Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Hagyják dolgozni Illés bácsit! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1151

2016-05-16 18:14

Én a bácsika mellett álok.

Vendég

#1152

2016-05-16 18:18

Ha kell, gyűjtést szervezünk. 

Egy élet munkáját nem lehet csak így tönkretenni....


Vendég

#1153 Re: Re:

2016-05-16 18:18

#353: - Re:  

 Akkor holnap a konkurenciát kell névtelenü feljelenteni, őt nem fogja senki sajnálni

Vendég

#1154

2016-05-16 18:19

Szívből kívánom a Bácsinak, hogy még nagyon sokáig lelje örömét a cukrászdájában, ami annyi embernek okozott már kellemes pillanatokat. Az ilyen emberek adnak még egy kis hitet, hogy igenis létezik jóság a világban.


Vendég

#1155

2016-05-16 18:20

szeretném ha továbbra is működne ez az üzlet,és nem kellene a sok tudást tapasztalatot félretenni, amivel rendelkezik az úr.

Vendég

#1156

2016-05-16 18:21

Csak!dejavu. Gyerekkoromban fagyiztam ott! Na és?matuzsálem gép,de nincs benne egérszar

Vendég

#1157

2016-05-16 18:23

Szegyen !!!

Vendég

#1158

2016-05-16 18:26

Azert mert nem kellenek ennyire szigoru elöirasok. Ott is lehetnek higieniai problemak ahol plafonig csempes a fal. Nem ez a lenyeg hanem a tisztasag. Biztos vagyok benne, hogy otthon sokan azert nem vallalkoznak mert elriasztjak öket a szigoruelöirasok amelyek sok esetben nem indokoltak. Jöjjön el Nemetorszagba a Nahib es nezze meg itt milyen kisüzletek vannak, hol vannak ovodak (privat lakasokban). Itt is vannak elöirasok de Magyarorszagon nagyon tulzasba estek. Ezek nem vedenek meg bennünket a betegsegektöl de tönkre tehetnek eleteket. 30 evvel ezelött sokkal rugalmasabbak voltak a törvenyhozok. Ezek olyan elöirasok amelyek csak a büntetesre meg az emberek tönkretetelere alkalmasak es nem szolgaljak a köz javat!
dr.Depinyi Ildikó

#1159 Re:

2016-05-16 18:26

#1: -  

 Aláírtam a peticiót.

Remélem,nem teszik teljesen tönkre Illés Bácsit ,hiszen neki az életet jelenti a munkája.


Vendég

#1160

2016-05-16 18:30

Mert utálom,a despotista rendszereket,és mert a fent nevezett szervek már csak saját maguk fenntartása miatt léteznek,bábjai a most regnáló hatalomnak.
És megvehetőek is emiatt.
És nem utolsó sorban,drukkolok ennek az embernek aki becsülettel végigdolgozta az életét,két szép kezével mérve a gombóckat.
Ami a hatalommal bíró,naplópókról,korántsem mondható el.
Köszönöm!

Vendég

#1161

2016-05-16 18:31

Megertem a problemat az oreg epulettel es a gepekkel kapcsolatban. De nem az a konyortelen megoldas hogy valakit rakenyszeritenek arre hogy adja fel azt ami annak az embernek a hivatasa eletmuve. Minden megoldas merlegelese nelkul!!!!!!!
Szeretnem en latni hogy emberer ilyen huseges a szakmajahoz es az emberekhez. Kerem hogy talaljanak megoldast es adjanak segitseget hogy Illes bacsi erezze azt hogy az emberek halasak a munkajaert. Nemilyen embert kell eltaposni hogy banatosan haljon meg. Az igazi Magyarok nem errol hiresek!!!!!!

Vendég

#1162

2016-05-16 18:31

Mert ez a jó érzésű embereknél már kiveri a biztosítékot

Vendég

#1163

2016-05-16 18:33

Majd a vendégek, döntsék el, hogy akarnak-e ott vásárolni, vagy nem.

Vendég

#1164

2016-05-16 18:34

felháborító, hogy nyugateurópai országokban nem kötelező a felújítás és úniós állítólagos előírások betartása már meglevő üzletekre, CSAK ÚJONNAN ÉPÍTENDŐKRE ÉRVÉNYES! KÜLFÖLDÖN NÉGYSZER ANNYI a bevétel és a lehetséges megtakarítás, mint itthon, s bár a vásárló értékünk itt a negyede, mégis valami hatalomtisztelő tisztet-viselő alkalmazott bűntető hadjáratot indít minden életben maradni akaró magyar polgár ellen! Ébredjetek, közalkalmazottak! Ha így folytatjátok, unokáitok külföldön fognak születni, s idős korotokra család nélkül - vagy hontalanul maradtok. Üdvözlettel, Tátrai Erzsébet Anna

Vendég

#1165 Re:

2016-05-16 18:34

#21: -  

 Megkaphatnám  a kutyáid?

Imádnám őket :)

És egy szép szombaton,elmennénk együtt fagyizni ,nekik jutna a tölcsér és egy jó nagy ölelés:)

 


Vendég

#1166

2016-05-16 18:36

Szeretném , hogy nem csak a mutyival megszwerzett haveri üzletek lehessenek . A másik felteszem tőlünk nyugatabbra az ILYEN embereket még támogatják is hiszen kisvállalkozó a multik között, helyben készített a helyi embereknek a helyben vásárolt anyagokból ( feltételezem ).
Egy kis promóval IKONT lehetne a városnak csinálni.
Mindenre szokott lenni kivétel, különben is a többi üzletet is be lehetne zárni aki nem az utóbbi 1-2 évben nyitott mert azok sem felelnek meg, amikor kiadták az engedélyét megfelelt, és senki sem halt bele a termékeibe, de még lehet , hogy beteg sem lett.Ha nem mennek be még 20 évi akkor működhetett volna?
Találják megfelelőnek és kész, itt minden megfelelő csak megfelelő nézőpontból kell nézni, egy retró fagyizó az RETRÓ úgy ahogy van.
Üdv Zsolti

Vendég

#1167

2016-05-16 18:36

Szeretném ha segítenek!!!! ezt az idős embert !!!és nem tönkre tennék! !!!
Aki dolgozni akar hagyják békét! !!
Ez ennek az országnak a baja!!
Mindenkinek belekotnek!!! A tolvajok meg élik világunkat! !!!

Vendég

#1168

2016-05-16 18:39

Mert fontosnak tartom, az ilyen, igazi mesterségek és mesterek példaértékű jelenlétét napjainkban...hagy ismerje minél több fiatal, hogy honnan indult ez a szakma és hová jutott...és hagy tudják meg, hogy bár szépek a mai sütemények de az ízük meg sem közelíti az "IGAZIT" Azonkívül nemrég költöztem a környékre és mire eljutottam volna megízlelni a finomságokat, sajnos bezáratták az üzletet. Remélem sikerül megmenteni!

Vendég

#1169

2016-05-16 18:39

Ne tegyük tönkre azt, aki sok-sok évtizedes tudását az emberek javára fordítja! Próbáljuk meg ismét felismerni, hogy mi az, ami az igazi ÉRTÉKET képviseli!

Vendég

#1170

2016-05-16 18:39

Hagyják dolgozni! Miért baj az ha valaki szeret dolgozni??

Vendég

#1171

2016-05-16 18:39

Mert én még tudom tisztelni, értékelni az embert, aki becsülettel ledolgozott 50 évet....köztiszteletnek örvend és még idős kora ellenére is a munkát választja, pedig gondolom megtehetné, már, hogy hátra dőljön, de a szakma és a munka szeretete élteti...Hagyják dolgozni, becsüljék meg inkább!!!

Vendég

#1172 Re:

2016-05-16 18:39

#1164: -  

 Én is úgy tudom , hogy csak az ujjnak van megfelelősségi követelménye, akkor M.O-on pár évente lehetne az összeset ujjítani, ez marhaság, efelett szemet KELL hunyni, ez nem egy kínai kutyakifőzde.


Vendég

#1173

2016-05-16 18:40

Ha eddig nem volt problema milyen eszközökkel kesziti a bacsi el azokat a csodalatos hazi recept alapjan keszult fagylaltokat akkor ne tole vegyek el az egyetlen boldogsagat hanem epp hogy segitenunk kene neki hogy ezek az ertekel megmaradjanak , vagy abba penzt fektetni hogy tobb cukrasz tanulja el tole hogy is kell kesziteni a valodi fagylaltot nem az agyon cukrozott tartositozott carte d'or fagylaltot venni a gyereknek amitol 20 even belul 100%hogy cukros lesz !!! Hajra Illes bácsi harcolunk erted !!!❤️

Justice!

#1174 Fel kell újítani! Így kell lennie!

2016-05-16 18:41

Azért szavaztam, hogy az a retek érzéketlen gyökér.. lássa hogy mi lesz abból a cukrászdából, hogy ezek után mekkora tömeg lesz ott! Jó reklámot csinált ezzel Illés úrnak! Az is oda fog menni aki idáig csak hallott róla,. köztük én is! Ezzel nem a bezárást érte el, hanem pont az ellenkezőjét! Hatalmas az összefogás, és hamarosan újra üzemelni fog reméljük! ;) Illés úrnak pedig kitartást, talán megérdemel egy kis pihenést is, hamarosan jobb körülmények között dolgozhat, és élheti tovább életét! ;)

 

Angéla

#1175

2016-05-16 18:44

Egy ország hàborodott fel teljesen természetesen ezen az egészen.Ha ennyit számít ma egy élet és egy dolgozni akaró természet(ami lássuk be nagyon kevés emberben van meg)szereti amit csinál...ezért él,ennek él!!!!!Hozzák nyilvánosságra a feljelentőt... Ha volt pofája és mersze erre az embertelen tettre vállalja az arcát hozzá....