Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#501

2011-06-09 19:40

A petíció címével kapcsolatban lenne észrevételem.
Mint tudjuk a "sas nem kapkod legyek után", de ha mégis odafigyelnének ránk, azt mondhatják: eszünk ágában sincs megszüntetni a klubrádiót! Tehát azt a sanda szándékot, kellene valahogy kifejezni a címben, ami mindannyiunk számára nyilvánvaló. Csak egy eléggé elkoptatott jelmondat jut most eszembe:
El a kezekkel a Klubrádiótól!!

Vendég

#502

2011-06-09 19:40

A diktátor talpnyalói év végén még javítani akrnak a bizonyítványon! Csak azon ne lepődjön meg senki, ha bukik a diktátor, a talpnyalók egytől egyig partizánokká válnak, s azt fogják mondani, hogy ők belülről bomlasztották a fülkeforradalmat, melyet minden ellenkező hiresztelés ellenére a választójogosultak kb 30%-a támogatott. Magasabb részvétel esetén nem lett vona forradalom, csak fülke (klotyó). Csalfa ez a 2/3-ad, simán csak visszélnek vele, s közben ők támadják a hatalom bebebtonozására irányuló politikával Lukasenkót, aki semmivel sem különb náluk, csak más jellegű hatalmat akar bebebtonozni. A gyávaságukat igazolják azzal, hogy a teljes média lenyúlása ellenére az egyetlen ellenzéki rádiótól is félnek! Javasolom nekik, hogy vezessenek be hadiállapotot, mint Horthy, s ezzel a cenzúrát legalizálhatják és nem kell ügyeskedniük.Már csak 3 évig kell nézni őket, ugyanúgy vágom a centit, mint egykor a katonaságnál! Egy demokrata

Vendég

#503

2011-06-09 19:41

Tisztelt Kollégák, a Klub Rádió jelenleg (tudtommal az egyet olyan beszélgetős adó, "ahol már végre" az ellenzékhez tartozó egyszerű hallgatók és politikusok is megszólalnak - sok olyan dolgot is megtudhatunk ez által, amit sokszor csak késve, vagy egyáltalán nem tudunk meg csak utólag -. Miért kellene több zenét stb.stb. szolgáltatni, miért félnek a cégek, vállalkozók ....., hirdetéseket feladni, pedig elhihetik, hogy sokszor többen hallgatják akár délelőtt, akár délután a műsorokat, mint sok kereskedelmi adód. Igen is ennek a Rádiónak meg kell maradni, mert mint sokat észre vehették fiatalok és idősek egyaránt hallgatják és véleményeiket elmondják, még akkor is, ha sokat kell próbálkozni, mert olyan nagy a tolongás, hogy elmondhassa mindenki a véleményét. A műsorvezetőket pedig dicséret illeti, hogy az oda nem illő beszédet, véleményét nem engedélyezik, ill. felhívják a figyelmet mindenkinek, arra csak kulturáltan, mert ellenkező esetben lekeverik. Én már 5. éve fekvő beteg vagyok és amikor csak lehet mindig meghallgatom a műsorokat, mivel nagyon szeretem őket. Bizony volt amikor a kórházból hívtam fel a műsort, hogy olyan hírrel tudtam szolgálni, ami még nem is jelent meg valamivel később. Meg kell érteni, hogy elmondhassa mindenki esetleges véleményét - volt már olyan többször, amikor valaki rosszul értelmezett valami értesülést, és a kollégák segítettek kideríteni, illetve elmondták hol tudna utánanézni a felvett észrevételnek, vagy is sikerült helyre rakni az esetleges félreértéseket és így talán jobb lett a szájíz, mint előtte -., Elnézést kérek a kapkodásért, de ezt NEM AKAROM ELHINNI, HOGY EGY RÁDIÓ AKI AMIKOR MÉG A KOSSUTH RÁDIÓBAN IS ELMONDHATTA A VÉLEMÉNYÉT, AKKOR MOST AMIKOR MÉG JOBBAN KIVAGYUNK ÉHEZVE MINDEN HÍRRE, ÉSZREVÉTELEKRE, PROGRAMOKRA, TÖRTÉNELMI TÁJAK BEMUTATÁSÁRA sorolhatnál oldalakon keresztül. Az pedig mindenki tudja, hogy milyen magas jogdíjakat kell fizetni a zenékért, ezért azt a költséget, valamilyen foltosabb riportra, bejátszásra, vagy esetleges helyszíni közvetítésre költik -gondolom -. Remélem elgondolkoznak a Kollégák akiknek a döntés a kezükben van, hogy ez nem megoldás, hogy egy toll vonással - vagy is olyan irreális pályázatot írnak ki, amit talán nem teljesíthető +sajnos a pályázati kiírást nem ismerem, így nem tudok többet erről mondani+. Kívánok a Rádió dolgozóinak továbbra is ilyen jó műsorokat, a bizottságnak pedig jó munkát és fontos hogy jó döntés hozzanak. Jó egészséget, sok erőt és nagyon sok türelmet kívánok mindenkinek üdvözlettel Hancz Józsefné Budapest

Vendég

#504

2011-06-09 19:41

Mindig a remény hal meg utoljára. És remélem, hogy a Klubrádió túléli a reményt. Az egyetlen olyan rádió, ahol szót emelnek a (sajnos) hatalmon lévő párt diktatórikus törvénykezési gyakorlata ellen. Az egyetlen olyan rádió, ahol a kérdezők nem "félnek" a kormány képviselőinek, vagy a kormánypárti oldalon álló politikusoknak kényes kérdéseket feltenni, és ezekről nyíltan vitatkozni. Az egyetlen olyan rádió, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, bármelyik oldalon is áll. Az egyetlen olyan rádió, amelynek szinte minden műsorát szívesen hallgatom.

Vendég

#505

2011-06-09 19:41

Világosan látszik, hogy a kormány mindent megtesz, hogy a baloldali médiát minden, de főleg nemtelen eszközökkel ellehetetlenítse. A mára már egyetlen baloldali rádiót akarják most kivégezni. Ha azt gondolják, hogy ezt a hallgatók hagyni fogják, akkor tévednek!!

Vendég

#506

2011-06-09 19:41

Egy újabb csöpp a pohárba. Nem sok kell, hogy kicsorduljon!

Vendég

#507

2011-06-09 19:42

Ez volt / van / lesz az az övön aluli ütés, amitől a média hatóság és annak mozigépész, álszent erkölcscsősz, "nagyasszonya" kapcsán megfogalmazott aggodalmak bizonyítást nyernek.
Nem szabad, hogy ez legyen az utolsó lépés.
Lassan megálljt kell parancsolni, vagy minden hiteles média, kultúrát közvetítő alkotó csapat áldozatul esik ennek a szócső-diktatúrának.

Vendég

#508 Re: Re:

2011-06-09 19:42

#496: - Re: Ajánlom a Médiatanács nyilvános meghallhgatását, június 16. 10 óra, 1015 Budapest, Ostrom u. 23-25., 
3. számú tárgyaló.

 


Vendég

#509 Re: Bp.1021 Vadaskerti u 8

2011-06-09 19:43


Vendég

#510

2011-06-09 19:45

Meg kell akadályozni a Fidesz, sajtószabadság ellen indított ámokfutását

Vendég

#511

2011-06-09 19:47

Békét és Klubrádiót - még jobbat!!! - akarok!

Vendég

#512

2011-06-09 19:48

Nem engedhetjük meg, hogy megszűnjön a Klubrádió!!!

Vendég

#513

2011-06-09 19:49

Van elég plöm-plöm zenét játszó adó aki akarja hallgassa reggeltől estig, de van aki "vevő" pl. a Club rádió beszélgetős műsoraira . Szerintem is maradjon meg az adó. Nagyi.

Vendég

#514

2011-06-09 19:49

Elolvastam a pályázati kiirást és elszomorodtam. Ha meg is nyerné Arató ur a pályázatot, az a Klubrádió már nem ez a klubrádió lesz, pedig számomra ez az egyetlen, amit hallgatok, mert csak ezt érdemes.

Vendég

#515

2011-06-09 19:49

Egyetértek.

Vendég

#516

2011-06-09 19:49

Felháborító, ez az egyetlen rádió, amit hallgatni lehet.

Vendég

#517

2011-06-09 19:50

Remélem, hogy a Klub Rádiónak van egy stratégiája erre a nonszenszre is. Jobbnak tartanám a más műsorstruktúrában való működést, mind a teljes elhallgatást.
40% zene az 9 óra 36 perc adásidő.
Este 8-tól reggel 6-ig 10 óra zenét lehet sugározni. Bizonyára vannak más szabályok is…
Nagy publicitást lehetne szerezni egy elvállalt, de csak kreatívan betartott korlátokkal üzemelésből is, amikor szalai annamária várható szankciói folyamatosan reflektorfényben tartanák a sajtószabadságuk foga fehérjét.
Esetleg recsitatív stílusban lehet előadni néhány műsort.
Felújíthatnánk a Tinódi Lantos Sebestyéni Énekmondó hagyományokat.
Alapítanunk kell egy új zenei stílust. Ha rap-et elfogadta a világ, mint zenét akkor két akkord között bármi megtörténhet már a zenében.
A lábdobogás is zene mondta Kocsis Zoltán egy fiatalkori polgárpukkasztó koncerten...
Nekünk az a zene, amit mi annak mondunk. Aki nem így gondolja az nem zeneértő.
A Terrorból gúnyt kell űznünk, nem meghunyászkodnunk tőle.

Vendég

#518

2011-06-09 19:50

az egyetlen rádió, amit hallgatni lehet, ha ez megszünik, csak süket dumát hallhatunk, vagy...na majd meglátjuk. Semmi sem tart örökké, ennek a rémálomnak is vége lesz , reméljük nem túl sokára.

Vendég

#519

2011-06-09 19:52

Ha az utolsó vár is elesik,megszűnik az élet ebben az Országban.Nem marad más csak kietlen,pusztaság,és félrevezetett buta emberek gyülekezete.Nincs értelme itt élni.Bár tehetném és mehetnék.De Hatvan fele,már nem sok értelme újra kezdeni.Két Fiam reményem,biztatom,s remélem,ha betöltik a kort induljanak,és keressenek új hont.

Vendég

#520

2011-06-09 19:53

Éljen a szabad média, éljen a köztársaság

Vendég

#521

2011-06-09 19:54

Tiltakozom a Nemzeti Lehülyitési Program ellen!

Vendég

#522 Re:

2011-06-09 19:54


Vendég

#523

2011-06-09 19:55

Remélem,hogy aláírásommal segithetem a Klubrádió sikers pályázatát

Vendég

#524

2011-06-09 19:55

Nagyon szeretném még sok évig hallgatni a Klubrádiót!

Vendég

#525

2011-06-09 19:56

A gondolatébresztő műsorokat szeretem hallgatni! Az agymosást már sok média képviseli, talán jó lenne azt a kevés adót meghagyni, mely más műsorpolitikával él. A félelem szülte minden területen a beszüntetési politikát, mely nem tudom hova vezet! Észre kell vennünk, hogy utódaink élete függ a kitartásunktól!!! Szeretném életem végéig hallgatni a Klubb Rádió műsorait!!!!!