Parkőr

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Parkőr petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2016-07-16 07:41

Az értékekre vigyázni kell. A parkőr jó dolog.

Vendég

#2

2016-07-16 08:33

Itt éltem 20 éves koromig , édesanyám és bátyám még mindig itt él. Fontosnak tartom a hely védelmét !

Vendég

#3

2016-07-16 10:16

Helyi lakosok vagyunk es gyakran hasznaljuk a gyerekekkel a teret. Szukseges.

Vendég

#4

2016-07-16 11:33

Kispesten élek. A Wekerle telep a kerületen belül egy fantasztikus hely, melynek középpontjában található a Kós Károly tér, ami olyan mint egy oázis. Az unokáimmal nagyon sok időt töltünk itt! Pár éve sok sok millióba került a rendbehozatala, érdemes lenne sokkal jobban vigyázni rá, hogy még sokáig élvezhető legyen kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Ha másképpen nem megy akkor felügyelettel!

Vendég

#5

2016-07-16 15:50

Psztlőrincen lakunk, 5éves kis unokánkkal látogatjuk rendszeresen a parkot, pici kora óta. Cserélt már könyvet a sarki faházikóban, minden alkalommal megölelgeti Kós K. szobrát, mikor eljövünk elköszön tőle. Rengeteg lehetőség van mozogni. Jó lenne ha szép, ápolt maradna a park, Üdv. Hajós T.

Vendég

#6

2016-07-16 21:29

Jó lenne ha a játszótéri játékokat és környéküket (pl. kavicságyakból sok helyen hiányzik, kiáll a műanyag alap ami szerintem balesetveszélyes ) komolyan ellenőriznék. Kutat megcsinálhatnák úgy, hogy ne csak bokáig érő vízben lehessen megközelíteni. Sajnos a Koóson is az van mint sok helyen : egyszer sokat ráköltenek, de az állagmegóvásról elfelejtkeznek..... (Határ úti megálló stb.)
Balu
Vendég

#7

2016-07-17 17:44

Nem vagyok kispesti, sosem éltem ott! Elleneben, ha van egy korszerű park, játszótér- aminek a létrehozása gondolom nem "kétfillér" volt-, illene megőrizni az állapotát! A petició ötletgazdáját személyesen ismerem, nekem az ő személye garancia arra, hogy jó ügyért áll ki! Sok sikert az "állandó parkőr" projekthez! 


Vendég

#8

2016-07-17 17:50

Már ez előtt 80 évvel is volt parkör, aki még az eldobált papírcetliket is összeszedte felszúrva hegyes botjára. :)

Vendég

#9

2016-07-18 10:51

Mi a József Attila lakótelepen lakunk, de a Wekerlére járunk szentmisére és a kisbabánkkal, ha kicsit nagyobb lesz, szeretnénk gyakran látogatni a Kós Károly téri játszóteret. Szeretném a gyermekünket biztonságban tudni.

Vendég

#10

2016-07-19 17:54

Nem szeretném, hogy előbb-utóbb ez a tér is csövesek tanyája legyen, meg eldobott óvszereket találjanak a gyerekek!!!
#11

#11

2016-07-20 09:50

Ha már szépen meg lett csinálva pár éve jó lenne ha valaki erre vigyázna is,mert sajnos sokaknak ez nem számít. Ráadásul a szomszét kerületekből is átjárnak randalírozni, mert a saját környékükön már nincs mit tönkre tenni... :(
Ráadásul mivel a templomnál szokott ételosztás lenni,ezért méginkább szükséges lenne a térre egy parkőr...
De a másik minek van elvileg kamera a téren???(mert úgy tudom az is van..)




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...