Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak

Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak / Közlemények / Aljas módon felhasználták a nevemet! / Hozzászólások


Vendég

#76

2015-11-04 04:46

Számomra érthetetlen és nem világos az egész aljasság.Aki nem ismeria googl fiókot és a jelszót,hogyan tud más nevében szerkeszteni és nyilatkozni?Sajnálom az ügyet,mert a nagykövetnő egy inkorrekt féreg!

Vendég

#77

2015-11-04 10:17

A petícióddal mélyen egyetértek! Martonyi település Polgármestere. Ahogy néztem a beszédet, szomorú vagyok, hogy a jelenlévők közül, tudomásom szerint senki sem állt fel vagy fejezte volna ki szóban nem tetszését... Az a baj, itt tartunk. Vannak dolgok amelyekkel nem értünk egyet a kormány intézkedéseivel, vagy nem intézkedéseivel, de ez szigorúan ránk tartozik itt élő magyarokra. Gratulálok és jól tetted, hogy megírtad a petíciót. Úgy érzem a mi nevünkben is tetted ezt, köszönöm, köszönjük! Vécsei István

Vendég

#78

2015-11-04 10:29

Nem értem. A neved feketével van feltüntetve, és nincs alatta semmik. Erről pedig a névbitorló ismerszik meg szerinted. Dinamikus I-cím alapján nem hiszem, h. bármit megtalálnál. Ez itten, kérem, Magyarország. Itt a tudjukkik meg a tudjukkiknekakedvencei ellen kell szót emelned, AKKOR megtalálnak nyilvános WIFIn belépve is... Gábor (El Dottore...)

Vendég

#79

2015-11-04 10:51

Kedves Bernadett!
Kimeríthetetlenül gazdag a fantáziájuk az aljasságokra zavar keltésekre.Ne hagyjuk magunkat!!!!Köszönöm az értesítő leveledet.
Üdvözlettel:Mirjam

Vendég

#80 Re:

2015-11-04 12:47

#77: -  

 A Corvinus Egyetemen sok külföldi diák tanul angol nyelven. Nekik teljesen mindegy mi hanzik el az országról.

 A magyar diákok pedig vagy teljes mértékben egyetértenek az elhangzottakkal vagy pedig nincsenek olyan

angolnyelvi szinten, hogy érveket tudjanak rögtönözni nagy közönség előtt. A nyelvtudás hiányossága sokszor

káros az egész országra nézve. Gyakran a tehetséges jótanulóknak nincs anyagi lehetősége drága nyelvkurzusokat

látogatni és   Nagy- Britanniában vagy az USA-ban tanulni és csupán könyvekből és CD-ékkel tanulják a nyelvet.

Persze nem ártana  egy-egy ilyen fontos előadásra kompetens előadókat is hivatalból  kiküldeni, akik meg tudnák

válaszolni vagy kiegészíteni  az esetleges tévedéseket.  

Akkor feleslegessé válnának a hasonló peticiók is.


Vendég

#81

2015-11-04 20:37

Kedves Bernadett! Szemetek sajnos mindig lesznek, vannak....magáról alkotott egy képet semmilyen jó érzésű magyar ettöl a nőtöl nem kérne bocsánatot..azért mert minket megsértett ???? Egy ostoba liba menjen vissza oda ahonnan küldték..nekünk nem kell....ne törődj vele..további jó munkát !!!!

Vendég

#82

2015-11-04 21:28

Gratulálok, s további erőt, kitartàst kivánok!!!
Isten áldja hazafias cselekedetéért!! Üdv szeretettel: Martonné Klári

Vendég

#83

2015-11-04 22:44

Veled vagyok bernadett! : )

Vendég

#84

2015-11-05 06:50

NEM KELLENE VÁRNI A KÖVETKEZŐ HAMISÍTÁSIG, AZONNAL FEL KELL AZ ILLETŐT JELENTENI!!!

Vendég

#85 Re:

2015-11-05 13:00

#84: -  

 Internet jog :    lásd :  "Személyiségi jogvédelem "


Vendég

#86

2015-11-05 14:01

"Orban rezsim vádirata" - egy szánalmas barom. . Nem is érdemes a figyelemre. :-)

Vendég

#87 Re:

2015-11-05 16:23

#86: -  

 A lenti "Orbáni rezsim vádiratát" a "peticiok.com" cég tette fel, nincs beszámozva és nincs befejezve a szöveg.

 Miért nem küldte el az illető a hivatalos regisztrálással ?!?!? Es mièrt nem veszik le ?!?


Vendég

#88

2015-11-05 16:37

bojkott nem pedig bolykott !

Vendég

#89 Re:

2015-11-05 17:46

#88: -  

 ????????????????????


Vendég

#90

2015-11-16 11:23

Szervusz Berni!
Na, ennyire rafináltan,alattomosan működik zsidóéknál ez a fajta hadviselés is. Többek között ezért nem lehet megbízni a zsidóban!
Szeretettel: Marton Laci +36 20 997 6070

Vendég

#91 Re:

2015-11-16 11:26

#76: -  

 Mit vársz egy zsidótól  ?


Vendég

#92 a 9O és 91-es hozzászólás törvényellenes, mert rasszista

2015-11-18 05:52

vagy agyalágyultak vagy provokatőrök írták. Bernadett, ez a két " comment" is  az ön válaszára vár.

 


Vendég

#93 Re:

2015-11-18 05:55

#90: -  

 Rasszista vagy őrült bejegyzése, mely aláaknázza az egész peticiót.


Vendég

#94 Re: Re:

2015-11-18 05:56

#91: - Re:  

 Rasszista vagy őrült bejegyzése, mely aláaknázza az egész peticiót.


Vendég

#95

2015-12-12 10:33

mINDEN AMERIKAI HUzzzzzon haza!!! Hazzza!!!!! A verszivo zzsidoival egyutt!!!!!!!!!

Vendég

#96

2016-11-01 04:32

Bakker, Berni, te tényleg nagyon ostoba vagy. Már a petíció elolvasásakor is erre gondoltam, de a neved aljas felhasználására való reakciód mindent igazolt. És: nincs olyan eset, amikor a melléknevet nagy betűvel írjuk. Bármennyire is magyar az a magyar, mégis azzal a jelentéktelen kicsi m-mel kell leírni. (Mek Elek pedig helyesen: Mekk Elek) Ha ennyire fontosnak tartod a magyarság kifejezését, akkor - javaslom - végezz el egy magyarnyelv tanfolyamot, sikeres vizsga esetén képezd tovább a fidesz-szavazók helyesírását. Mégis gáz, hogy minél nagyobb magyar valaki, annál kevésbé képes a magyar szavakat, mondatokat hibátlanul leírni...
Üdvözlettel: Mario Dellamaistra, aki ugyan nem született magyar, és mégis...

Vendég

#97

2016-11-06 09:53

Kedves Bernadett!
Nem is értem, miért nem törte már rá az ajtót a TEK a hamisítóra?
Nem értem, miért nem kerestette ki az IP cím alapján a provokátort? Mert nem csak az ÖN, de az összes normálisan élni vágyót köpi szembe ez a köztörvényes bűnöző, elnézést de enyhébb minősítést nem találok számára. Mert nyilvánvalóan nem együgyű, nagyon is tudatos cselekményről van szó, titkosszolgálati eszközökkel machináló, bagatellnek beállított de mégis rendkívül kártékony árulásról van szó. Kezdjük már el kigyomlálni a gazt, mert soha nem tér vissza a normalitás, ha hagyjuk és babusgassuk ezeket az egyéneket. Persze szép dolog a megbocsátás, meg a pátyolgatás, de lám, hova vezet! Mint a migránssimogatás...

Vendég

#98 Re:

2016-11-06 10:02

#96: -  

 Bakker Mekk Márió, nézz már tűkörbe, a szóközök és írásjegyek megfelelő használata is a helyes íráshoz tartozik! A fogalmazásoról pedig annyit csak, hogy nagyon silány, akármit is próbálsz hadoválni a magyarságodról. De az legalább összhangban van a személyiségeddel. (P:S:  ;) Én nem vettem ám be a huncutságot...magyar vagy te, csak éppen a balosabbik fajtából. Nincs is ezzel semmi, csak miért rejtőzöl ilyen mélyen a trágyába?)