Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak


Vendég

#801

2015-10-30 18:48

Mert tökéletesen egyet értek vele!

Vendég

#802

2015-10-30 18:49

"Szeretném Önök elé tárni az Egyesült Államok aggodalmait, amikor a magyarországi állapotokra tekintünk. Ezek az aggodalmak nem jelenthetnek meglepetést senki számára, mivel már sokszor hangot adtunk nekik -- de ésszerűnek tűnik, hogy ma este ismét elmondjuk azt, amit szükséges újra megerősíteni. Politikánk. NEM. Változott. Magyarország barátjaként szóvá tettünk ügyeket a múltban, ezt tesszük a jelenben és ezt fogjuk tenni a jövőben is -- ugyanabban a szellemben -- barátként és partnerként.

Ezeket az aggodalmakat magyarok is osztják a teljes politikai spektrum mentén, sok magánszeméllyel egyetemben. Azért tudok ezekről az aggodalmakról, mert prioritássá tettem, hogy meghallgassam őket. " A nagykövetnek saját lelkiismeretére kellene hallgatnia, és nem a körülötte sugdolózokra, ill. ö a báb, akit itt mozgatnak. Hagyja békén az országunkat, a kormányunkat.

Vendég

#803

2015-10-30 18:51

Mert az USA nagykövetek, vagy megbízottak túllépik a hatáskörüket. Nincs joguk kritizálni országunkat, vagy belügyeinkbe beleszólni! Nekünk sem tetszik sok minden, ami az USAban történik, de még sohasem hallottam arról, hogy a magyar nagykövet bírálta volna az USA elnökét. Tudomásukra kell hozni, hogy mi nem vagyunk birka nép. A szerencsétlenségünket az okozza, hogy az évszázadok folyamán sok népet befogadtunk, akik hálájukat azzal fejezték és fejezik ki, hogy a hátunkba vágják a kést. Ezért vagyunk bevándorló ellenesek. Nem véletlen az a közmondásunk,"Adj a tótnak szállást, ki ver a házból".

Vendég

#804

2015-10-30 18:51

Mert teljesen igaz.

Vendég

#805

2015-10-30 18:55

Egyetértek vele.

Vendég

#806

2015-10-30 18:56

Mert hányingerem van attól amit művel Amerika és az irányitói

Vendég

#807 Re: Re: Re:Az egyetemi beszed

2015-10-30 18:57

#504: - Re: Re:Az egyetemi beszed 

 "Előbb itt tegyünk rendet, azután jöhet Bell..."

Igaz, ami igaz, van még mindig elég tennivalónk, lásd a Görgényi és társai büntetteinek elsőfokú botrányosan bársonyos itéletét.

De mégha mi sem vagyunk mindenben tökéletesek, vessünk mégis egy pillantást gátlástalan kritizálóinkra, akik gőzerővel próbálkoznak szégyenteljes múltuk és jelenük lényeges mozzanatait morálimperialista attitűddel leplezni.

Mrs. Bellnek - minden jel arra utal - nem csak a magyarok történelméről nincs semmi fogalma, de saját népe történelmét sem ismeri. Különben, ha élete végéig söprűvel szaladgálna hazájában, erőfeszítései akkor sem érnének el érdemben sokat, a múlt mérhetetlen bűneinek (autochton indiánok népírtása, négerek rabszolgasága, kegyetlen apartheid-politika) szerecsenmosdatásával.

De a jelen sem jobb, vagy különb a múltnál. Az Államok igyekeznek szövetségeseikkel, mint vazallusokkal bánni. legjobb híveiket is, mint Angela Merkelt, lehallgatják, kispionírozzák, s elvárják tőle is, ha szemen köpik, úgy tegyen, mintha az eső esne. Emberi jogaira, privát szvérárájára fittyet hánynak.

Ami pedig a másságot, az idegeneket illeti, azok ellen például a Mexikóvalközös határon több ezer KM-es6 méter magas acélkerítést építettek a szomszéd másságosok ellen. Amennyiben valaki mégis megpróbálna illegálisan ezen a határon átjutni, az az kisérletét aligha úsznáélve meg, mert azt a fegyveres járőrök felszólítás nélkül azonnal lelővik. Az US-határvédők számára általános lőparancs érvényes!

Persze ilyfajta öntörvényű katonai világhatalmat nem illik kritizálni, hanem elvárásuk szerint csak tudomásul lehet, azaz kell venni.

Szép új világ! Csakis "igényes" izlés számára példakép.

 

 


Vendég

#808

2015-10-30 18:57

Miért miért ??? Ez nem lehet kérdés . Mélységesen felháborít amikor az amerikai államok birálja országunkat. Ők miért nem fogadnak be senkit ? Akkora hatalmas területtel, gazdagsággal
Ők hány helyen avatkoztak be más ország politikájába. mert nekik lehet mindent.......nos további gondolatsorom nem irom le mert nagyon trágár lennék, de oda gondolom őket a nagykövet asszonnyal..

Vendég

#809

2015-10-30 18:57

Miért írtam alá,mert igaznak tartom az itt leírtakat! Vannak hibák ,gondok nálunk bőven ,de az a ránk tartozik,de egy nagykövetnek nem az úszítás a dolga! Tiszteletem .

Vendég

#810

2015-10-30 18:59

Gratulalok Tisztelt magyar testverem,igen az orszag az Roania, de szivesebben irtam volna Erdelyt.Osszes virtualis kalapomat megemelve koszonom minden igaz magyar neveben ezt a levelet. Ennek a beszednek volt egy haszna, ezzennel beismertek, hogy Ok azok, marmint az amerikaiak akiknek erdeke Europa lerombolasa.Koszonom megegyszer.

Vendég

#811

2015-10-30 19:04

Egyet értek a peticio írójával,mert semmi köze az USA neagykövetnek a mi országunkat hogyan irányitjuk.

Vendég

#812

2015-10-30 19:07

Öt amerikai államban jártam, bőven volt alkalmam meg útálni a cionista zsidó demokráciájukat, és a NATO terrorszervezetet. Ebben az országban semmi keresnivalójuk nincs Európában sincs.

Vendég

#813

2015-10-30 19:10

Mert nem szeretem, hogy kicsiny hazámat amit a nagyhatalmak kicsinnyé tették, állandóan bírálják semmi be nézik, pedig a Magyar emberek okosak, munka bíróak, szüleim kétszer építették, fel az országot,, nagyobb tisztelettel lehetnének irántuk, 86 éves édes anyám mikor meghallotta ezt a beszédet teljesen fel volt háborodva! :( Nekem sem tetszett!

Vendég

#814

2015-10-30 19:12

A nagykövet asszony ossza az eszt otthon !!!!!!!

Vendég

#815

2015-10-30 19:14

Mert egyet értek vele.

Vendég

#816

2015-10-30 19:18

Gratulálok ezért a nagyon kategorikus, határozott, kemény, de mégis ironikusan tiszteletteljes levélhez. Teljesen egyetértek a tartalmával, szeretnék csatlakozni ehhez az eszméhez, melyet képvisel.

Vendég

#817

2015-10-30 19:21

Mert felháboritó, hogy mit enged meg magának az USA. Ha valahol nincs demokrácia az ott van.

Vendég

#818

2015-10-30 19:23

Mert folhaborito.

Vendég

#819

2015-10-30 19:30

Aláírtam, mert teljes mértékben egyetértek vele! Csak azt sajnálom, hogy a korrupciós vádakban nem találtam visszavágást, holott tudjuk, hogy ez a "műfaj" jelenleg az USA-ban virágzik a legjobban.

Vendég

#820

2015-10-30 19:30

A kormányt demokratikusan választottuk.És egy ide dekralált nagykövetnek nincs joga beleszólni a mi életünkbe.Nem azért van itt.Egy ország nagykövete sem teszi ezt.Felháborító amit az Amcsik meg engednek maguknak,úgy nálunk mint az egész világon.

Vendég

#821

2015-10-30 19:31

Mert utálom az USA politikáját

Vendég

#822

2015-10-30 19:39

Magyarország egy szuverén állam,magyar állampolgárokkal akik szeretik a hazájuk ugy ahogy van a MINISZTERELNÖK ÚR VEZETÉSÉVEL biztonságban érezzük magunk a több ezer éves öshonunkban,NEM ENGEDJÜK MEG SENKINEK HOGY BELESZOLJON AZ ÉLETÜNKBE KÜLÖNÖSKÉPP NEM AZ USA-nak aki egy országrabló,emberirtó honfoglaló,(gondolok itt az indiánok kiirtására és országuk elfoglalására,majdnem teljes megsemmisitésükre a migráns hordák által,amihez őn is hozzátartozik Bell asszony)ugy hogy jobb ha a saját háza táján söpör és azzal foglalkozik ami a dolga,amiért ide küldték ápolja a magyar-amerikai kapcsolatokat vagy talán TÉVEDEK? és másért küldték??bojkotálni,sértegetni,úszitani ,megvezetni a magyarokat akkor tájékoztatom hogy a MAGYAROK NEM HÜLYÉK ŐK MAGYAROK AKIK KIÁLLNAK IGAZUKÉRT ÉS NEM LEHET MEGVEZETNI ŐKET VEZETŐIKKEL AZ ÉLLEN!!SOKAN PROBÁLKOZTAK DE NEM SIKERÜLT!!!Akkor önnek gondolja hogy sikerülni fog ne nevetesse ki magát !!!Ön elött sokkal dörzsöltebb és értelmesebb embereknek sem sikerült!!!! Fujjon visszavonulót és kérjen elnézést a MAGYAROKTÓL!!! A kerités miatt is többek között mivel az önök által épitett keritésnek az árnyékába sem jöhet a magyar kerités,vagy amit megtesznek önök azt másnak NEM SZABAD??vagy mi is megtanitjuk mi a demokrácia mert biztos nem az ami azUSA-ban folyik,sajtó- és szólásszabadság??hát inkább a magyar öszinte irások,a szabadon kinyilvánitható vélemény mint az önök cenzurázott,golyóval elhalgatató ,ártatlan embereket bántalmazó hatalom ILYENT NEM AKARUNK!!JÓ NEKÜNK AZ ORBÁN VIKTOR ÁLTAL KÉPVISELT "DIKTATURA" MERT MI IGY SZERETJÜK!!!Tistelettel Szabó Irma ,Maglód


Vendég

#823

2015-10-30 19:43

Mert minden szavával egyetértek és elegem van a liberális világ terjeszkedéséből,amelynek a nemzetek bomlasztása a leg fontosabb tevékenysége a kettős mércével együtt!

Vendég

#824

2015-10-30 19:45

Mert az ugat aki mindenhol ahol megjelenik csak nyomorúságot és háborút okoz!

Vendég

#825

2015-10-30 19:48

Mert engem is felháborít, amikor kioktatnak!