Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#2701 Re: Re: Re: Re:

2011-09-20 15:23

#2697: - Re: Re: Re:  

 "Lupus est homo homini." =   Ember embernek farkasa.       / Plautus/

Jesszusom! Tényleg itt tartunk?


Vendég

#2702 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-20 15:30

#2701: - Re: Re: Re: Re:

Itt tartunk.

"Oculum pro oculo, dentem pro dente." = Szemet szemért, fogat fogért.  (Ószövetségi Biblia)


Vendég

#2703 Re: Re: Re: Re:

2011-09-20 15:37

#2697: - Re: Re: Re:  

 Ismersz? Mert én Téged igen, legalábbis a fajtádat. Hát mit mondjak, ezért tartunk itt. Én itt kb. be is fejezem, én csak rendes emberekkel tudok társalogni. Te nem tartozol közéjük.

Egy nyugger, aki 2 éve veszítette el a fiát, nyáron a társát, tehát nem annyira öröm manapság az élet, de megpróbálja szebbé tenni a saját lehetőségein belül. Béke Veled.


Vendég

#2704

2011-09-20 15:42

A médiát sajnos kevés kivétellel ez a ....
kormány irányítja, a döntéshozókról már ne is beszéljünk!
Ám szerintem most nagyot fognak égni! 2/3 ?????
Egyszerűen félnek Gyurcsánytól, de nagyon!
Reszkessenek is! Fogalmuk sincs mennyien vagyunk és még többen leszünk!

Vendég

#2705 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-20 15:42

#2703: - Re: Re: Re: Re:

Ismerem a fajtádat. A legótvarabb szoci nyugger vagy. Remélhetőleg már nem sokáig.


Vendég

#2706 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-20 15:46

#2702: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Igen, itt tartunk. Ezt nekem küldték, aki életében keresztbe nem tett senkinek, sok ember szemében egyetlen bűne (de az megbocsáthatatlan) hogy baloldali érzelmű. Igaz, hasznom sosem volt belőle, de a lelkiismeretem tiszta és a nap bármely szakában tudok tükörbe nézni. Folyamatosan azon töröm a fejem 2002 óta, hogy miért nem tudjuk az életünket széppé tenni, miért jó az, ha bántjuk a másikat. Az élet lehetne szép is, de ma nem az. Két éven belül veszítettem el azt a két embert, akik a legközelebb álltak hozzám, a fiamat és a társamat. A kedves válaszadóm közéjük küldött. Lehet, hogy jobb is lenne már közöttük lenni, de én hiszem, hogy feladatom van még itt a Földön. Az mindenképpen feladat, hogy a magam szerény eszközével kiálljak Gyurcsány Ferenc igazsága mellett, meghurcoltatása ellen. Aki pedig a Föld alá kívánt, nem minősítem, élete legnagyobb boldogsága legyen, hpgy jól megválaszolt nekem.

Téged ismeretlenül is üdvözöllek.

KK.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-09-20 16:08


Bikavér

#2708 Re: Re:

2011-09-20 16:43

#2700: - Re:

Kubatov munkatársa vagy? Amikről te beszélsz, azokat a módszereket a demokraták nem ismerik.


Vendég

#2709

2011-09-20 17:03

FELHÁBORÍTÓ AMIT A MAI KORMÁNY ÉS VELE
CINKOS FŐ ÜGYÉSZSÉG MŰVEL ALAPTALAN
VÁDAK ALAPJÁN.EZ EGYÉRTELMŰ POLITIKAI
KONCEPCIÓ ÖSSZE ESKÜVÉS A JOG ALÁM,A
DEMOKRÁCIA ELLEN .AZOK KÖZÉ TARTÓZOM AKI
EZ ELLEN VIDÉKEN IS FELLÉP ÉS HARCOL EGY
IGAZSÁGOS JÖVETÉRT EZEK MEGBUKTATÁSÁÉRT

Vendég

#2710

2011-09-20 17:09

"orsos vendel monnnyon le!!!"

Ezt kellene a köztéri tüntetések vezér szólamává tenni.

Vendég

#2711

2011-09-20 17:29

Nagyon fontos, hogy a diktatórikus hatalom ellen mindenki fellépjen. Remélem az aláírók száma hamarosan ennek a többszörösére fog nőni.

Vendég

#2712 Re: Re: Vitéz Nagybányai Horthy Miklós

2011-09-20 17:37

Demokrata!

#2713

2011-09-20 17:41

Időnként visszaolvasom a korábbi írásokat és úgy érzem, köszönettel tartozunk Orbán Viktor bértollnokainak.
Kérek mindenkit, gondoljon bele, ha ezek a jöttment, gondolkodásra képtelen bértollnokok nem írogatnának, még eltérülhetnénk a céltól, a diktátor Orbán Viktor eltávolításától.
Szerencsére Orbán talpnyalói - a maguk "kötetlen" stílusában - emlékeztetnek, 2011. Szeptember 29.-én MEG KELL TARTANI a D-Day rendezvényeit.

A politikai életből VÉGLEGESEN el kell takarítani Orbán Viktort- és a diktatúrát építő társait, talpnyalóit, fel kell szabadítani Országunkat az embertelen diktátor és társainak elnyomása alól. Az új kormány kemény feladatot kap, érvénytelenítenie kell a 2010. Májusi választások óta az Orbáni "rémálom" törvényeket, tisztes államfőt kell választani a bohóc Schmidt helyett, újra kell szervezni az Államigazgatást, az Alkotmánybíróságot, a Bíróságokat, Polt Péter eltávolításával rendezni kell az Ügyészi rendszert.

Ehhez kell megadni a felhatalmazást a D-Day rendezvényén, EZ KELL LEGYEN A MAGYAR DEMOKRATIKUS ÁLLAM ÚJ, ELSŐ LÉPÉSE!

Azután, ha sikerült stabilizálni a FIDESz-KDNP által szétvert gazdaságot, bizony jönnie kell az elszámoltatásnak is. Orbán, Kósa, Szíjjártó, Semjén, Vona, Varga, Pintér és a többiek - társaikkal együtt - feleljenek esztelenségükért.
Egyet akarunk: ORBÁN VIKTOR ÉS TÁRSAINAK AZ ELSZÁMOLTATÁSA TISZTESSÉGES, HITELES ÉS PÁRTATLAN Bírók előtt törvényes eljárással történjen meg!


Vendég

#2714 Re:

2011-09-20 18:03

#2713: Demokrata! -  

 Minden szavával egyetértek!

Remélem, hamarosan felébred az ország és elzavarja ezt a szégyenletes társaságot! Mutassuk meg, hogy sokkal többen vagyunk, mint az a petíció aláíróinak számából mutatkozik. Én a világ végére is el fogok menni, ha menni kell tüntetni és ígérem, viszek magammal még két embert, hogy a klasszikust idézzem. Kérem, szabaduljunk meg ezektől!!!

 


Vendég

#2715 Re:

2011-09-20 18:09

#290: -  

 Egyetértek, de a sorból nem szabad kihagyni Bajnai Gordont sem. Csak folytatni kellett volna, amit elkezdett, az ország nem itt tartana. Persze az ő fejére is szórtak éppen elég mocskot igaztalanul.


Vendég

#2716

2011-09-20 18:17

Aláírtam. Szerintem, ez pont elég. Sok beszédnek, sok az alja!

Egy komoly tüntetésre viszont nagyon nagy szükség lenne!

Vendég

#2717

2011-09-20 18:24

"Háromszor veri ezt kenden vissza .....!!!"

Vendég

#2718

2011-09-20 18:55

Elolvastam most még egyszer Bacsó Péter "Tanú" c. könyvét...akár ma is írhatta volna! "Mégis jelezni kéne, hogy nem nyulak vagyunk!" -mondta Pelikán elvtárs. Ez a petíció egy jelzés...
Színváltás

#2719

2011-09-20 20:33

20 éve habzó szájjal ordított egy fekete haju, bajszu,roma származásu fiatal a Hősök terén
ugy hivták FIDESZ.
Ma egy síma száju ősz haju, már nem roma származásu közel ötvenes, görcsösködik, zavart mosollyal
a parlamentben úgy hívják ÖDESZ. Ő nem más mint egy pszihopata. Rendes eszközökkel, ész érvekkel
nem lehet és nem is szabad vele bánni. Intellektuálisan nem ért! Más eszközzel lehet csak vele
bánni. Gondolkozzatok el azon, hogy a "értelmetlen"nek, akarunk értelmesen beszélni?.

Vendég

#2720

2011-09-20 20:44

Legyen minden ezzel kapcsolatos információ NYILVÁNOS!!!!!Imre

Vendég

#2721 Re:

2011-09-20 21:15

#2713: Demokrata! -

Nem tudom ki vagy, de örülök hogy itt vagy  Demokrata!


Vendég

#2722

2011-09-20 21:21

Bízom benne, hogy győz az igazság és Gyurcsány győztesen kerül ki ebből a bosszúhadjáratból. Remélem, hogy visszaüt a Fideszre ez a koncepciós eljárás.
Pista

Vendég

#2723

2011-09-20 22:25

Mi jöhet még? Meddig lehet elmenni?!!!

Vendég

#2724

2011-09-20 22:26

Ha Gyurcsány Ferenc bármilyen bűncselekményt elkövetett volna, akkor nem írnám alá ezt a petíciót. De itt ilyesmiről szó sem lehet. Ez egy tipikus koncepciós eljárás, ami ellen a leghatározottabban tiltakozom!

Vendég

#2725

2011-09-20 22:51

Felháborító, hogy amikor az ország ilyen bajban van, akkor Orbánnak csak egy dolog a fontos, Gyurcsány börtönbe kerüljön és a repülő gép meglegyen.
Az hogy a nép milyen körülmények között él, az Orbánt nem érdekli. Szíjjártónak 2,5 milliós fizetést ad, mikor 38 ezer Ft a nyugdíjam. Ebből nem lehet meg élni.
Most a gázolaj jövedéki adóját emeli, emeli még az ÁFÁ is, hogy az általuk keletkezett lukakat be tudja tömni.
A Magyar ember ilyen birka, hogy nem fog össze és lép ki az utcára!!!!