Tiszta levegőt!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tiszta levegőt! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2015-10-11 17:37

Nem irigylem a környèkèn dolgozókat és lakókat
Judit87

#2 Falco "Clean Air Technology"?

2015-10-12 15:35

Én itt élek gyerekkorom óta, ezért tudom, hogy ez a gyár minden, csak nem környezetbarát. Büntetlenül eregetik a levegőbe a szennyező füstöt!

 

Judit87

#3 Faforgács tárolás Falco módra!

2015-10-12 15:43

Mikor legutoljára arra jártam, a pálya és a Falco közötti földútnál lényegében akadálytalanul be lehetne menni a területre. A fotót azért készítettem, mert felháborítónak tartottam, hogy a faforgács hegyeket csak így a szabadban tárolják.
Évekig dolgoztam egy, a Falcohoz közel eső gyárban. A parkoló, az autók és a biciklik nyerge vastagon fűrészporos volt, ha már közepes erősségű szél fújt. Az ember orra, szeme tele ment, miközben a biciklit tekerte. De ugyanez a fűrészpor bucka megfigyelhető sokszor a Kolozsvár utca két sávos bicikliútján is.
Nem mellesleg bizonyítottan tele megy a közeli gyárak légkondicionáló berendezése is ezzel, és úgy tudom, hogy valamilyen vegyi anyaggal kezelik. Soha előtte nem volt vegyszerallergiám, s bár nem bizonyítható, hogy a Falco-tól szedtem össze, de Wood tar mix-el az itthoni háztartásban soha nem találkoztam!

 


Vendég

#4 Re:

2015-10-12 17:29

#1: -  

 


Vendég

#5

2015-10-12 20:10

Szeretem az országomat és az embereket.
Genova

#6 Re:

2015-10-21 09:33

#1: -  

Nem csak a környéken lakók kapnak belőle, az egész várost és környékét beteríti a fűrészpor és vegyi anyag, széliránytól függően. Nyilván a közvetlen közelben lakók, a környéken dolgozók kapják a legtöményebben a mérget, de nem szabadna

elbagatellizálni az ügyet, hogy az csak a bűzgyár "közelében élők problémája". A városban bárki, bárhol is lakik, megbetegedhet a folyamatosan a levegőben lévő vegyi anyagtól, tüdőbe lerakódó finom portól !


Vendég

#7

2015-11-06 16:53

Mert ott nőttem fel ...

Vendég

#8

2015-11-06 18:33

Az unokáim számára nagyon kézzel fogható közelségbe került a klíma változás.Ezért bárhol ahol szóvá tehetem,igyekszem hangsúlyozni hogy vigyázzunk a környezetünkre.Ezt mi most csak bitoroljuk,de ehhez nincs jogunk.Használhatjuk,de nem tehetjük tönkre.

Vendég

#9

2015-11-07 14:35

Azért írtam alá ezt a petíciót,mert szeretem a TISZTA LEVEGŐT!!!

Vendég

#10

2015-11-08 17:14

Jelentős mértékben a Falco szennyezi Szombathelyen a levegőt évtizedek óta. Itt az ideje, hogy a cég szüntesse meg a környezetünk szennyezését!