Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére


Vendég

#3501

2011-06-17 00:56

Talán tüntetni kéne a média(bohóc)tanács előtt is pár ezer embernek. Sajnos egyre inkább az érződik, hogy nagyon forr a levegő, nem csak nálunk de a környéken is, a szomszédos országokban és világszerte is. Nálunk vidéken (Tiszafüred) egy igénytelen állomás kapta meg a Klub frekvenciáját. Semmi mást nem csinálnak, csak más rádiókból felvett anyagot ismételnek, rengetegszer egy zene egymás után 10-15-ször megy, nyekeregnek a bemondóknak csúfolt emberek, saját műsorgyártásuk nincs, utánozni próbálják az érdekes napi kalendáriumot, de csak monoton wikipédia felolvasást tartanak lényegtelen badarságokkal. Sajnos csak az interneten tudjuk hallgatni, pedig hatalmas igény lenne a Klubrádióra, mert nem az MTI cenzúrázott, válogatott és megszépített (hamisított) híreit tálalja, hanem a valós dolgokat úgy, ahogy azok megtörténtek, mindenféle maszatolás nélkül.

Adja vissza aki elvette a Klubrádiót Tiszafürednek!


Vendég

#3502

2011-06-17 01:19

Hálát adok a sorsnak és szüleim neveltetésének, hogy nem lettem FIDESZ-es és most nem kell szégyenkeznem, lesütött szemmel járni, mint azoknak, akik engedték magukat elkábítani, megvezetni!

Vendég

#3503 Re:

2011-06-17 01:21


Vendég

#3504

2011-06-17 02:44

Azt gondolom,hogy petíciókkal nem megyünk sokra. 1. Polgári engedetlenségi mozgalmat kell szervezni, pl. ülősztrájkot tartani a Médiahatóság épülete előtt,lehetetlenné téve a munkavégzést, mindaddig, amíg a hatóság a Klubrádió számára kedvező döntést nem hoz. 2. A Klubrádiót nonprofit szövetkezeti formában kell továbbműködtetni; szövetkezeti tagok azok a rádióhallgatók és más természetes és jogi személyek lehetnének, akik meghatározott összegű szövetkezeti részjegyet vásárolnak. Érdemes lenne tanulmányozni a berlini taz (Die Tageszeitung) cégformáját. Ezen a linken olvasható (németül):http://taz.de/zeitung/genossenschaft/ És ugyanott megtekinthető egy video, amelyben a taz-szövetkezet tagjai mondják el, miért csatlakoztak. Nem mellesleg az 1992-ben alapított szövetkezethez időközben több mint 10 ezer olvasó csatlakozott, ők biztosítják azóta "saját lapjuk" gazdasági és publicisztikai függetlenségét. Összesen több mint 9,9 millió euró (kb. 2700 millió forint) értékű szövetkezeti tökét dobtak össze, s az összeg folyamatosan emelkedik, mert újak csatlakoznak a vállalkozáshoz, amely persze mára tekintélyes mozgalommá vált.

Vendég

#3505

2011-06-17 05:40

Tiltakozom a Klub Rádió beszüntetése ellen, aljas, diktátum a mai Európában, ordas eszméit a Szalai Annamáriának visszautasítom.

Polgári László

Vendég

#3506

2011-06-17 05:54

Én személy szerint nagyon sajnálnám ha megszűnne a rádió,mivel minden rádió megszüntetést rossznak tartok,és aki olyan mint én is hogy szereti a zenét,és a jó műsorokat,az szerintem szintén ezen véleményen van velem együtt.És nem beszélve a kedves műsorvezetőkről,akiket a hallgatók meg is tudnak kedvelni,nem is kicsit,és akik a rádió arcát adják ha úgy tetszik,nos ha egy rádió egyszer csak nincs többé,sajnos ugyanolyan rádió az életben még egy soha nem lesz,és ezt minden jó érzésű ember és hallgató csak fájlalni tudja.Szóval én is Rádiós vagyok már évek óta,de tudom az milyen az ha az emberek megszeretnek egy rádiót,és azt elvesztik egyik napról a másikra. Én nagyon remélem elegen összejövünk hogy megakadályozzuk a bezárást,és éljen még sokáig a klubrádió is!!!Hajrá kollégák,hajrá kedves hallgatók írjuk alá minél többen,sokszor egy szavazat is sokat jelenthet,erre a petícióra egy barátom hívta fel a figyelmemet,és gondoltam ez a legkevesebb amit megtehetek,ha ezzel bárkin is tudok segíteni kicsit.Márpedig ha sikerül ezt elérni hogy ne zárják be a rádiót,akkor talán sikerült kicsit sok hallgatónak is örömet okozzak,okozzunk,és ez akkor már megérte a fáradságot nekem is vagy a többieknek akik szintén támogassák hogy a rádió ne szünjön meg.Köszönöm szépen mindenkinek további szép napot,és jó rádióhallgatást kívánok!Sziasztok,Hajrá Klubrádió!!

Vendég

#3507 Re:

2011-06-17 06:09

#29: -  

 


Vendég

#3508

2011-06-17 06:39

Szabad országban.szabadon akarok élni családommal.A szavaknak,egyértelműsitését,már elvették!!!!!A saját szabadságunkat,ne adjuk fel,még a sajtóban sem!!!!Annyi lakat nincs,hogy mindjáunknak,befogják a száját!!!!!Vagy mégis?????:B.m.

Vendég

#3509

2011-06-17 06:43

A Klubrádió az egyetlen a sűrű kínálatban, ami emberi, értelmes műsorral szolgál, - nem a bugyuta tamtam ömlik belőle, - témaválasztásai életközeliek, továbbgondolkodásra késztetnek.A műsorvezetők zöme empatikus - szinte valamennyiőjüket elfogadnám személyes barátnak. Kérem, hagyják dolgozni őket!

Vendég

#3510

2011-06-17 07:33

Annamária elemébe van

Vendég

#3511

2011-06-17 08:08

Csak az ír ki egy már megnyert pályázatra másikat aki

fél, arogáns. De mindenképp SZAVA EZ ÁLTAL HITELTELEN-

NÉ VÁLT. Ez a hatalommal való visszaélés egy újjabb példája.

Vendég

#3512

2011-06-17 08:15

úgy látom sláger-danubius sorsa jut a klubrádió is :(
Florita

#3513 Külföldről

2011-06-17 08:22

Külföldön élek és csak a Klubrádiót hallgatom. Ez az egyetlen csatorna, ami által átfogó híreket kapok az országról. Nem érdekelnek a magyar zenei rádiók, mert zenét itt is hallgathatok. A Klubrádió érdekel: politikai, kultúrális, tudományos, utazási, stb hírek, érdekességek. Ezek érdekelnek, erről akarok hallani. Ha ez megszűnik, Magyarország is halványodni fog számomra. Nem lesz ott mindennapjaimban úgy, ahogy most a Klubrádió által aktívan ott van. Ezért nagyon hálás vagyok a Klubrádiónak: nagyon köszönöm!

Vendég

#3514

2011-06-17 08:34

Szinte állandóan hallgatom autóban, otthon a Klub rádio müsorait, különösen a reggeli, délelőtti és délutáni beszélgetős műsorokat hallgatom, de kedvencem a fogyasztóvédelmi műsor és az ado-ingatlan tanácsadás is.

Vendég

#3515

2011-06-17 08:52

Végre van egy olyan adó,ahol nem egésznap csak zene bömböl,hanem tájékoztatást ad mindenről,ami nap,mint nap történik.Akit érdekel,hogy mi történik körülötte,az szívesen hallgatja a Klubrádiót.

Vendég

#3516

2011-06-17 09:01

Egész nap ezt az adót hallgatom,nem szeretnék megválni tőle.

Vendég

#3517 Re: Válasz

2011-06-17 09:05

#41: -  

 Egy picit finomabban ha lehet kérni!!!!

Üdv    Vasban


Vendég

#3518

2011-06-17 09:19

Felháborító a médiahatóság cinizmusa amellyel saját hülyeségüket akarják megmagyarázni. Írjátok alá minél többen a petíciót.Nem engedhetjük meg hogy egy ilyen értékes adó mely szinte minden réteghez szól megszünjön. Hajrá Klub rádió!!!

Vendég

#3519

2011-06-17 09:29

Orbán férfias tárgyalásokról beszél, de gyáva nyúlként bújik el a nyílt, őszinte vélemények elől, és udvaroncaival végezteti el a takarítást, a piszkos munkát. Én szurkolok azért, hogy az ország előre menjen, de ezt pökhendiséggel, arroganciával, mások lenézésével nem lehet elérni, ehhez nem elég a lesújtó vasököl, hanem szükség van fülekre is melyek nem csak a hízelgést, hanem a kritikát is meghallják.
Na ez az, ami Orbánnak és társainak fogyatéka.

Vendég

#3520

2011-06-17 09:49

szeretnék hiteles információkat kapni!

Vendég

#3521

2011-06-17 09:51

Miért zavarja azt a magát kétharmadosnap hitt társaságot egy igazat mondó rádió? Hát ennyire félnek máris?

Vendég

#3522

2011-06-17 09:59

A diktátoroknak ez nem jelent semmit, de nekünk sokat jelent, hogy szabad emberként próbálunk élni, gondolkodni! A diktaturák is, mint a házak téglánként épitkeznek. Ne adjuk a mi téglánkat! Sok sikert a harchoz!

Vendég

#3523

2011-06-17 10:13

Sajnos megtapasztaltam a diktatúra hatásait kisgyermekként. Soha nem gondoltam volna, hogy ez mégegyszer megismétlődhet.

Vendég

#3524

2011-06-17 10:16

Kikérem magamnak azt a módszert amellyel a másképp gondolkódókat el akarják némitani, nem tűrhetjük

Vendég

#3525 Re: koteles.margit1@gmail.com

2011-06-17 10:18