Vessünk véget a BAZ megyei állatkínzásoknak!


Vendég

#1

2016-02-14 14:36

Remélem sikerrel jár az összefogás.Én imámban szoktam kérni Istent, hogy ne szenvedjenek az állatok az emberek miatt.

Vendég

#2

2016-02-14 14:54

Éppen ideje, hogy a beteg agyú állatkínzókat megállítsuk! Szigorúbb törvényeket és azok betartatását!

Vendég

#3

2016-02-14 15:08

FONTOSNAK TARTOM-TÖRTÉNJEN MÁR VALAMI POZITÍV VÁLTOZÁS AZ ÁLLATOK ÉRDEKÉBEN...ŐK AZOK AKIK NEM TUDJÁK MEGVÉDENI MAGUKAT,RÁNK VANNAK UTALVA.
TALÁN VÉDENI KELLENE ŐKET- NEM GYILKOLÁSZNI!!!

Vendég

#4

2016-02-14 16:31

Állatbarát vagyok. A családommal minden állaton segítünk ha tudunk. Legyen az kutya,macska. A szomszéd kutyáját is mi etetjük mert nem törődnek vele. És a kóbor cicák akik átjönnek hozzánk a kertbe mindig kapnak valami finomat. egy kóbor cica már nálunk is maradt. Sose megy el innen sehova. Védjük az állatokat!!

Vendég

#5

2016-02-14 16:50

Elég volt a gyilkos allatkinzokbol

Vendég

#6

2016-02-14 18:20

Szégyen gyalázat , hogy ártatlan kiszolgáltatott állatokat bántanak aljas bűnözők !!!

Vendég

#7

2016-02-14 19:28

Mert nem tudom elviselni azt a tömény borzalmat, amit ebben a nyomorult országban az aberrált, beteg, embernek nem nevezhető férgek az állatokkal tesznek. Halállal büntetném mind!!!

Vendég

#8

2016-02-14 19:32

Elfogadhatatlan, hogy állatokat kínoznak csak kedvtelésből. De az is, hogy haszonállatok halnak éhen a gazdák hanyagsága, nemtörődömsége miatt Mindenkinek, aki ilyet tesz, súlyos, letöltendő börtönbüntetést kell kapnia!

Vendég

#9

2016-02-14 19:44

Tudunk még mesélni mik folynak itt

Vendég

#10

2016-02-14 20:23

Senkinek nincs joga bántani egy állatot!!!!
Legyen vége az állatok bűntelen kínzásának önhatalmú bántalmazásának!!!!!Kapjon letöltendő büntetést aki ilyet tesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én személy szerint kezdeményezném ezen régiók sűrű ellenörzését a bűnösök kézre kerítésének elősegítését mert amíg félelmet kelthetnek másokban akik tudják mi folyik körülöttük nem lesz megoldás!!!!

Vendég

#11

2016-02-14 21:28

Hogy elinduljon valami végre ....és egyszer vége legyen az állatokkal való rossz bánásmódnak!Elég volt! Az állatnak is egy élete van!Senkinek nincs joga fájdalmat okozni, kínozni őket!

Vendég

#12

2016-02-14 22:59

Azért irtam alá ezt a peticiót IS, mert már nagyon elegem van abból, ami ebben az országban folyik.

Vendég

#13

2016-02-15 00:18

Mert megvetem és elitélem azokat az embereket,akik védtelen állatokat bántanak,kinoznak. Sajnos hiába van az állatkinzókra büntető törvény a biroság sem veszi komolyan az ügyet! Kapjon mélto büntetést mimden állatkinzo,állatbántalmazó. Szetetem az állatokat és agol csak tudok,segitem Őket!

Vendég

#14

2016-02-15 00:44

Ezt a oeticiot azért irtam alá,mert szertem az állatokat és megvetem és elitélem az olyan embereket akik egy védtelen állatot bántalmaznak. A legjobb barátainkat,társainkat bennük találjuk meg. Nem Ők tehetnek róla,hogy megszülettekhanem a sok gonosz,felelőtlen ember !Követeljük,hogy a biróság is komolyabban vegye az álltkinzást és alkalmazza is azt! Beigazolódott,hogy felfüggesztett börtönbüntetés nem visszatarto erő és igenis itéljék börtönre az ilyen elvezemült,aljad gyilkosokat,bántalmazókat!!!!!!!!!!!!!!Ők védtelenek és nekünk kell Őket megvédenünk a törvény erejével!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#15

2016-02-15 00:52

Veget kell vetni ennek a borzalomnak!!!

Vendég

#16

2016-02-15 05:13

Kapjon megfelelő büntetést minden olyan ember aki az állatokat kínozza,vagy bántalmazza.A kormány itt vegyen példát az amerikaiaktól,akik megfelelő büntetésben részesítik az állat kínzókat.

Vendég

#17

2016-02-15 05:52

Gyűlölöm azokat,akik az ártatlan,védtelen állatokat bántja.Tegye ezt a tőle erősebbel!Próbálkozzon!!!!

Vendég

#18

2016-02-15 06:02

Fontos az ügy, elborzadva látom mit művelünk az állat társainkkal. Tenni akarok ellene. A szándékos kegyetlenség bűn minden ártatlan ellen.

Vendég

#19

2016-02-15 06:39

Azért, mert mindenhol és mindenféle állatkínzást be kell szüntetni!

Vendég

#20

2016-02-15 06:53

Legyen már vége az állatkinzásnak!!!

Vendég

#21

2016-02-15 07:09

Kedves Lévai Ildikó!

 

Az állatkínzásnak, kóbor állatoknak egy módon lehet elejét venni: az állattartókat rá kell szorítani a felelős állattartásra és a rájuk vonatkozó jogszabályok betartására, a kutyákat és macskákat a gazdájuk köteles szökésbiztosan tartani, azok felügyelet és póráz nélkül nem juthatnak ki a gazda birtokáról. Ha ezt mindenkivel betartatják, egyrészt nem fogják az állatokat elütni, ellopni, lelőni, másrészt azok sem fognak évi többmillió egyedes pusztítást végezni a természetben élő állatokban, főleg védett madarakban. Emellett törvénybe kell iktatni a nem bevizsgált, tenyésztésre tartott kutyák és macskák kötelező ivartalanítását és máris a többi probléma nagyrészt megoldódik.


Vendég

#22 Re:

2016-02-15 07:18

#19: -  

 Talán kezdjük a macskák által jogtalanul elpusztított, legóvatosabb becslések szerint évi 3 millió védett madárral! Csak be kéne tartani a "kedves" gazdiknak az állatvédelmi törvényben rájuk vonatkozó szökésbiztos tartási kötelezettséget.

Az ostoba, állatkínzó macskatulajdonosok legnagyobb része tévesen mindenféle tápláléklánc, természet törvénye hadovát levág, hogy a macskáján keresztül elkövetett aljas pusztítást és állatkínzást megmagyarázza.

Pedig a tény az, hogy a táplálékláncban kizárólag az adott területen élő természetes faunához tartozó egyedeknek van joga résztvenni, a domesztikált állatoknak (mint a macska és a kutya), vagy fauna idegen (vadállat, de az adott területen nem őshonos) ehhez semmilyen joga, ezek az állatok természetkárosítást végeznek, ezért pedig a gazdájuk tartozik büntetőjodi és anyagi felelőssége. Pl. egy feketerigó eszmei értéke 25 ezer Ft.

 


Vendég

#23

2016-02-15 07:23

Gyülölöm az állatkinzást,az állatok megölését,nekik is vannak jogai,és követelem az állatkinzók és gyilkosok büntetését!!!

Vendég

#24

2016-02-15 09:20

Mert nagyon sokat hallok mostanában az állatok kinzásáról.Nekem is van kettö és nagyon imádom öket mert hüségesebbek néha mint embertársaink!!Bár Miskolci vagyok de remélem ez a kis tüntetés eredménnyel jár!Emberek az-az állat is ember Ne bántsátok öket,mert fáj nekik!!

Vendég

#25 Re:

2016-02-15 10:11

#23: -  

 Remélem nincs kijárós macskád, ami vadon élő állatokra vadászik...