Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

#5001

2011-12-23 11:04

Hadd szóljon !!!

Vendég

#5002

2011-12-23 11:08

It is a vital matter for any country that its media be free and that diversity of opinion be encouraged. Brute commercial pressure and restrictions on licensing should not be used by the state to suppress dissent. Such pressures are becoming intolerable in Hungary. I am doing my best to publicise this case in the UK.

Vendég

#5003 Re: Zárják be a klubrádiót, éljen a kormány!

2011-12-23 11:10

#4938: MAGYAR - Zárják be a klubrádiót, éljen a kormány!

Minden szavaddal egyet értek, noha nem vagyok fideszes. A MAGYAR NEMZET és nem az agymosott kádári klubrádiósdrágabolgárúrosnépszavás aljas emberek véleményére vagyunk a legkevésbé kíváncsi!Akik, ha nem ők vannak hatalmon állandó lejáratósdit játszanak külföldi olihargiáikkal!A helyzet az fentebb olvasva egy hozzászólást, hogy most már menjünk az utcára mert ez volt /a klubrádió betiltása/az utolsó csepp.Ok. menjünk és végre ami 1989-ben elmaradt, vagyis az igazi rendszerváltás végre történjen meg!Akik pedig nem érzik itt magukat jól nyugodtan el lehet menni ahogy azt nagy vezéretek, frenki fiú anno jól megmondta!Hidjétek el nélkületek sokkal jobb lesz NEKÜNK!Ugyhogy lehet kéremszépen csomagolni!


Vendég

#5004

2011-12-23 11:53

Talán Miniszterelnök Úrnak is kezd derengeni, hogy a legtöbb "kokit" meg "sallert a médiatörvény miatt kapta..kaptuk közösen (mi,most -még hívatalosan is Magyar Köztársaság polgárai, holott valójában legtöbben nem tehetünk róla, vagy hiába ágáltunk ellene) Ugyan miért? Mert a demokráciák normarendszerével ütközik- vélem én! De úgy is mindegy, dumálhatunk akár millióan is..

Vendég

#5005

2011-12-23 12:00

Gyalázatos, hogy mit meg nem enged magának ez a kormány.
Eltünteti, megsemmisíti mindazon demokratikus jogokat, amivel évek hosszú sora alatt kivívtunk magunkat. Siralmas lesz, ha már maguk is szembekerülnek önmagukkal, de ez az idő már nincs is annyira nagy távolságban.
Ha már dugig töltötték a maguk és hozzátartozóik zsebeit, bebetonozták magukat a zsíros állásokban, miközben százezreket utcára dobnak, és a nyomor felé elindítanak, elégedetten hátradőlhetnek.
A remény hal meg utoljára, hogy az Őket választóknak is kinyílik a szemük is undorral hátat fordítanak nekik.

Vendég

#5006

2011-12-23 12:04

Hallani akarom ezután is!

Vendég

#5007

2011-12-23 12:16

Ehhez nem lehet hozzászólni,mert ez akkora aljasság és gyávaság,hogy erre nincsen "szép"magyar szó

Vendég

#5008

2011-12-23 12:25

Szólj hozzá...

Vendég

#5009

2011-12-23 12:27

A "nemzet kulturális apostola" Kerényi Imre bubu, most, hol van? Ha jól emlékszem, ő mondta a Klubrádióban, hogy ha a működés veszélybe kerül, Ő első lesz az első, aki tesz illetve ad érte. Most hol bujkál a szabadságharcos?
Tényleg igaza volt Kuncze Úrnak, hogy Orbán a rendszerváltás utáni legzsiványabb politikus. Meg kell tisztítani a lerakódó szeméttől Magyarországot!

Vendég

#5010

2011-12-23 12:30

Belefér a 2/3 minden aljasságába. Csak mit csinál ez ellen a bal oldal!? Nem lesz fórumunk!!!???

Vendég

#5011

2011-12-23 12:44

Hová tovább? amikor legutóbb szavazni kellett nem mentem mert gondoltam egy merészet.
Tudtam, hogy kevesen leszünk, adjak egy esélyt a fiatal nemzedéknek !
A munkahelyemen is azért kellett fel állni, hogy kell a hely a fiataloknak !
Most és már régebben tudom rosszul döntöttem !!!
Soha ! nem voltam egyik pártnak az elkötelezetje !
De gondolom ez minden elképzelést felül mull ami most történik.
Ne keressük ki a hibás ! Itt mindenki egy kalapban van.
Miért nincs csőcselék törő zúzó ember az utcán ?
Most aztán tisztán kiderült, mert senkit nem fogadtak fel erre a tevékenységre !!!
A történelem már immár többször bebizonyította, hogy
a hatalom vágynál nincs ártalmasabb az emberiségre.!!!
Méltatlan lenne ha most obcén szavakkal illetném a hatalmat, de egyszer minden hatalomnak vége !!!
Az Isten szerelmére, ne legyen retorika és terror.
A hatalommal lehet élni de visszaélni is !!!
Sajnos öreg ember létemre nem először tapasztalom ezt !!!
Hajrá Magyarok hajrá Magyarország !!!

Vendég

#5012

2011-12-23 12:49

Nyomorék pitiáner kormány... takarodjanak!

Vendég

#5013

2011-12-23 13:11

most mondta be a klubrádió, a parlament előtti tüntetésről
Gyurcsány Ferencet is be vitték a gyorskocsi u.-ba.
Ugy tűnik. hogy ez is felső utasításra történt.
Valószínű,ORBÁNék felől fúj szél.Szomorú, hogy ide jutottunk.
Sokkal nyugalmasabb lenne a légkör, ha nem a FIDESZ uralkodna.

Kellemes Békés Karácsonyt minden jó érzésű hozzászólónak.
Debrecenből Sné.

Vendég

#5014 Óbuda

2011-12-23 13:22

Alapvetően egyébként igazatok van, nem értek egyet én sem rádiók felszámolásával,csak emlékszem arra is, amikor a balosok örömtüzeket gyújtottak, amikor minket tiltottak be, amikor a Pannon rádiót felszámolták. Nekem igazán ez fáj, most meg telesírják a világot. Még egyet is értenék velük, ha lenne rá erkölcsi alapjuk, de nincsen, valójában ugyanolyanok, mint a fidesz. Igazán én leszarnám és felőlem lehetne rádiótok, a probléma csak az, hogy ti sem hagytátok a más véleményeket létezni, ti is betiltottatok mindent ami nem olyan mint amilyenek ti vagytok. Hülye törvényeket hoztatok, hogy nem lehet valamit tagadni vagy vitatkozni rajta, hát most fogadjátok el, hogy ilyen a fidesz is, Isten nem ver bottal. Ha a fideszre néztek, tükörbe néztek.

Vendég

#5015

2011-12-23 14:35

Emberek! Ne aludjatok! Meglehet, holnap már késő! Ne hidd, hogy megúszhatod! Mindig kell ellenséget találni! Egyszer Te állsz a "célkeresztben"...!!!

Vendég

#5016

2011-12-23 14:38

Szégyen? Kinek a szégyene?

Vendég

#5017

2011-12-23 15:12

Mélységesen felháborít ez a mocskos tett. Habár ilyen aljas bandától mint az orbán és haverjai csak rossz származhat. Remélem mihamarabb eltűnnek a politikai palettáról.

Vendég

#5018 Re: klubradio

2011-12-23 15:34


Vendég

#5019

2011-12-23 15:40

Szeretném a Klubrádiót hallgatni,
ez olyan nagy dolog a 21. században ? ....

Vendég

#5020

2011-12-23 15:57

Jó napot! Az aláírásgyűjtés jó dolog, a helyszín viszont nem tökéletes. A tökéletes hely a parlamenti képviselő irodája. A képviselő arra esküdött fel, hogy képviseli körzetét. Amennyiben a képviseltek több mint a fele akar valamit írásban, akkor ezt őneki ezt kötelessêge a parlamentben elmondani, pártállásától fúggetlenül.

Vendég

#5021 Re:

2011-12-23 16:10

#5019: -  

 Nem az a nagy dolog. A nagy dologaz, hogy betiltják, megakadályozzák, elveszik a hallgatóktól.  Ma még hallgatod, holnap nem. Diktatúra a XXI.században.


Vendég

#5022

2011-12-23 16:12

Felháborítónak tartom magát az eljárást, és sajnos ez csak egyik eleme ennek a buta és gazdaságot és szabadságot is romboló politikának, de talán kinyitja az emberek szemét. Bízzunk, volt már rosszabb is, de azt is sikerült túlélni!

Vendég

#5023

2011-12-23 16:12

Úgy látszik vissza térünk a régi időkbe, és a szabad Európa helyet a szabad klub rádiót hallgatjuk külföldről!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#5024 Re: Re: Zárják be a klubrádiót, éljen a kormány!

2011-12-23 16:22

#5003: - Re: Zárják be a klubrádiót, éljen a kormány!

Talán először is beszéld meg apáddal ő miér maradt itt amikor mehetett volna? És ha ő ment volna, akkor most valami nyugati állam polgárakén felemelnéd a szavad a szabadság jogokért. Mi itt születtünk Magyarnak. És maradunk is. nincsenek Bolsevista és Fasiszta ideologiáink, csak Békében nem megosztva szeretnénk élni!!!!!!!!!!


Vendég

#5025 Re: Re: Kedves 4960, 4965 és 4967

2011-12-23 16:56