Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2016-04-07 08:36

Kib@szottul abnormális az, hogy egy olyan ember mellett áll ki a FIDESZ aki fiatalkorában "szexuális bűnöző" volt .... Ez az ügy kisértetiesen hasonlít a most elhunyt Biszku Béla ügyére .... :-( :-(


Vendég

#52

2016-04-07 08:37

A kutyából nem lesz szalonna !

Vendég

#53

2016-04-07 08:37

Sajnos ez az eset is jól mutatja, hogy társadalmunkban a nők erőszakolása nem nagy ügy. Ez így volt a múltban is és ma is lsd. vakkomondoros eset. Tennünk kell a változásért. Fel kell rázni a társadalmat, hogy vesse ki magából a bűnözőket. Az ilyen szörnyű nem erőszak ( magatehetetlen nő megerőszakolása ) erkölcsileg nem évülhet el. Az a minimum, hogy Kiss László lemond és az őt támogató Gyárfás Tamás is. A jóérzésű embereket nem érdekli, hogy esetleg ezért kevesebb aranyérmet hoznak el úszóink, bár az sem biztos , hogy a lemondás egyáltalán éreztetne hatását. Vannak még jó szakemberek rajtuk kívül is.

Vendég

#54

2016-04-07 08:39

Ilyen szemét embereknek nincs helyük a magyar közéletben. Kiváncsi lennék fordított esetbe, ha Kiss lászló Lányával tették vonlna ezt, hogy 3 bika lefogja és megerőszakolták volna: akkor is ilyen közömbös lenne? A másik hogy 20 hónapot ült a 3 év helyett, vélelmezem a III/III vagy a III/II beszervezhetet. Az elöbbi a belső elhárítás volt, míg az utobbi az a hírszrzés. Mivel sokat járt külföldre..gondolom nem kell ecsetelni.

Vendég

#55 Re:

2016-04-07 08:41

#6: -  

 Ez egyben annak a rendszernek az elítélése is amelyik lehetővé tette, hogy egy ilyen tettel meggyanúsított ember gyerek (lányokkal) foglalkozzon....

Az elmúlt időben az Üszószövetségnek nem az első gyomorforgató dolga.


Vendég

#56 Re:

2016-04-07 08:43

#24: -  

 Te sem védenél ilyen vehemensen egy a börtönből jogtalanul kiszabadult erőszaktevőt, ha nem egy híres magyar sportemberről lenne szó, ezt le merném fogadni. 


Vendég

#57

2016-04-07 08:45

erkölcsileg elévülhetetlen...... pffff ez milyen szar duma....... hány ember életét lehetne egy ilyen szöveggel végérvényesen tönkretenni ki országunkban. Szerencsére nem ismeri a törvény!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-04-07 08:45



Vendég

#59

2016-04-07 08:46

Rendkívül felháborított, hogy mit tett és meg sem bánta, a többi meg kiáll mellette. Elegem van abból, hogy mindent megúsznak ebben az országban.

Vendég

#60

2016-04-07 08:47

Ha annak idején (mivel hárman követték el) minősített esettel ítélték el, akkor is az elévülési idő a mai szabályok szerint 15 év, míg az áldozatnál talán sosem "évül el" a cselekmény, örök életre nyomot hagyott benne. És egy ilyen bűncselekmény után fiatal lányokkal foglalkozik. Én sem örülnék annak, ha a lányom hozzá járna úszni. Felháborító az is, hogy érdekes körülmények között szabadult, a büntetését nem ülte le, így ne is hivatkozzon arra, hogy ő letöltötte a büntetését, s hogy megbűnhődött már az eset miatt. És még egy adalék. Olimpiai bajnok birkózót megfosztanak érmétől, kitüntetéseitől, mert bűncselekményt követett el, drogot termesztett. És ez a bűncselekmény nem is erőszakos bűncselekmény. Ha következetesek az úszószövetségben, ha következetesek a hatalom gyakorlói, akkor Kiss Lászlótól is meg kell vonni a kitüntetéseket, elismeréseket, mint egy erőszakmentes "szimpla" drogtermesztőtől. Vagy mégis létezik a kettős mérce...?

Vendég

#61

2016-04-07 08:47

Elképesztő!
Azt mondja a Gyárfás, hogy csak azt tudta,hogy volt valami nő ügye a Kissnek.Kérdem én, milyen vezető az aki ilyen a nyilvánosság előtt zajló beosztásban nem néz utána beosztottainak, az én szememben így teljesen alkalmatlan a vezetésre.
Figyelve a híradásokat még azt sem lehet biztosan tudni, hogy egyáltalán egy napot is töltött e börtönbe a Kiss, valamint a nyilvánosság véleménye egyértelmű, azok után, hogy kiderültek a dolgok. Mivel eddig ezt titkolták, mivel a Gyárfás sem hozta nyilvánosságra amikor átvette a bűnbarlangot, és a többiek sem, pedig az lett volna a korrekt, mert már akkor tiltakoztam volna.

Vendég

#62

2016-04-07 08:48

Mocskok kifelé a sportból! Ilyen embernek nincs helye a Magyar válogatottnál! Mindenki abba gondoljon bele, mi van ha az ő gyermekével teszi ezt?


Vendég

#63

2016-04-07 08:53

Miért csodálkozunk azon, hogy bűnözök, kerülhetnek vezetői szerepkörbe ebben az országban. Végig kell nézni, 89 óta kik voltak hatalmon és akkor már nem is csodálkozunk. A rendszerváltás előtti komcsi bagázsról nem is beszélve. Szerintem, aki ilyen bűncselekményt követett el az ne kerüljön semmilyen vezetői posztba, Leszarom hogy elévült, leülte, akkor is az ilyen ember szemétláda senki házi.

Vendég

#64

2016-04-07 08:55

Mondjuk úgy igazságos, ha megvizsgáljuk azt is, hogy az áldozat ügynök volt-e vagy sem, illetve próbálták-e valamelyik érintettet beszervezni. Ha igen, akkor már más megvilágításba kerül a történet, akkor koholt vádról van szó. Mondjuk Gyárfást én már korábban kirúgtam volna.

Vendég

#65

2016-04-07 08:57

Felháborító, ahogy "kenik" el az ügyet, s az áldozatot hibáztatják. Kérdem én mindenkitől: Vajon hány olimpiai érem feledtetheti, ha lányunkat meggyalázzák?

Vendég

#66 Re:

2016-04-07 08:58

#57: -  

 Az igaz, de az erkölcs ismeri aminek néhányan nagyon nincsenek a birtokában!


Vendég

#67

2016-04-07 08:59

Szomorú, hogy ez kérdés. Azért írom alá, mert kegyetlenül megerőszakoltak egy szerencsétlen nőt. Utána pedig ez a patkány minden bűntudat nélkül lányokat edzett, sikereket és pénzt zsebelt be.. Képzelje el mindenki: ... ha az ő lányával tette volna!

Vendég

#68

2016-04-07 08:59

Az ítéletre tudtok, méghozzá egy 1962-es (!!!) ítéletről. /Amikor sokan még nem is éltek közületek./ Arról viszont NEM tudtok, hogy történt-e valóban erőszak. Akkoriban még véletlenül sem lehetett, hogy egy fontos elvtárs lánye meggondolta magát és azt mondta, hogy.... /NEM állítotam, hogy így történt, de az elítélés mellett ez is része az uszodai pletykáknak!/

Ráadásul, miután a hírek szerint meghalt a hölgy, Kiss László csak még rosszabbul jönne ki a történetből, ha most elkezdene védekezeni, hogy nem is úgy és az történt - akár igaza van, akár nem.


Vendég

#69 Re: Robin

2016-04-07 09:00

#1: -  

 Nincs  helye a koueletben!


Vendég

#70

2016-04-07 09:01

Aki ilyen gyalázatos bűncselekményt követ el, az soha nem lehet példakép egy társadalom számára.

Vendég

#71

2016-04-07 09:02

felháborito a tett !!! és az bünös strucpolitika a szövetség részéről ahogy menteni probálják

Vendég

#72

2016-04-07 09:02

Kiss László a börtönbüntetés leülésével jogi értelemben tovább nem elmarasztalható, de tette etikailag nem évül el! Ez a morálisan mélypontra zuhant ország nem engedheti meg magának, hogy egy moral insanity vezetőként, pláne példaképként tetszelegjen.
Prima primissima? Nulla nullus!

Vendég

#73

2016-04-07 09:02

Felháborít a mérhetetlen cinizmus és azok akik kiálltak ezért az emberért.

Vendég

#74 Re:

2016-04-07 09:02

#6: -  

 Figyelj, nem a jogkövetkezményekről van itt szó

Pont az a gond ebben az országban, hogy jogilag nagyon sok mindent meg lehet tenni. Ez a sztori ERKÖLCSILEG gáz, ha ez mond neked bármit is. Én a magam részéről ezért szeretném, ha végre elindulnánk arrafelé, hogy fel tudjunk nézni emberekre. Szarok rá, hogy olimpia mikor lesz, szarok rá, hogy ez kinek mennyire kínos. Ha mindig ilyen okokat keresünk, és ezzel mentegetőzünk, akkor bármit a szőnyeg alá lehet söpörni, és sajnos ez meg is történik. Részemről ennek van vége, a szememben ez az ember nem való egy sportág élére ennyi.


Vendég

#75

2016-04-07 09:03

Tisztelt Szervező!
Nem csak ennek a 2 embernek kell lemondjon, hanem a teljes elnökségnek akik aláírásukkal támogatták Kiss Lászlót mert ezeknek az embereknek semmilyen erkölcsi tartásuk nincsen. Sőt soha többet semmilyen közügyben ne vehessenek részt és ebbe beletartozik Cseh László is!
Üdv. B. Cs.