Tiltakozás Kertész Ákos, magyarságot sértő megnyilvánulása ellen


Vendég

#201

2011-09-16 04:20

Kertész írása számomra személyes sértés is.
Nem csak állampolgárságom, de származásom szerint is magyar vagyok. Nem vagyok sertés. Kertész megfeledkezik arról, hogy Magyarország még - hívtalosan - nem a "befogadott" kiválasztottaké, még akor sem, ha "tudnak magyarul".
Aki pocskondiázza a befogadók nemzetét, az nem érdemel díjakat és díszpolgárságot.
Röfi

#202 Röfi

2011-09-16 18:59

Én egy disznóvagyok. Röfi a nevem. Tiltskozom az ellen, hogy Kertész Ákos a Magyar Nemzetet hozzám hasonlítsa. Felhívom Kertész Ákos figyelmét arra, hogy a most ötven éve elhunyt Karl Gusztáv Jung 1939 február jában adortt egy interjút, amiben a diktátorok lés a diktatúrák jellemzésétől beszélt. Ebben az interjúban a tömegpszichológiáról is beszélt. és a következőt mondta a riporternek: "Ha önnek van egy több milliós nemzete, annak kollektív intelligenciája egy őshüllőéve, vagy egy krokodiléval azonos." Én egy indivídum egy intelligens disznó vagyok és kikérem magamnak, hogy engem egy nemzet szinvonalára alázzon le

Vendég

#203

2011-09-16 20:41

Utalnék az Ausztrál Miniszterelnök nyilatkozatára:
Aki Ausztráliában él, be kell tartania az ausztrál törvényeket és akinek ez nem tetszik, el lehet menni.
Kertész Ákosnak is ezt üzenem és azoknak is akik kiállnak mellette. Mert valószínű, hogy nem magyar
szív dobog a mellkasukban (különben tűzzel- vassal kiállnának, védenék a magyar embereket a bankokkal szemben is) így a mi hazánkban semmi keresnivalójuk nincs. Hozzáteszem, hogy nem érdekel kinek milyen a vallása a bőrszíne, előttem kétféle ember létezik:
tisztességes és gazember és ez minden nációban megtalálható.
Még annyit, hogy ahogy a cigány összetart a bajban, ezt várnám el a MAGYAR EMBEREKTŐL is

Vendég

#204

2011-09-17 22:22

Meg se próbálja átlépni Magyarország határát. Ez egy alávaló, cionista gazember!

Vendég

#205

2011-09-19 00:55

A magyar állampolgárságot elvenni tőle!

Vendég

#206

2011-09-19 16:27

Ezt nem lehet meg-, ki-,és félremamagyarázni.Kettőből választhat Kertész Ákos: 1. vagy visszavonja nyilvánosan az inkriminált írását, 2. vagy visszaadja a közszereplőként kapott összes dijait/kitüntetéseit.
De mindenképpen szégyenlje magát!

Vendég

#207

2011-09-20 11:17

Hogy utálnak minket /magyarokat/, az még hagyján... de az, hogy egy nyilt, rasszista, tulajdonképpen igazi faszista alapokon álló gyűlöletírásról van szó, ez az ami minden demokratikusan gondolkodó embert felháborít, sőt a hatályos EU-s jog szerint is büntetendő. Hol vagytok jogvédők?
Ez a kertész nagyon primitív és hazug ember... talán szánalmas is kicsit... persze ettől még büntetendő!

Vendég

#208

2011-09-20 16:37

Volt szerencsém olvasni a firkantmányt amit Kertész Ákos produkált. A nevelő apámat, néhai Dr.Lovas Lászlót akit a szüleivel együtt Sziléziából toloncolták ki a németek a zsidó származásuk miatt, mélyen hálás volt hogy Magyarország befogadta őket. Ez volt közvetlenül az első Világháburu után de sajnos a történelmi körülményeket sokáig elnyomták maguk a zsidók is. Remélem Kertész Ákos ki lesz toloncolva de melegem ajánlom mindenki másnak hogy nézzenek utána miért voltak mérgesek a németek a zsidókra az első Világháburu végén.

Vendég

#209

2011-09-20 16:42

Gyalázat, amit ez az ember művelt!
Vagy provokált (is)?

Vendég

#210

2011-09-20 19:38

EGYETÉRTÉSSEL üdvözlöm Nemzetünk, nemzeti érzelmeink minden efféle gyalázásának, megsértésének nyivános, minél szélesebb körű elitélését.
Támogatom a "Budapest Diszpolgára" cím Kertész Ákostól való visszavonására indított kezdeményezést.

Vendég

#211

2011-09-20 20:29

Igaztalanul vádoljátok Kertész Ákost, mert ő nem árulta el a hazáját. MAGYARORSZÁG NEKI NEM A HAZÁJA!!!!! SZERETNÉM, HA TÉNYLEG A HAZÁJÁBAN LAKNA EZUTÁN!

Vendég

#212

2011-09-20 20:33

Kedves hungarikum! Te egyedül tudsz ilyen hülye lenni, vagy valaki segít? / Tudom, hogy költői kérdés, persze, hogy segítenek.../

Vendég

#213

2011-09-20 21:01

Ez egy gerinctelen ember nyilatkozata

Vendég

#214

2011-09-21 14:50

Írása magát minősíti.

Vendég

#215 Re: Re:

2011-09-21 16:40


Vendég

#216 Re:

2011-09-21 17:24

#42: -  

 Sajna évtizedek óta mást sem teszünk, mint visszafogjuk magunkat! Ezért merik ezek ezt a hangnemet megütni velünk szemben. Tűrünk, hallgatunk, megszégyenülünk! Kifosztanak, meggyaláznak, és lábtörőlnek használnak! Igazából ezt írta le!

Sisa Pista

#217

2011-09-21 20:04

Kertész tipikus esete annak az alávaló fajnak akik itt Magyarországon a magyar embereket provokálják már hosszú ideje. Az pedig a saját bizonyítványa, hogy nem ismeri a magyar történelmet. A magyarok Európában és talán az egész világon a legtöbbet harcolt nép. És nem csak a saját igazáért állt ki oly sokszor a gyarló elnyomó nemzetekkel, hanem saját testével, vérével védte meg európát, amikor is több magyar halt meg a szabadságért és Európa védőpajzsaként mint bármely más nép fiai. Ezek után már bánom, hogy Zrínyi úgy döntött anno ahogy döntött, nagy hiba volt. A törökkel szövetségben most európa urai lennénk és ilyen kis senkik nem mernének beszólni !!!

Vendég

#218

2011-09-22 11:24

A Kossuth-díjat, és a magyar állampolgárságot is el kell venni tőle.

Vendég

#219

2011-09-22 23:58

Ti beszéltek primitív ember társaim,ti akik semmivel nem különböztök nála,mert én nem szimpatizálok
oly emberekkel akik hűn szeretett hazámat becsmérelik(Tisztelett a kivételnek).De ez az ember Kertész Ákos egyszerűen(elnézést e durva szóért) HÜLYE! Mit tehet a magyar az ilyen féreggel szemben tűr tűr míg

egyszer a megfelelő pillanatban lecsap rá,s az pusztul el kit e ország megtűrt s már nincsen szüksége se rá se gyermekeire.
Magyari Csaba(14) 2011.09.22


Vendég

#220 Re:

2011-09-23 00:03

#8: - Igazad van ez a helyes hozzá álás tartsunk ki s csak elmegy egyszer a férgese az országból!

 


Vendég

#221 Re: Re:

2011-09-23 00:04

#216: - Re: Egyszerűen BOLOND és HÜLYE mit vársz az ilyen ,,embertől"?

 


Vendég

#222 Re:

2011-09-23 00:08

#83: - Ne légy  raszista,attól még,hogy az egyik ilyen nem biztos,hogy a másik is.(miért mindenki ZSIDÓ aki e fajta dolgokat elkövet kérdem én?)

 


Vendég

#223

2011-09-23 13:43

Kertész Ákos magyargyalázó írásáról hosszabb cikket írtam. Címe: "Piszkos Fred tollat ragad" Az írás olvasható a Honlapomon:
http://www.huncor.com/kertesz/kerteszhtm.htm
Köszönet az eddigi aláíróknak
Tisztelettel
Kaslik Péter

Vendég

#224

2011-09-23 14:48

-a Kossuth díját is vissza kell vonni, mindegy, hogy korábban arra érdemesnek tartották az oda ítélők. Remélem a köz a jövőben csak hazaáruló ként fogja emlegetni, ha szájára veszi. Ezt meg is érdemli!

Vendég

#225

2011-09-24 13:43

Amenyiben szó nélkül tűrnék az ilyen kertész-féle magyargyalázó írásokat, akkor vállnánk igazán méltánytalanná őseink nagyon magas szintű eszmei és kultúrális hagyatékára. Engem a Magyar Haza szült, így tudhatom, hogy magyarnak lenni büszke gyönyörűség.