mint a petició egyik aláírója, örülök, h. S.Gy látni fogja, milyen sokan elítéljük ezt a kampányt, de ezt kevésnek érzem. Nem tudom ,hogyan,de valahogy azt kellene (igenis szájbarágósan) sok ember számára láttatni, h. ma S.Gy. arcára taposva lépnek fel a villamosra, de innentől kezdve bárki arci megtaposható lehet az épp csúcson lévő erős emberek pillanatnyi érdekeinek megfelelően. Üdvözlöm.

Vendég

#90

2017-07-07 18:58

Nyiri Jánosné

Vendég

#91

2017-07-07 19:01

Egyetértek a petíció szövegével.
Anna

#92

2017-07-07 19:14

Korábban már aláírtam.

Cickányka

#93

2017-07-07 19:30

Ezt a szellemi és esztétikai környezetszennyezést meg kell állítani! Félek, az aláírásgyűjtés kevés már ehhez.....de veletek vagyok!


Vendég

#94

2017-07-07 19:34

Elég volt a feneketlen lopásból, a gátlástalan hazugságokból, a gengszter stílusú kormányzásból, az undorító plakátokból!

Vendég

#95

2017-07-07 19:45

Neked is köszönet jár, Dárdai Zsuzsa! Kozma Judit

Vendég

#96

2017-07-07 19:46

A gyűlölet keltés és uszítás már rendszerré állt össze!
Ez a kormányzat és a fidesz egyik legaljasabb bűne, amit hazánkkal és a magyarokkal elkövet.

Vendég

#97

2017-07-07 20:04

Gyomorforgató és gusztustalan, örülök, hogy nem csak nekem. Köszönet a petícióért !

 

Wiccamami

#98

2017-07-07 20:07

Támogatom a peticiót.  Még a 9 éves unokám is megdöbbent a plakáttól, és gusztustalannak találta a rá írt dolgokat! Döbbenet, hogy ez megtörténhetett.


Vendég

#99

2017-07-07 20:07

Nagyon örülök ,hogy ezt leírtad . Akik aláírták azoknak legalább fontos ,hogy mi is történik ebben a kis országban!!

Vendég

#100

2017-07-07 20:18

Holló Erzsèbet