Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#4951 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI P ÉNZE VAN !!!

2011-11-06 05:02

#4946: lázár átállt ??? - Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI P ÉNZE VAN !!!

Ne túlozz ekkorát, te utolsó, nyomorult, tetves büdöskomcsi féreg, jó?  Kiszámoltam neked, hogy Gyurcsány pontosan 35-ször értékesebb  Orbánnál. Ha 100 ezerszer lenne értékesebb, akkor (feltéve, hogy Orbán vagyonát vesszük állandónak) Gyurcsánynak  20000 milliárdos forintos vagyonnal kellene rendelkezni. Az meg nagyjából Magyarország teljes éves nemzeti összterméke.


Vendég

#4952 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

2011-11-06 05:57

Lukrécia

#4953

2011-11-06 06:41

Jó reggelt, Szerénke!

A büdöskomcsizós nem tudott aludni és ez jó. Mielőtt megválaszolná, hogy én sem, ez igaz, de én a férjem halála, ill. előtte  pedig betegsége óta nem tudok, ami viszont nem jó.

Nyugger

#4954

2011-11-06 13:33

Tiltakozom Gyurcsány Ferenc koncepciós pere és meghurcoltatása ellen.

JÁRJ UTÁNA

#4955 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI P ÉNZE VAN !!!

2011-11-06 15:34

#4951: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI P ÉNZE VAN !!!

GYURCSÁNY SZÁZEZERSZER ÉRTÉKESEBB,  MINT ORBÁN,  EHHEZ KÉTSÉG NEM FÉR,  CSAK RÁJUK KELL NÉZNI.     AMIT TE KAPIRGÁLSZ,  BÜDÖSLÁBÚ,  ROHADTNARANCSOS GÖRÉNY,  AZ A LÁZÁR JANÓ FIDESZ-ARC ÁLLÁSPONTJA,  MISZERINT EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI A VAGYONA.  IRATKOZZÁL BE NÉHÁNY SZÖVEGÉRTELMEZÉSI ÓRÁCSKÁRA,  A FIDESZ SZEMINÁRIUM HELYETT.    AZÉRT AZT JÓ NÉVEN VESZEM TŐLED, HOGY TE IS ÚGY ÍTÉLED MEG, HOGY GYURCSÁNY PONTOSAN 35-SZÖR ÉRTÉKESEBB ORBÁNNÁL, LEHET, HOGY A SZÁZEZER RÉSZEMRŐL IS  EGY KICSIT TÚLZÓ, MERT CSAK 99.999-SZER !!!

NEKED IS SZEMTENGELYFERDÜLÉSED VAN ???

#4956 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

2011-11-06 15:36

SZERÉNKE

#4957 Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 15:43

#4953: Lukrécia -

HALI, LUKRÉCIA ! ÉN TEGNAP TENISZT NÉZTEM, KÜLÖNÖS FIGYELEMMEL A FEDERER MECCSRE  ÉS MOST IS ARRA KÉSZÜLÖK. 12 ÓRÁTÓL ALBERT FLÓRIÁN TEMETÉSÉNEK KÖZVETÍTÉSÉT NÉZTEM, ISTEN NYUGOSZTALJA ŐT, SOHA NEM FELEDJÜK A "CSÁSZÁRT" !!!   CSAK AZ HAL MEG, AKIT ELFELEJTENEK.....


Vendég

#4958 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI P ÉNZE VAN !!!

2011-11-06 16:39

#4955: JÁRJ UTÁNA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: EGY EMBER ANNYIT ÉR, AMENNYI P ÉNZE VAN !!!

Utánanéztem, a számítások eredményét már kétszer közöltem, te förtelmesen undorító büdöskomcsi féreg: Gyurcsánynak 35-ször van nagyobb vagyona, mint Orbánnak, nem százezerszer vagy 99999-szer.


Vendég

#4959 Re:

2011-11-06 16:47

#4953: Lukrécia -

Szerintem meg jó.

A többi büdöskomcsi féreg sajnálkozásáért kalapolsz. Az biztosan valami jó altatószer lehet neked.

Lukrécia
Vendég

#4960 Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 17:30

#4957: SZERÉNKE - Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!! 

 Hali!

Valóban, Albert Flóri nyugodjon békében.  Remélem, fognak a férjemmel odafent jókat beszélgetni. Két értelmes ember ha találkozik...

Más: a büdöskomcsizósnak megint csőlátása van. Azt pampogja, hogy a Gyurcsánynak 35x akkora a vagyona, mint a csűti géniusznak. Csak azt nem veszi figyelembe, hogy Gyurcsány nem ruházza át a vagyont mindenkire a családban, amije van, azt bevallja és leadózza tisztességgel. Ellentétben a géniusz minden családtagja nevére vásárolt, így neki már nincs a nevén szinte semmi. Van 5 gyerkőcs, meg egy asszony, jól szét lehet darabolni a megszerzettet, az adóellenőr észre sem veszi, mert nem akarja, jól felfogott érdeke. Az asszony Tokaj-hegyaljai birtoka sincs természetesen a Géniusz nevén, hogy is lenne, mikor az az asszonyé. El kell menni megnézni, csodaszép vidék, rögtön felismeri a látogató a birtokot, csak azon a birtokon van aszfaltozott út.

Lehet még mesélni naphosszat, nem érdemes, még azt hiszik, kémkedek, pedig csak jó a fülem.

 A féreg itt furkálja a környékünkön a lyukakat. Ez az egy hátránya van a jó időnek, hogy a férgek még nem mennek téli álmot aludni. Jaj, képzeld el, a környékünkön rajzanak a katicabogarak, teljesen megkergültek a jó időben. Ma is egy szál trikóban lehetett élvezni a jó időt.

Lukrécia

#4961

2011-11-06 18:42

Szia, Szerénke!
Az ORIGO-n olvasgattam az előbb, vannak új hírek a DK-val, Gyurcsány új frakciójával kapcsolatban. Ennyi ellenszenves ellendrukkert, ... Remélem, lesz Ferinek elég ereje véghezvinni azt, amit elkezdett. Úgy félnek tőle, mint a tűztől, még mindig megy az aljas rombolás, bármi áron, de tönkre kell tenni. Gusztustalan egy játszma, amit a jobboldal csinál.
LÁZÁR JANI LÓVÉBAN MÉRI AZ EMBERT

#4962 Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 18:59

#4960: Lukrécia - !!!!!!

LUKRÉCIA !  ÉN AZT ÍRTAM,  HOGY GYURCSÁNY SZÁZEZERSZERSZER TÖBBET ÉR ORBÁNNÁL, CSAK RÁJUK KELL NÉZNI, - EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM,  ÉS TÖBB MILLIÓ MAGYAR EMBERÉ.   LÁZÁR JANIÉ PEDIG A  BÜDÖSLÁBÚ, ROHADTNARANCSOS  GÖRÉNY ÁLTAL IS TÖBBSZÖRÖSEN ÁTSZÁMOLT  35-SZÖR, AMI STIMMEL IS,  CSAK A  BÜDÖSBÖGÁR  NEM AKARJA  VAGY  EGYÁLTALÁN NEM IS TUDJA FELFOGNI... TEHÁT, SZÉP LASSAN,  A GYENGÉBBEK KEDVÉÉRT:   AZ ÉN VERZIÓM AZ MAGÁRA AZ EMBERRE VONATKOZIK,  MÍG LÁZÁR JANIÉ A VAGYONRA KORLÁTOZÓDIK,  MERT AZ IGAZI BALOLDAL ILYEN,  ŐK PEDIG  MINDÖSSZE OLYANOK,  AMILYENEK:     LÓVÉBAN MÉRIK AZ EMBERT !!!  ÖSSZETÉVESZTIK A SZEZONT A FASORRAL ÉS  A ZEMBEREKET A FORINTTAL.

Lukrécia
Vendég

#4963 Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 20:01

#4962: LÁZÁR JANI LÓVÉBAN MÉRI AZ EMBERT - Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!! 

 Szia, Szerénke!

Én elsőre is felfogtam, akinek kéne, az nem éri fel ésszel. Ez nem ütközik azza, amit én leírtam, vagyis az, hogy hol található orbán nem létező, vagy más néven álcázott vagyona.

El a kezekkel Gyurcsánytól

#4964

2011-11-06 20:14

3 napja figyelem ezt a fórumot. Nem értem az embereket, hogy nem figyeltek eddig fel rá, nem kapott megfelelő visszhangot. Itt a baloldal megírhatná folyamatosan véleményét, nemtetszését, de nem használják ki a lehetőséget. Kár.
SZERÉNKE

#4965 Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 20:21

#4963: - LÁZÁR JANI LÓVÉBAN MÉRI A ZEMBERT...    IGAZI DEMOKRATA... MELLETT MENT EL...

ELÉGGÉ VILÁGOSAN LEÍRTAM,  NÉMI HUMORRAL VEGYÍTVE...  GONDOLHATTAM VOLNA A KÖZMONDÁSRA, HOGY AKINEK VAN HUMORA, AZ MINDENT TUD, AKINEK NINCS, MINDENRE KÉPES.....     EZ A SUTYI CSAK A STATISZTIKÁKHOZ ÉRT,  AMIT VALAHONNAN BEMÁSOL.  AZ ÉLET MÁR NEM AZ Ő VILÁGA, Ő EGY PROGRAMOZOTT VAKVARJÚ.

A BALOLDAL VÉLEMÉNYE

#4966 Re: EL A KEZEKET GYURCSÁNYTÓL !!!

2011-11-06 20:25

#4964: El a kezekkel Gyurcsánytól -

JAVASLOM, HOGY NE CSAK FIGYELJE E FÓRUMOT, HANEM MONDJA EL VÉLEMÉNYÉT. ÜDV.

Lukrécia

#4967 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 20:47

#4965: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!! 

 Pihentél sokat ezen a rövidített hét végén? Humorodnál vagy - legalább Te.

Új arc

#4968 Re: Re: EL A KEZEKET GYURCSÁNYTÓL !!!

2011-11-06 20:49

#4966: A BALOLDAL VÉLEMÉNYE - Re: EL A KEZEKET GYURCSÁNYTÓL !!! 

 Üdvözlöm, meg fog történni. Jelentkezni fogok többször is. Új arc néven jelentkezem be, ha Önöknek megfelel.

ROGER FEDERER MEGNYERTE A BÁZELI TORNÁT

#4969 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 21:42

#4967: Lukrécia - Re: Re: LUKRÉCIÁNAK

HUMOR IDE VAGY ODA, MIVEL ABBAN NEM ISMEREK TRÉFÁT ÉN SEM,  ÍGY,  HA "HÜLÉKEDEK",  AKKOR IS A VALÓSÁGOT ÍROM LE!    ÉN MINDIG IS IMÁDTAM A HUMORT,  MÁR KISISKOLÁS KOROMBAN IS,  HA ÚGY ISTENIGAZÁBÓL  BEINDULTAM,  KIZAVARTAK A TEREMBŐL.  AZZAL EGYÜTT , HOGY JELES BIZIM VOLT,  OTT DISZELGETT A MAGATARTÁS KETTESKE,   MÉGIS  MINDIG  AZ OSZTÁLYFŐNÖKEIM KEDVENCE VOLTAM.  VOLT, HOGY A KÁLYHA MELLETTI SZAMÁRPADBÓL -IDŐNKÉNT OTT IS ÜLTEM-,  EGYEDÜL ÉN TUDTAM A VÁLASZT, AMIKOR OTT VOLT A SZAKFELÜGYELŐ. RENGETEG VERSET ÍRTAM,  DE A KEDVENC TANTÁRGYAM MÉGIS A MATEK-FIZIKA-KÉMIA VOLT, AMIT ÚGYE NEM KELL TANULNI, NA, MEG A MAGYAR NYELVTAN, AMIT NEKEM SZINTÉN NEM KELLETT, AZ ÖSSZES VÁZÁMAT HELYESÍRÓ VERSENYEN NYERTEM.  ELÉG A DICSEKEDÉSBŐL, NEM ANNAK SZÁNTAM, CSAK A HUMOR BONCOLGATÁSA MIATT ALAKULT ÍGY.  PUXY     UI.:  EGYÉBKÉNT GYOGYÓBA JÁRTAM.

SZERÉNKE

#4970 Re: Re: Re: EL A KEZEKET GYURCSÁNYTÓL !!!

2011-11-06 21:48

#4968: Új arc - Re: Re: EL A KEZEKET GYURCSÁNYTÓL !!!

NAGYON HELYES, MAJD MI IS ÖSSZESZEDJÜK MAGUNKAT,  MIELŐTT TELJESEN SZÉTESÜNK.

Lukrécia

#4971 Re: Re: Re: Re: EL A KEZEKET GYURCSÁNYTÓL !!!

2011-11-06 22:06

#4970: SZERÉNKE - Re: Re: Re: EL A KEZEKET GYURCSÁNYTÓL !!! 

 Szerénke, ma elköszönök, nagyon fáradt vagyok, alig aludtam éjjel, eldőlök korán. Holnap jövök, jó éjt.


Vendég

#4972 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

2011-11-06 22:16

#4936: el lesztek taposva, majd söpörve - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: orbán viktor csapdája, hogy imádja a gazdagokat....

Tehát ti vagytok a nép. És mind a tizenegyezeregyszáztizenhatan nép vagytok? És hol vagytok ti nép? Féregnek nem mondom lehet, hogy sok. De népnek!


Vendég

#4973 Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-06 23:03

#4962:  EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM,  ÉS TÖBB MILLIÓ MAGYAR EMBERÉ. 

Ugyan... hol vagytok ti a "több milliótól", büdöskomcsi férgek?  :D :D  Hát még attól, hogy emberek legyetek?  Pláne magyar emberek?

SZERÉNKE

#4974 Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-07 00:20

#4963: Lukrécia - Re: Re:     VAN  ORBÁNÉKNAK  MIT A TEJBE APRÍTANI...

LUKRÉCIA !!!   AHHOZ KÉPEST,  HOGY A VÁLLALKOZÁSOK IDEJÉT ÉLJÜK,  ORBÁNÉK MÉGIS  A  "KÖZBEN'  TEVÉKENYKEDTEK, -NEK,  A FENE TUDJA MIÉRT ???   A PAPÁJA  ÉS A TESÓJA  UGYAN VÁLLALKOZÓKKÉNT  MEGSZEDTÉK  MAGUKAT,  UGYANÚGY PRIVATIZÁLGATTAK,  AHOGY BÁRKI.  MÉG HÁTRÁNNYAL SEM INDULTAK  A  BEVÁSÁRLÁSI LÁZBAN,  MERT PÁRTFUNCIONÁRIUS  LÉTÉRE,  AZT A BÁNYÁT VETTE MEG,  AHOL PÁRTITKÁR VOLT, - AZTÁN A TÖBBIT.   ORBÁN NEJE PEDIG FELVÁSÁROLT EGY HATALMAS  TOKAJHEGYALJAI  BIRTOKOT,  KÁRPÓTLÁSKOR,  AHOVA KÖZÚTAT ÉPÍTETTEK NEKIK.   AZ V. KERÜLETBEN KAPTAK EGY  NAGYMÉRETŰ  TANÁCSI LAKÁST,  IFJÚ HÁZASKÉNT,  HMMM..... ???   ONNAN LÉPTEK TOVÁBB  -2002-BEN-  A SÁVBHEGYI BIRTOKRA,  MERT A SÁNDOR PALOTÁBA NEM KÖLTÖZHETTEK,  A BUKOTT VÁLASZTÁS UTÁN,  PEDIG KORREKTÜL FELÚJÍTTATTÁK,  SOKMILLIÁRDÉRT.   EZ MÁR A MÚLT,  ETTŐL  NEM LESZ OLCSÓBB A KENYÉR,  AZ LEHET, HOGY DRÁGÁBB VISZONT ETTŐL LETT.     EGY EMBER LOP 5 EZER FT-OT, EGY MÁSIK 10-ET, A HARMADIK 20-AT,  MI A KÜLÖNBSÉG KÖZTÜK ???  GAZDASÁGILAG,  NYÍLVÁN AZ JÁRT JOBBAN, AMELYIK TÖBBET LOPOTT,   DE JOGILAG MINDHÁRMAN TOLVAJOK !!!


Vendég

#4975 Re: Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

2011-11-07 00:59

#4974: SZERÉNKE - Re: Re: Re: Re: Re: ALBERT FLÓRI NYUGODJON BÉKÉBEN !!!!!!

Ezek egy velejéig romlott, olcsó és ócska banda. Még egyszer a büdös életben nem szavazok rájuk. Rendesen  becumiztattak bennünket és várjuk az 1 millió munkahelyet, meg az adócsökkentést, amely az én családomnál nem fizetés csökkenést eredményezne.  Csak önmaguk javára csökkentették 16%-ra az adót,  erre már az újszülött fiam is rájött, persze elég átlátszó a képlet.  Poffffátlan, arrogáns, alja népség az egész fidesz, ahogy van.  Albert Flóri pedig nyugodjon békében, ő dicsőségére volt hazánknak.