A felelőtlen hitelezés károsultjainak 12 pontja


Vendég

#1

2015-10-04 17:28

Mert igazságtalan és rossz az egész rendszer
senkit nem tájékoztattak az árfolyam kockázatról ha tályékoztattak volna arrol hogy ilyen magasra szöknek a törlesztőrészletek biztosan nem vettük volna fel a kölcsönt
Szabó József
A petíció szerzője

#2 Re: Pontosan így van, jól látod a helyzetet.

2015-10-04 17:30

#1: -  

 


Vendég

#3

2015-10-04 17:48

Miért írta alá ezt a petíciót?Mert én is áldozata vagyok a csalásnak.Mert minden pontal egyetértek.

Vendég

#4

2015-10-04 17:52

Mélyen egyetértek a tartalmával és a kiváló megfogalmazásával. A kuria érintett bírái a 6/2013 PJE-vel örökre billogot égettek magukra. Reméljük a szakma ezt nem felejti el nekik, lerombolták a szakmaiságba és jogtudományba vettett hitet... a jogrendszerünk kiváló, nem az tehet róla, hogy korrupt döntést hoztak megrendelérsre. A közjegyzők érdemi szolgáltatás nélkül az adóssal ellenérdekű felekként vettek részt az ügyletben kezdetektől fogva!  A szolgáltatásuk csak a bank érdekét szolgálja és saját magáét, mert mind a közokiratba foglaláskor, mind a felmondáskor, mind a vh záradék kiállításakor nagyot szakít az adós kárára. Ehhez nem kell mást tennie mint a copy paste gombokat felváltva nyomogatni. Anyagi érdekeltségéből kifolyólag nem tud pártatlan szolgáltatást nyújtani, tevékenysége a kezdetektől jogsértő! Szolgáltatása az adós számára nem hogy szolgáltatás, de egyenesen káros, mert a tevékenysége az adós számára a bizonyítási teher megfordítását és hátrányos helyzetbe hozását jelenti. 

 

Kisemmizett
Vendég

#5

2015-10-04 20:20

Miért írta alá ezt a petíciót?
A devizahitelnek nevezett akárminek én és a családom is az áldozata lett.
Egy nagy rakás hazugság és félrevezetés a lényege ennek a banki hitelenek.
Már ott tartunk, hogy végrehajtás van folyamatban ellenünk.
Ideje lesz véget vetni ennek a népsanyargató, családokat tönkre tevő, szemen szedett hazugságokon alapuló kifosztásból és megalázasból.

Vendég

#6

2015-10-04 22:22

Azért, mert az egyik gyermekem érintett., "deviza alapu" hitele van...

Vendég

#7

2015-10-05 04:16

Nagyon jó lenne, ha ezt az egész Devizás ügyeket,- egyszer s mindenkorra végleg eltörölnék a föld színéről.!!! Úgy gondolom, hogy velem együtt nagyon sok bajba jutott ember, végre ,- talán élhetne egy kicsit nyugodtabb körülmények közt !!! // A VIKTOR,- meg a MNB, dönthetnének már a JAVUNKRA !!! //

Vendég

#8

2015-10-05 05:11


Mert nagyon sok embert ért igazságtalan
és jogtalan sérelem ezzel a kölcsönnel kapcsolatban.

Vendég

#9

2015-10-05 08:19

A mi hitelünk 49 m.-ról indult és 84 M. lett belőle.

Vendég

#10

2015-10-05 09:21

Azért írtam alá, mert tiszta, világos megfogalmazású,a jelenleg is érvényben levő törvényekkel koherens, csak éppen a jogalkalmazó valamilyen oknál fogva az elmúlt öt évben nem tudta, vagy nem is akarta érvényre juttatni a bankok, adósokat pénzügyileg kifosztó tevékenységeinek megakadályozását, a bankok által ügyfeleiknek pénzügyileg és morálisan okozott súlyos kártételeit az érvényben is levő törvény,-és jogszabályok alapján véglegesen,mindenki számára megnyugtató módon rendezni, a pénzügyi kifosztókat pedig törvényes eljárás alá vonni!Ezért is szükséges most már a teljes összefogás és tiltakozások,kitartó tüntetések során követelni a valóban végleges, jog,-és törvényszerű pénzügyi rendezést!!

A petíció 12 pontos szövegével teljesen egyetértve,azt támogatólag aláírva,

id.Rucz Tibor

Szeged, 2015. október 05.

Vendég

#11

2015-10-05 10:05

Mert igazságtalannak tartom , úgy az elszámolást mint azt , hogy az elmúlt 10 év amit befizettem köddé vàlt. Ja és azt is feltételezik, hogy mind hülye és felelőtlen volt aki felvette ezt a deviza csalást.

Vendég

#12

2015-10-05 10:59

Én is hasonló helyzetben voltam. Ismerőseim közül sokan még ma is szenvednek az igazságtalan visszafizetési feltételek miatt.

Vendég

#13

2015-10-05 12:40

Amiért az összes devizakárosult és nem károsult is. Nemcsak személyes érintettség okán.

Vendég

#14

2015-10-05 15:47

Mert egyetértek vele !
LEÁNY

#15

2015-10-05 22:17

Becsaptak a bankban, kifizettem 5 év alatt,és dupláját kérik, hol az igasság??

 


Vendég

#16

2015-10-06 05:29

Kérlek titeket osszátok meg ahol csak tudjátok és irjátok is alá!
7 millio 400 ezer db ilyen szerződés van ! Gondoljatok bele !

Vendég

#17 Re:

2015-10-06 05:38

#1: -  

 Ezért nem volt meg az egyező szerződési akarat- latinul a disszenzus.

 

 

 

 


Vendég

#18

2015-10-06 06:05

Akarom, hogy hazánkban mindenki tudjon a bankok tisztességtelen űzelmeiről! Nem csak a devizahitelezés területén, az állítólagos bevásárlókártyák esetében is meglopják az embereket, és iszonyatos hasznot zsebelnek tisztességtelenül.Kérek mindenkit, hogy emeljen szót minden banki tisztességtelen tevékenység ellen!!!

Vendég

#19 Re:

2015-10-06 06:33

#18: -  

 Egyet értek.

Mindenkinek fel kell emelnie a szavát, ha becstelenséget, inkorrektséget, csalást lát. Itt az ideje annak, hogy ezzel a törvényesített csalással szemben kiálljunk minden fórumon. Azt a folyamatot, hogy a jogállamiságot lábbal tiporják és a bankok tisztességtelen gyakorlatának problémáját velünk akarják elvitetni

nem fogadhatjuk el!!!

Itt az ideje:

- kikapcsolni a tévét,

- alternatív (nem mainsraim) hírforrásokból tájékozódni,

- egymással személyesen beszélgetni és tapasztalatot cserélni,

- eljárni egymás bírósági tárgyalásaira,

- minden felelős szervet (MNB, MNB PBT, ügyészség, minisztériumok) bombázni a panasszal, felhívásokkal és kiáltványokkal (mint ez is).

 

És mindenhol hangot adni annak, hog nem nem nem fogadjuk el a 256 Forintot, a tisztességtelenül felturbózott tőkét és az abból származtatott tisztességtelen törlesztőrészletet!


Vendég

#20

2015-10-06 06:40

Mert nincs joga senkinek több ember életét tönkre tenni.

Vendég

#21

2015-10-06 07:49

Miért írta alá ezt a petíciót? Mert érintett vagyok .

Vendég

#22

2015-10-06 09:07

Mert egyetértek vele.

Vendég

#23

2015-10-06 09:10

Azért írtam alá, mert érintett vagyok. Nagyon becstelen, tisztességtelen, rablóbanda. Veszélyes bűnözők, mert magán bankvezetők, így kiérdemeltek egy alapos vizsgálatot. Tanulság: nem szabad megengedni a magánbank létesítését (pl: Csányi)
és az államiakkal is szigorúan kell bánni.

Vendég

#24

2015-10-06 09:25

Elfogadhatatlan a magyar emberek kifosztása. Gazdaságilag is tönkremegy az ország. A jövő? átláthatatlan.

Vendég

#25

2015-10-06 10:04

Érintett vagyok a Forint Forintosításában