Ne tűrjük tovább!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ne tűrjük tovább! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#76

2015-12-29 10:58

"Az a politikai rendszer, amely nem hajlandó tárgyalni, a társadalom megszerveződő erőivel tárgyalni, az csak önmagának tehet szemrehányást később, amikor rálőnek." Orbán Viktor, 1988

Forrás (Youtube videó)

Reménykedő

#77 Re: Re:

2015-12-29 11:31

#35: - Re:  

 Meddig tűrjük?   Tenni kell ellene!!  


Vendég

#78

2015-12-29 16:17

Egyetértek vele !
A hazafi

#79 kérdés

2015-12-29 17:12

Valaki esetleg segíthetne megszervezni mert egyedül nagyon nehéz! Facebookon megtaláltok, Szilas Tibor néven


Vendég

#80

2015-12-29 17:14

Mert majdnem semmivel nem értek egyet ami itt megy.

Vendég

#81

2015-12-29 18:58

...mert nem tűröm a mindennapi - munkahelyi és azon kívüli - megfélemlítéseket,zsarolásokat és az öntelt,önhitt paranoiás kommunikációs stílust.

Vendég

#82

2015-12-29 19:47

Takarodjon a Fidesz az országból.

Vendég

#83

2015-12-30 01:10

Azt remélem, hogy valóságos szándék rejlik a felhívás mögött. De javaslom, hogy a felhívást közzé tevők is vállalják nevükkel a nyilvánosságot. Méltatlan egy mozgalom elindításához, hogy névtelenségben maradnak az indítványozók. A névtelenségre mindenki hasonlóan reagál. Így aligha válhat e felhívás eredményessé.

Vendég

#84

2015-12-30 01:12

Elegem van abból, hogy mindenkin átgázolnak! Elegem van abból, hogy mindent elrabolnak, lerombolnak! Szégyen amit a rokkantakkal műveltek! Népirtással ér fel amit a "deviza" hitelesekkel tettek! Mondjuk ehhez asszisztált a teljes ellenzék!
peet

#85

2015-12-30 08:12

Tiszta,rendes,igazsàgos,elhe tő orszagot szeretnèk a kislanyomra es az ő generácòjára hagyni. Olyat amilyet őseink àlmodtak,de a komunizmustól elvakìtott apànik nem adtak meg a mi generáciònknak!


Vendég

#86

2015-12-30 13:55

Elég a lopásból,korrupcióból,a nép lenézéséből! Keményen dolgozunk,éhbérért,az összegyűjtött adóforintjaink illetéktelen helyekre vándorolnak! Az EU-t semmibe veszik,de a pénzük jó? Sosem volt még ilyen rossz kormánya az országnak! Elég volt! Cselekedni kéne!!!!!! Hol van az ellenzék????????

Vendég

#87

2015-12-30 18:49

Mert egyetértek a felhívással

Vendég

#88

2015-12-30 19:25

Mert én is szegény vagyok, s teljes mértékben egyetértek a leírtakkal! nem lehet ölbe tett kézzel várni a "csodára",tenni kell érte!
Csak az alulról induló és kiteljesedő kezdeményezés/ek hozhatnak eredményt/et!!!
hedine

#89

2015-12-31 10:28

Az egész életem arról szólt, hogy dolgoztam a jobb élet reményében. A kormányok jöttek, mentek, igérgettek, de sorsom jobbra-fordulása elmradt, csak nem akart jönni az a sok jó, amivel kecsegtettek. Pedig tettem érte, dolgoztam, tanultam, gyerekeimet tisztességgel felneveltem, diplomás emberek, "hasznos állampolgárai" a nemzetnek!Vagyonom nincsen, számlám hónapról hónapra kiürül, nem nyomorgunk, de szerényen, beosztással élünk! Támogatjuk ebből a kevésből is gyerekeket, igaz már megszürjük, hogy mit váltunk ki győgyszereink közül a patikában. Abban a korban vagyunk, amikor a kicsit tőlünk nyugatabbra élő kortársaink gondtalanul élvezik megérdemelt pihenésüket, igyekeznek regerálódni, hogy minél tovább élvezhessék hátra lévő idejüket szeretteik körében. Mi meg kinlődunk, ahogy eddig is! Közben az igérgetők degeszre tömték magukat, kilopták a jóhiszemű emberek szemét is, így már sokan látni sem látják a valóságot. Azt, hogy kisemmiztek bennünket, "kisembereket", ahogy gúnyosan neveznek több millió magyar állampolgárt! 

Nekem az életemben sok jó már nem jöhet, és egyre nagyobb az esély, hogy a gyermekeim is erre a sorsra jutnak! Látom keserűségüket, tehetetlenségüket, melybe belesüllyedtek! Nemzetünk egy elátkozott nemzet, aljas, tolvaj, cinikus vezetőivel együtt! A sors általában az elkövetett bűneinkért megfizet nekünk gyarló embereknek.De akik ide juttatták nemzetünket, meddig élhetnek büntetlenül?! Meddig várjunk?! Mit veszíthetünk?! A csillogó szemű, ártatlan unokáink jövőjét beáldozzuk ezeknek a szemeteknek?!  Nem! Nem! Nem! Elég volt!


Vendég

#90

2015-12-31 20:30

Nem türhetünk már tovább , mert bele döglünk !!! Ébresztö Emberek !!!

Vendég

#91

2016-01-01 14:06

Mert utálom ezt a szemét,korrupt Orbán kormányt!!!

Vendég

#92

2016-01-03 08:29

Ennek az egésznek csak akkor lesz értelme, ha valóban elkezdünk tüntetni, és valóban elzavarjuk ezt a tetű kurmányt!

Vendég

#93

2016-01-04 07:20

A jövőért, a gyermekeinkért.

Vendég

#94

2016-01-07 20:04

Mert elegem van,és kiállok magamért!!!!!!