Ingatlanosok vs. Ingatlan.com - Petíció az ingatlan.com árstratégiája ellen!


Vendég

#1

2016-01-20 19:12

Sok sikert nekünk!

Vendég

#2

2016-01-21 07:10

elolvasva egyetértek

Vendég

#3

2016-01-21 07:30

Hajrá ingatlanosok!!!

Vendég

#4

2016-01-21 07:34

Igazad van gyalázat amit a COM művel

Vendég

#5

2016-01-21 07:44

Mert egyetértek vele üdv .K L
Nemo

#6

2016-01-21 07:50

Én még a peticióban, azt is megemlíteném, hogy magánszemély nemhogy ingyen, de vagy egyáltalán vagy csak nagyon borsos áron tudjon hirdetni. 

Ph

#7

2016-01-21 08:53

Egyetértek. Belőlünk élnek és a mi dolgunkat nehezítik meg azzal, h a magánhirdetők ingyen hirdetnek, meg közvetlen a tulajdonostól feliratokat tehetnek ki....

Vagy azonos feltételekkel hirdessen mindenki, vagy szerintem se legyen magánhirdetésre lehetőség INGYEN. EZ VICC!!!

TH

#8

2016-01-21 08:56

Teljesen egyetértek!!! Fogjunk össze!!!

MS mester

#9 com

2016-01-21 09:20

A Com a legrégebbi ingatlanos portál. Nem volt más, mindenki ott hirdetett. Szépen kinőtte magát, milliárdos cég lett puccos irodával a mi hátunkon. Csak annak lehet foganatja, ha MINDENKI az ügy mellé áll, fel mondva, vagy nem hosszabbítva a szerződését. Éljenek meg a magánhirdetőkből! Az is nagy érvágás volt nekik, amikor a DH egy évig bojkottálta őket. Ráadásul köztudott, hogy nagy kedvezményt adnak a hálózatoknak, ezzel is ellehetetlenítve a kisebb irodákat. Hajrá, fogjunk össze! Mutassuk meg, hogy ebben a szakmában létezik lojalitás!

MS mester

#10 Re:

2016-01-21 09:21

#1: -  

 Ámen 


Vendég

#11

2016-01-21 09:31

Azért,mert az új rendszer miatt 2x 50 db hirdetést kellett vennem,ami ezen a piacon nekem sok,és egy is elég lenne a mi Bt-nek 2 referenssel.
Üdvözletetl,
Meister Éva
Jómagam

#12

2016-01-21 09:47

Soha nem lesz összefogás ebben az országban. Néhányan majd bojkottáljátok az oldalon való hirdetéseket, mások pedig röhögnek a markukba és a felszabadult helyeken hatákonyabban eljuttatják lakásaik hirdetéseit a vevőkhöz. Ez Magyarország, ez az ingatlanszakma! 


Vendég

#13

2016-01-21 09:53

Egyetértek a Petíció indítványozásával, mert a Ingatlan.com a véleményem szerint is hátrányos helyzetet generál a felsorolt pontokkal, és nagyon úgy néz ki hogy ennek nincs vége!

Doktor Steve

#14 Re:

2016-01-21 10:24

#12: Jómagam -  

 Hülyeség, amit írsz, és sajnállak negatív hozzáállásodért. A hozzád hasonló kisebbség lesz mindig sikertelen ebben az országban.

Sokkal hasznosabbnak találnám, ha egyszerűen bojkottálnánk az ingatlan.com oldalait.

Ezért nem hirdetek náluk már évek óta, mert én is pofátlanságnak tartom, hogy azt hiszik, annyit emelnek, amennyit csak akarnak. Nemcsak neked, de mindenkinek melegen ajánlom a pozitív hozzáállást, ami mindig a jövő sikere.

Azért meg ne haragudj rám. Üdv

cápa

#15 Re:

2016-01-21 10:27

#6: Nemo -  

Ez már tulzás egy kicsit? Miért ne hirdethetnének magántulajok?


Vendég

#16 Re:

2016-01-21 10:30

#6: Nemo -  

 Inkább az ingatlanközvetítőknek nem kéne hirdetni és leszedni a sápot! Nagyon jól van ez így, sőt!

pénz&sárm

#17 ez a petíció sajnos hülyeség :(

2016-01-21 11:10

Üdv a kapitalizmusban, taxiskáim.

elárulok egy titkot: ezt hívják versenynek. ha pedig azt csinálnák a piacon, amit ti akartok, azt hívják kartellezésnek. és a törvény bünteti.
elárulok egy másik titkot: az átlagember (itthon és külföldön is) magasról leszarja, hogy nektek milyen nehézségeitek vannak a munkátokban. pont úgy, mint a taxisoknál. vagy akár a polcfeltöltőknél. vagy bárhol máshol.

Tudom, kemény, nagyképű és legfőképp fájó szavak ezek, de higgyétek el, érdemes megfogadnotok. mert van bennük igazság, még ha szemét módon is van kifejezve.


Vendég

#18

2016-01-21 11:17

Magánszemélyként hirdetni az ingatlan.com-on sokkal drágább, mint ingatlanosként. Csak a fénykép nélküli hirdetés ingyenes, az pedig ugye nem ér semmit.

MS

#19 Re:

2016-01-21 11:27

#18: -  

 Dehogynem! A "kedves" megbízó hirdeti üresen, de közben odaadja néhány "szemét" ingatlanosnak is, így az érdklődők sikeresen megtalálják a képek, ár, alapterület alapján a magánhirdetőt. Aki meg fizet a hirdetésekért, fotóz, telefonál, bemutat stb...az koppan!

Akit már lehúztatok többször is

#20

2016-01-21 11:47

szegény semmirekellő ingatlanosok...


Vendég

#21 Re: Re:

2016-01-21 11:52

#14: Doktor Steve - Re:  

 Nem haragszom, de nem negatív vagyok, hanem racionalista. Tudom, mert tapasztaltam a hazai ingatlanosok egymáshoz való viszonyát. Több hálózat azért bukott be, mert azokat a lakásokat hirdették a közös hirdetési oldalaikon, amik eladhatatlanok voltak és saját név alatt hirdették a jól beárazott keresett ingatlanokat. Nehogy osztozni kelljen a jutalékon a kollégával. Ilyenek miatt tudom, hogy ez a bojkott sem fog működni. De azért hajrá!

Maradok tisztelettel.

Doktor Steve

#22 Re: ez a petíció sajnos hülyeség :(

2016-01-21 12:13

#17: pénz&sárm - ez a petíció sajnos hülyeség :( 

 Nagyon jól látod, szemét módon fejezed ki magad.

Ettől kellene tartózkodnod, mivel nem az a célunk, hogy egymást sértegessük, hanem, hogy véleményt cseréljünk. Ha valaki csak bunkó módon tudja magát kifejezni, akkor inkább hallgasson. A verseny igaz, de attól még nem tilos kisebb csoportoknak összefogni, egy közös cél érdekében. A közös cél jelenleg az ingatlan.com bojkottja. Ha ez valakit nem érdekel, maradjon inkább csöndben. Ha nem vetted volna észre ez szakmai összefogás, és senki nem kíváncsi a faragatlan hozzászólásokra.

nemár

#23

2016-01-21 12:15

Követeljük a változások azonnali kikapcsolását (oldják meg és kész). 

Doktor Steve

#24 Re:

2016-01-21 12:17

#20: Akit már lehúztatok többször is -  

 Neked is csak azt tudom ajánlani, ne szólj bele, mert nem neked lett címezve a bojkott.

A sértegetéseid tartsd meg magadnak, és inkább hallgass. Valószínűleg senki sem kényszerített arra, hogy aláírj egy megbízási szerződést. Ha már lehúzásról brekegsz. Ez kereslet-kínálati piac, ha nem szereted az ingatlanosokat, maradj otthon, és ne avatkozz abba, ami nem a te dolgod.  Legfőképpen ne sértegess senkit.


Vendég

#25

2016-01-21 12:36

Azt gondolom, mint szolgáltatást nyújtó, határozza meg az árait szabadon. Minden partner döntse el, hogy megfelel a díjszabás számára, vagy sem.

Viszont!

Ha az irodákból élnek, a magánszemélyek ingyenes hirdetéseit, tulajdonostól feliratait gondolja át mégegyszer. Tőlunk várja a nagy megapixeles képet, akkor a magánszemély is borsos áron, remek képekkel hirdessen, ajándék eladó tábla nélkül!

Komondi Csaba