Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

/ #503

2011-06-09 19:41

Tisztelt Kollégák, a Klub Rádió jelenleg (tudtommal az egyet olyan beszélgetős adó, "ahol már végre" az ellenzékhez tartozó egyszerű hallgatók és politikusok is megszólalnak - sok olyan dolgot is megtudhatunk ez által, amit sokszor csak késve, vagy egyáltalán nem tudunk meg csak utólag -. Miért kellene több zenét stb.stb. szolgáltatni, miért félnek a cégek, vállalkozók ....., hirdetéseket feladni, pedig elhihetik, hogy sokszor többen hallgatják akár délelőtt, akár délután a műsorokat, mint sok kereskedelmi adód. Igen is ennek a Rádiónak meg kell maradni, mert mint sokat észre vehették fiatalok és idősek egyaránt hallgatják és véleményeiket elmondják, még akkor is, ha sokat kell próbálkozni, mert olyan nagy a tolongás, hogy elmondhassa mindenki a véleményét. A műsorvezetőket pedig dicséret illeti, hogy az oda nem illő beszédet, véleményét nem engedélyezik, ill. felhívják a figyelmet mindenkinek, arra csak kulturáltan, mert ellenkező esetben lekeverik. Én már 5. éve fekvő beteg vagyok és amikor csak lehet mindig meghallgatom a műsorokat, mivel nagyon szeretem őket. Bizony volt amikor a kórházból hívtam fel a műsort, hogy olyan hírrel tudtam szolgálni, ami még nem is jelent meg valamivel később. Meg kell érteni, hogy elmondhassa mindenki esetleges véleményét - volt már olyan többször, amikor valaki rosszul értelmezett valami értesülést, és a kollégák segítettek kideríteni, illetve elmondták hol tudna utánanézni a felvett észrevételnek, vagy is sikerült helyre rakni az esetleges félreértéseket és így talán jobb lett a szájíz, mint előtte -., Elnézést kérek a kapkodásért, de ezt NEM AKAROM ELHINNI, HOGY EGY RÁDIÓ AKI AMIKOR MÉG A KOSSUTH RÁDIÓBAN IS ELMONDHATTA A VÉLEMÉNYÉT, AKKOR MOST AMIKOR MÉG JOBBAN KIVAGYUNK ÉHEZVE MINDEN HÍRRE, ÉSZREVÉTELEKRE, PROGRAMOKRA, TÖRTÉNELMI TÁJAK BEMUTATÁSÁRA sorolhatnál oldalakon keresztül. Az pedig mindenki tudja, hogy milyen magas jogdíjakat kell fizetni a zenékért, ezért azt a költséget, valamilyen foltosabb riportra, bejátszásra, vagy esetleges helyszíni közvetítésre költik -gondolom -. Remélem elgondolkoznak a Kollégák akiknek a döntés a kezükben van, hogy ez nem megoldás, hogy egy toll vonással - vagy is olyan irreális pályázatot írnak ki, amit talán nem teljesíthető +sajnos a pályázati kiírást nem ismerem, így nem tudok többet erről mondani+. Kívánok a Rádió dolgozóinak továbbra is ilyen jó műsorokat, a bizottságnak pedig jó munkát és fontos hogy jó döntés hozzanak. Jó egészséget, sok erőt és nagyon sok türelmet kívánok mindenkinek üdvözlettel Hancz Józsefné Budapest