Valld magad HUN-nak!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Valld magad HUN-nak! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#2

2011-09-22 20:31

Igaz, hogy eredetileg sváb származású vagyok. De hun itt hun ott, azért magyar vagyok.

Vendég

#3

2011-09-22 21:08

ELÉG VOLT A SZEGÉNYSÉGBŐL,SE TÜZELŐ,SE PÉNZ,VISZIK A KOCSIM,ELÉG,ELÉG!!!!
Hunszkíta

#4 NEM, NEM, SOHA!

2011-09-22 22:50

Már megint! :-( Hun vagyok! Nem vitatkozom ezen tényen! "...akik szívügyüknek érzik a HUN kisebbség megteremtését..." a kazár irányított rendszerben, azokat a MAGyar Nemzet előtt fogom felelősségre vonni. Soha nem lehet kisebbségbe kényszeríteni a HUN-t a saját Hazájában a Kárpát medencében. Ez már kimeríti az egyik legfőbb BŰNT!
Csiszer Lóránt

#5

2011-09-23 11:43

Székely vagyok, őseim a hunok.
Független Magyar Polgárok Szövetsége

#6 Túl sok

2011-09-23 13:32

Mármint a mellé beszéd.Most az a tét hogy multikulturális országban kivánunk-e élni,vagy sem.Akarunk-e kaszinóvárosokat,üvegpalotákat,jewish parádékat,még több élősködőt a nyakunkra,vadkapitalizmust,vagy megharcolunk hazánkért,otthonainkért,gyerekeink jövőjéért az idióták által érthetetlen eszmeiség,és őseink példamutatására támaszkodva.Ha Hunnak vallom magam,ez elismerése azon ténynek is,hogy Hun gyökereink szent és sérthetetlen léte megdönthetetlen eszmeiséggel még ma is virágzik,mégpedig nem kisebbségben hanem többségben.Bizonyítsuk be,különben nevetség tárgyává válunk,még jobban.Továbbá ha Hun-nak vallom magam,teszek egy lépést a multikulturális eszmék sárba tiprására.Én megteszem ezt a lépést,attól függetlenül hogy félig sváb vagyok.MOST NEM EZ A LÉNYEG!

Vendég

#7

2014-03-26 00:25

A HUNoknak lehet JEDI a vallásuk?