Tiltsák be az "élő kulcstartót"

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Tiltsák be az "élő kulcstartót" petíció automatikusan generált fórumtémája

eszt
Vendég

#1

2011-04-20 20:02

borzalmas:'D
Ely
Vendég

#2

2011-04-20 20:29

Ez már megszokott hogy Kína ilyen borzalmas dologgal ál elő. Példáúl mint a kutyaevés. Felháborító mit művel ez a nemzet. Hihetetlen mire képesek. Igaz erre a mondás Egy hülye 100-at csinál. Minek kellett ezt kitalálni?

Vendég

#3 Re:

2011-04-20 20:34

#2: Ely -

Olyan igazad van kise kellett volna találni egy élő állatot egy ksi zacskóba,egy kis színezett vízbe úgy feltudnak dühíteni :@@@@


Vendég

#4 Re:

2011-04-20 20:35

#1: eszt -

Ezen mi a vicces?-.-

nemazalényeg
Vendég

#5 Re:

2011-04-20 20:56

#1: eszt -

tényleg marha vicces -.-"

Me :D
Vendég

#6

2011-04-20 21:43

Undorító, ahogy ezekkel a szegény állatokkal bánnek! Aki kitalálta annak kéne bezárv lennie egy kis üvegbe vagy zacsiba 1-2 évet, szerintem 2 napon belül beleis halna, milyen jó is lee az!!!!!!!...
Łindana voltam.
matild_hero
Vendég

#7 szánalom

2011-04-21 13:32

csak annyit kívánok nekik, hogy legközelebb ők éljenek a szenvedőállatok helyében ._.
csak a pénz miatt csinálják, mert, aki meg is veszi, inkább azért, hogy kiszabadítsa
-.-"
Én
Vendég

#8 Re:

2011-04-21 14:56

#2: Ely -

A kutyaevés ingenis normális dolog az ottaniaknak.Ott az a megszokott.Fogadjunk,ők meg attól hánynak amit mi fogyasztunk.

Nem felháborító.Nekem van kínai barátnőm,és bár e-mailben ilyenekről tilos beszélni,megértettem,hogy ők is emberek,csak másképp állnak az élethez.

J66
Vendég

#9

2011-04-22 05:33

Ha nem lenne rá kereslet nem lehetne eladni, tehát az a "bűnös" aki megveszi,
MiniMo

#10 MiniMo

2011-05-07 20:26

Én kínai vagyok. Ezt előre kijelentem. És attól még, hogy vannak olyan népcsoportok, akik megeszik a kutyahúst, attól még nem bűnösök. A franciák meg csigát esznek. Ha az emberek kedvencei lennének, akkor azon is ennyire felkapnák a vizet az emberek mint a kutyaevésen. De attól még imádom a kutyákat, minden álmom egy kutya, de a szokás az szokás, ennyi erővel utálom az összes embert, mert disznót eszik. Spanyolországban bikákat kínoznak, azon mégsincs akkora felhajtás... Ehhez az új divathoz pedig annyit fűznék, hogy J66-nak igaza van, ha nem veszi meg senki, akkor nem is árulnak ilyet, vagyis annyi az egész, hogy nem kell megvenni. De ez nem feltétlenül kína miatt van, ha egy ilyet elkezdek itt eladni, ugyanúgy megvenné pár elmebeteg ember -.-"
nemíromalá

#11 válaszok

2011-05-15 03:22

Spanyolorszában van felhajtás SAJNOS. Mindenkinek megvannak a maguk hagyományai, nekünk is nyilván vannak olyan ezeréves hagyományaink, mint más népeknek. Ott van a pálinka: ROHADT GYÜMÖLCSBŐL KÉSZÜL!! Teljesen egyetértek MiniMoval és "Én"-nel. Ez az Ő hagyományuk, és nekünk nincs jogunk beleszólni. Ennyi.


Vendég

#12

2011-05-17 20:27

Engem is felháborít micsoda állatkínzás ez!
tünde

#13

2011-06-16 19:43

ennyi állattal foglalkozni!..........

Vendég

#14 Re: Re:

2011-07-12 09:16

#8: Én - Re:

igen,hagyomány a kutyaevés. el is fogadom a hagyományt, nem vagyok vegetáriánus, eszem húst, ezt előre mondom. viszont láttam nem egy videót, ahogy kínában szállítják a kutyákat  atelepekre, és ahogy kivégzik őket, igen kivégzik!! nem tisztelettel, humánus módon. aláírom nálunk is vannak vágóhidak,de legalább születnek törvények a humánusabb levágásért! csak azért mert valami hagyomány, még nem kell tisztelnünk feltétel nélkül!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-28 22:41


accept38

#16 Re:

2012-01-28 22:42


igy igaz


Vendég

#17

2012-01-29 21:59

Az emberi gonoszság határtalan

Vendég

#18

2013-05-05 15:10

pff...szegény állatok:((ameik meg megveszi és nem engedi el őket..rohadjon meg!!-.-"":'((


Vendég

#19

2014-03-26 20:19

A kutyaevéssel nincs semmi baj, őket sem zavarja jobban, mint a disznót vagy a baromfit, ha megeszik őket (mindezt persze úgy mondom, hogy normális körülmények között kell tartani őket). Viszont az értelmetlen állatkínzás puszta szeszélyből nem védhető semmivel, (még a hagyománnyal sem) és igen, elvárnám, hogy mind ez ellen a kulcstartó-baromság, mind a bikafuttatás és bikaviadal, és minden hasonló szadista tevékenység ellen szigorú, nemzetközi intézkedésekkel lépjenek fel. És nem, nem érdekel, hogy ez mennyire sérti az adott nép nemzeti önérzetét, ha ma élnének még például aztékok, nekik sem engednék, hogy embert áldozzanak, csak mert ott az a nemzeti hagyomány.

Vendég

#20

2014-09-14 07:37

Kegyetlen dolog egy kis állatot ilyen műanyag zacskóba tenni!


#21 Re: Re:

2015-01-16 18:11

#8: Én - Re:  

Sajnos egyetértek. Tőlem is idegen ez a gasztroszokás, viszont annak, hogy miben nőtt fel egy ember nem lebecsülendő formálo hatása van..  Nincs jobb példa mint a tehénkérdés.. Míg pl mi magyarok vígan falatozzuk (bocs a vegáktol) a sztéket médium... indiában ez elképzelhetetlen lenne. Sajnos a kutyával és egyéb "különlegességekkel"mint denevér tengerimalac és társai ugyanez a helyzet. Más kultúra, más táplálékkör..