Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#626

2011-06-09 23:31

A cinizmusos cenzúrát érdemes lenne megemlíteni az eu-nak is. Ebből is látnák, mit tesz az, ha elfogult a média hatóság. Elhallgattatja a neki nem tetsző médiákat.
Székely Tiborné Jucóka

#627

2011-06-09 23:31

valóban megkapunk mindent ettől a rádiótól." Halat,vadat, s mi jó falat" Miután nem vagyok tájékozott a pályázati előírásokkal kapcsolatos jogszabályokban foglaltakkal, kérdezném: nem
lehet-e utánanézni, nincs-e valamilyen "kiskapu", ami ellenkezik a kiírt feltételekkel?
Biztosan van olyan jogtudós klubrádió hallgató, aki jártas a média törvényeiben. Köszönöm, hogy
eddig is hallgathattam és remélem ezután is hallgathatjuk Önöket.

Vendég

#628

2011-06-09 23:35

Ez a hatalom minden intézkedésével a saját sírgödrét
mélyíti.A "vezér" kis féreg ahhoz, hogy itt Európa közepén"új világrendet" hozzon létre.Kérem, hogy kételkedők,aggódók, hitetlenek ne szóljanak hozzá. Sajnos ezekkel szemben hatástalan a kúltúrált érvelés. Bunkósbot ellen nem lehet érvekkel harcolni.
Remélem ez a csodaváró, elbutított nép hamarosan
ráébred, hogy csúnyán becsapták. Elég volt! Netovább!

Vendég

#629

2011-06-09 23:42

megvalősitják a kuss nekik elvet a demokrácia a sajtószbadság feszámolását

Vendég

#630

2011-06-09 23:42

Kikérem magamnak, hogy Szalai Annamária befogja a számat. Én beszélgetni akarok és nem zenét hallgatni. Arra itt vannak a CD-im. De beszélgetni csak egy másik élő emberrel lehet. Ha őnagysága utál bennünket, mutassa meg azt a törvényt, amely tiltja Magyarországon a SZÓT .
Erzsébet

Vendég

#631

2011-06-09 23:44

Az Orbán-diktatúra elhalgattathatja a Klubrádiót, de a hallgatói véleményét sohasem.
Aljas, fasiszta diktatúra képes csak olyan megoldásra, mint a szabad véleménynyilvánítást lehetővé tévő rádióadó, a Klubrádió elnémítására.
Tiltakozom a Klubrádió elnémítása ellen!
Takarodjon Orbán Viktor és kormánya!
Éljen a magyar Köztársaság, éljen a demokrácia!


Vendég

#632

2011-06-09 23:49

sZERETNÉM HALLANI TOVÁBBRA IS A kLUBRÁDIÓT !
reális témákat penget ....

Vendég

#633

2011-06-09 23:49

Nem értem, hogy a frekvencia-gazdálkodásnak mi köze a műsortartalomhoz? Ha a magán vagy kereskedelmi rádiók tartalmába beleszólnak, akkor mire valók az adónkból fenntartott közszolgálati médiák?
Amire készülnek, az pofátlanság, ez már maga diktatúra!
Felháborító, tiltakozom.
Nagy E.

Vendég

#634

2011-06-09 23:49

Bizakodjunk...
victoire

#635

2011-06-09 23:52

A Klubrádió a magyar szabadon gondolkodók egyik fóruma.
Ennek megszüntetése a fasizmus könyörtelen diktatúráját jelzi.
Takarodjon Orbán Viktor és összes mamelukja Magyarország éléről, legyen újra demokrácia!

kaja

#636

2011-06-09 23:55

hangzavart? Azt,ha nekik az kell!Miért ne szólhatna a beszélgető müsorok alatt lágy zene?Akár egész nap.

Vendég

#637

2011-06-10 00:00

Ha megszünne a klubrádió, síri csend és ..... terjengene szerencsétlen országunk médiavilágában. Csak a porosnyelvűek - OV minivezér által elvárt - imamalomszerű agyzsugorító szócséplése hallatszana még a vízcsapból is! Még rágondolni is rettenetes!

Vendég

#638 Re:

2011-06-10 00:06

#635: victoire -

Barátaim! EURÓPÁBAN vagyunk. Európa szereti a magyar népet. Nem vagyunk egyedűl.

Ha küzdenünk kell, hát küzdjünk. Elég volt a megosztásból, gyülölködésből. Össze kell

fognunk. Minden szinten küzdeni kell ez ellen a kritikát nem tűrő, arrogáns, mániákus,

lélekromboló hatalom ellen. BÁTORSÁG!!!!


Vendég

#639

2011-06-10 00:12

Már a Klubrádiót sem hagyják élni?Nem volt elég az eddigi pusztitás???Sláger, Danubius,Rpxy,SzátrFM,RiseFM?

Vendég

#640

2011-06-10 00:17

Számomra a demokrácia megszűnését jelenti ha ez bekövetkezik.

Vendég

#641

2011-06-10 00:20

Én ezt a beszélgetős, véleménymondós, tájékoztatós rádiót szeretem. Ha zenét szeretnék hallgatni beteszek egy cd-t. Nagyon sajnálnám, ha megváltoztatnák a rádió müsorstruktúráját, én biztosan nem azt az esetleg megváltoztatott rádiót fogom a továbbiakban hallgatni.Drukkolok, hogy ne kelljen lemondanunk, mert vagyunk egy jó páran és jó lenne, ha figyelembe vennék az emberek véleményét !!!!

Vendég

#642

2011-06-10 00:28

Meddig lehet elmenni?

Vendég

#643

2011-06-10 00:33

A Peticióval teljesen egyet értek.
Nagyon sok embernek segít, hogy elmondhatja a
véleményét.

Vendég

#644

2011-06-10 00:49

A Klubrádió megszüntetése gyalázatos támadás a sajtószabdság ellen. A magukat "kétharmados győztes"-nek hazudó Orbánék nem erre kaptak felhatalmazást a szavazásra jogosultak alig több mint felének (ennyien vettek részt a szavazáson) 52 százalékától. A módszer is aljas, vagyis a pályázati feltételek megváltoztatása oly módon, hogy a Klubrádió ellhetetlenüljön. Csak azt nem tudjuk eldönteni, hogy a jelenlegi vezetésre mi jellemzőbb inkább, a képmutatás, a nyílt hazudozás, az ostobaság, vagy a mérhetetlen hatalomvágy. Ez a kormány annyira lejáratta az országot, hogy legidősebb unokánk külföldi tanulmányútja idején jobbnak látta elhallgatni magyar voltát. Csak abban bízom, hogy szabadságszerető nép lévén a magyarság ezt a bandát is fogja kergetni. Azonban a Biblia szellemében a megbocsájtás erényét is gyakorolnunk kell, meg kell bocsájtani azoknak a félrevezetett szavazóknak, akiknek a hátán ezek a senkik hatalomhoz jutottak.

Prof. Székely József Iván és neje
E-mail: majoszekely@gmail.com

Vendég

#645

2011-06-10 00:49

hegemon O.V.

Vendég

#646

2011-06-10 00:57

Disznóság lenne a Klubrádió megszüntetése. Ha sikerül nekik, az lesz a diktatúra hivatalos kezdete

Vendég

#647

2011-06-10 00:58

Szeretem a klubrádiót, de a Fasiszta Ídeológiájú Demagóg Elnyomó Szervezet ellen ezt kevésnek tartom....dejavou érzésem van....1933.

Vendég

#648

2011-06-10 01:19

Le a Médiatanáccsal, a M´diatörvénnyel, a tákolmánnyal, valamint a Szalajtott Anomáliával.

Vendég

#649

2011-06-10 01:51

Nemet mondok!

Vendég

#650

2011-06-10 02:03

Én szomorú vagyok,hogy egy igen jól megszerkesztett rádiót - ami bele fér a politikán kívül a gazdaság, a szolidaritási műsorok, a könyvek,a kultúra, a főzés,
a lakásvásárlás,az utazás, EU-s hírek, események, a különböző szolgáltatós műsorok stb., hat hónap után még bizonytalanabbá vált a helyzet ezzel a 12 órás zenés kötelezettséggel, megáll az eszem. Ezt nem is értem mért szeretnének kötelezni zene hallgatásra? Amikor a déli hírek utáni 20' perces zene is sok nekem?