Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#2726

2011-09-20 23:05

Mindenben egyetértettem, amit Gyurcsány Ferenc
a Parlamentben elmondott. Ő a legelszántabb és a legbátrabb az MSzP-én belül.

Vendég

#2727 Re: Re: Re:

2011-09-20 23:06

#2708: Bikavér - Re: Re: azokat a módszereket a demokraták nem ismerik.

A demokraták azok lehet, hogy nem ismerik, ti viszont igen.


Vendég

#2728 Re:

2011-09-20 23:12

#2711: - Remélem az aláírók száma hamarosan ennek a többszörösére fog nőni.

Remélni azt lehet. :)   A valóság és az esélyek erre meg teljesen mások:  A fenti 'Statisztika' fül megmutatja az aláírások számának időbeli alakulását. Ezt hívják telítési görbének. Az aszimpotikus érték (amelyet csak végtelen idő alatt érne el) talán 11 ezer sincs.


Vendég

#2729 Re:

2011-09-20 23:15

#2713: Demokrata! -

Most a ti elszámoltatásotok van soron, de ti már soha nem fogtok elszámoltatni már senkit.  Végetek van, posztkomcsik.


Vendég

#2730

2011-09-20 23:28

Katasztrófa ...
Most miért nem megy a Kossuth térre tüntetni a sok birka aki erre az elmebeteg ovira (csupa kisbetűvel) szavazott ?
Mi is ennyire birkák lettünk ?

Vendég

#2731 Re:

2011-09-20 23:56

#2730: -

Mondjuk azért, mert a Fidesz most is toronymagasan vezeti a pártok népszerűségi versenyét

A biztos szavazók fele most is Fideszre szavazna. Minden intézet hasonlókat mér, még a Szonda Ipsos  is..

zsrm

#2732 mrzs

2011-09-21 00:00

Gyurcsány és kormányai ezermilliárdokat lopott el a magyar néptől, ezért teljes vagyonelkobzás jár nekik államtitkári szintig!BŰNÖZŐK!!!!!!!!!!!

Vendég

#2733

2011-09-21 00:50

El a kezekkel Gyurcsány Ferenctől!

Vendég

#2734 Re:

2011-09-21 01:42

#2733: -

Akkor ne tapogassátok annyit!


Vendég

#2735

2011-09-21 06:24

Köszönöm,hogy ismételten aláírhattam.Azt is azonban el kell mondanom, hogy olyan tartalmú levelet küldtem Gyurcsány F.-nek,amivel-ha elolvassa-megelőzhette volna az egész eljárást,de valószínűleg még a választást is megnyerhette volna az MSZP. Magatartásuk nem sért,de arra mindenesetre okot ad,hogy azokkal ismertessem,akik benne látják a demokráciáért vívott igen nehéz,és majdnem lehetetlen küzdelem egyik vezéralakját.
Sajnos Gyurcsány F. igen sokban hasonlít Orbán Viktorhoz így az sem véletlen, hogy a két dudásról szóló közmondásnak igaza lehet.
Elsősorban abban hasonlítanak, hogy egyik sem fogadja el a kívülről jövő jobbító szándékot.(talán az elolvasásig sem jutnak el).Választ végképpen nem adnak semmire.
Másodsorban abban is hasonlítanak,hogy csak olyan emberekben bíznak meg(?) akik annyira a környezetükbe fészkelték magukat,hogy semmi más nem számít.
Harmadsorban mindketten úgy szervezték meg a hatalmukat, hogy az arra tett panaszok elhárítása volt/van az egyik fő tevékenységük,és nem a tényleges államigazgatás.
Sorolhatnám,de azért azt ki kell emelnem,hogy a szociális intézkedésekben a különbség óriási,sajnos azonban ennek kommunikációja rendkívül gyenge volt,és a jelenlegi kormány intézkedései elleni kommunikáció is hasonlóan rossz,akárcsak a demokrácia védelmében való megnyilatkozások akár az MSZP,akár Gyurcsány F. részéről.
Fentiek ellenére természetesen nem vesztettem el hitemet a demokráciában,ám megvalósulása-ha így megy tovább-még talán a következő 5-6 nemzedéknek sem lesz gond nélküli.

Vendég

#2736

2011-09-21 08:13

Nem értek egyet Gyurcsány Ferenc meghurcolásával,Mert ez az ámokfutás fojtatása
diktatúrához vezet.

Vendég

#2737 Re: válasz

2011-09-21 09:37

#74: - Te meg beülhetnél a másik cellába, már épülnek az új börtönök.

 


Vendég

#2738

2011-09-21 10:21

Eljött az idő egy valóban demokratikus koalició megalakításához , ha még tovább tötyögünk és hagyjuk az MSZP szerencsétlenkedédét ,akkor már késő lesz , az utolsó percben vagyunk , Orbánnak mennie kell.
Demokrata!

#2739 Re: Re:

2011-09-21 10:29

#2728: - Re:  Én magam is gyermekeim számítógépén tudok internetezni. Az emberek többsége - azok, akiket Orbán Viktor és társai a nyomorba, a lassú éhhalál irányába tolnak - nem jut számítógéphez. Mi viszont Őket is mozgósítjuk.....

D-DAY, a Magyar igazság, a diktatúra elleni harc kezdetének napja!

 

Demokrata!

#2740 Re: Re:

2011-09-21 10:31

#2729: - Re:  Posztkommunista? Ez csak Orbán, Szűrös, Kövér, Stumf, Szili, Pozsgai, Szíjjártó, Semjén stb. lehet!

 

Demokrata!

#2741 Re: Re:

2011-09-21 10:32

#2731: - Re:  Még a Bibliai Bábel tornya is összeomlott!

 

Demokrata!

#2742

2011-09-21 10:37

Ma megnéztem Orbán Viktor "kétbalkezének", Szíjjártónak a dadogását az ATV-n. Ez az állítás a Matolcsizmus gyöngyszeme: emeljük meg a minimálbért 108.000Ft-ra - ez több, mint 38%-os emelés(!) - de kompenzáljuk a vállalkozókat, viszont "nem emelnek" adót- és mégis nől az államháztartás bevétele.
Lehet, hogy holnap Matolcsi bemutatja- és szabadalmaztatja a "Perpetum mobile"-t!

Én már - bár nem szokásom a durva beszéd - csak arra lennék kíváncsi, Orbán Viktor és talpnyalói született hülyék, vagy a hatalom megszerzése érdekében hülyültek meg?

Szegény szüleik.....


Vendég

#2743 Re:

2011-09-21 10:49

#2742: Demokrata! -  

 Mélységesen egyetértek minden szavával. A baj még mindig az, hogy az emberek  vagy  zemberek meg vannak félemlítve. Aki nincs, az szemellenzőn keresztül nézi a világot. Ismerek olyan elvakult FIDESZ-est, aki a gyerekétől kap támogatást, hogy a számláit ki tudja fizetni. Amint a pénzt megkapja, nem a postára, hanem a kerületi FIDESZ-kasszához rohan. Ha ezt a gyereke tudná... Ennek az embernek bármit mond az ember, vagy nem hiszi, vagy egyetért a sok disznósággal, meggyőzhetetlen. Sajnos még mindig 1,5 millió ilyen elvakult elmber van...

Szomorú


Vendég

#2744

2011-09-21 10:57

Drága Barátaim!
Elgondolkodtatok már azon, hogy miért ilyen védtelen egy demokrácia a szélsőségekkel szemben?
Miért lehet az, hogy pont a demokratikus berendezkedés minden előnyét felhasználva hatalomba keül valaki, és utána lebontja azt, hogy diktatúrát építsen.
Milyen ördögi eszközökkel tudja egyben tartani ezt a nagy frakciót? Mindenkiről tud mindent,
ha meg nem akkor megvásárolja?
Belegondolni is szörnyű, hogy ennyi lakáj típusú ember van ebben az országban.
Gyanítom, hogy a demokrácia deficit nem fog százezreket kivinni az utcára, ti. a Kádár rendszer sem az antidemokratizmusa miatt bukott meg, hanem mert nem tudta tovább biztosítani az életszínvonal emelkedését. Tehát majd csak akkor lesz nagy tömeg az utcákon, ha a mostani borzalmas gazdasági intézkedések beérnek, és egyre többen döbbennek rá, hogy vékonyodik a pénztárcájuk.
Bevallom, nagyon elkeserítő, hogy Gyurcsány Ferencet koncepciós perrel fenyegetik.
Gyurcsány Ferenc és Orbán Viktor között sokan egyenlőség jelet tesznek.
Ez borzasztó! Ugyanis van egy ordítóan nagy külömbség: Gyurcsány Ferenc egy izzig-vérig demokrata,
míg Orbán Viktor egy diktátor.
Ennyien nem szerethetnek egy diktátort, egy diktatúrát, vagy ha mégis akkor nagyon nagy a baj.

Vendég

#2745 Re: Re: hogy lehet könnyen megtalálni egy nevet. Lehet, hogy ügyetlen vagyok. Segítsen! Köszönöm. Zs

2011-09-21 11:14


Vendég

#2746 Re: válasz

2011-09-21 11:20

#73: Jogálom -

Szégyen ami ebben az országban zajlik.! Én nem vagyok egyáltalan büszke ezekre az  Zemberekre! Helyettük is szégyelem magam , hogy így lezüllesztették az országot. Mit ígérhetet a Fidesz az LMP-nek ,ezért cserébe?


Vendég

#2747 Re: Re: válasz

2011-09-21 12:03

#2746: - Re: válasz 

 Egyetértek és továbkérdezek: mit ígért a FIDESZ A JOBBIK-nak? Tegnap egyenesen Gyurcsány Ferenc letartóztatását követelték. Az LMP úgy látom, eljutott odáig, hogy "anyám, én nem ilyen lovat akartam". Nem gondolták, hogy idáig fajulnak a dolgok, gondolták, hogy a népszerűségüket növeli, ha gyurcsányoznak egyet. Schiffer a múlt héten nagyon visszafogott volt Kálmán Olgánál. Ez persze nem zárja ki, hogy kellemes ígéretet kaptak. Torgyán is kapott anno miniszteri széket, de amikor nem volt rá többé szükség, azonnal életbe lépett a kétlábbal kirúgás esete, mert ha nem fogadja el, akkor... Elfogadta. Ezek az emberek vagy anyagi haszon reményében, vagy félelmükben cselekszenek. Majd az utódaiknak számoljanak el, de nem fognak tudni. Szégyelljék magukat.

Egyet értek. Vera néni

#2748 Re:

2011-09-21 12:22


Vendég

#2749 Re: mrzs

2011-09-21 12:44

#2732: zsrm - mrzs

Hol a bizonyítékod? Szavakkal dobálózni könnyű, még a hülye is tud!


Vendég

#2750 Re: Re:

2011-09-21 12:47

#2731: - Re:

Ez így nem jelent semmit! Hány biztos szavazó van, hány bizonytalan és hányan vannak akik nem szavaznak?