Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Ez a Köztársasági Elnöknek címzett Petíció nagyon kell!!! Olvassa el, és ha egyetért, írja alá kérem! / Hozzászólások


Vendég

#1

2015-06-04 09:27

Csepy attiláné

Vendég

#2

2015-06-04 10:36

aláirásomat adom.

Vendég

#3

2015-06-04 18:24

Szalai László . Aláírom a petíciót .


Vendég

#4

2015-06-05 08:51

sebők anikó

Anonymous

#5

2016-10-12 09:01

Tisztel Magyar honfi tarsaim
akkor elmondom itt En is hogy jartam 2006 ban vettem fel osztrak sparkassetol kb 11ezer eurot 2013 ig fizettem is kamatokkal euro ar ingadozassal eggyütt pedig ez a szerződesben nincs benne hogy en vallalom az euro ingadozasat itt kőzjegyzői okiratban az szerepelt kamatok emeleset vallalom aztan nem tudtam fizetni 2013 tol nem fizettem majd az UCC nemzetkőzi jog kereskedelmi tőrvényekhez fordultam azzal a bizalommal hogy talan sikerülni fog ervenyenyesiteni jogaimat ugyan is ez egy masik jogrendszer de tudomasom szerint ez a kereskedelmi tőrvenyek érvenyesk hazankra is ugyan is magyarorszag alairta ami kimondja senkinek nincsn tartozasa mert 2012 december 22 e ota minden banki tartozasok tőrőlve lettek magyarul megszünt jogi mükődési engedélyük bankoknak birosagoknak multicegeknek kormanyoknak nos életem e joggal alkalmaztam orruk ala nyomtam postai uton tervivenyesen lelkesen ezeket a szabalyokat de egyik sem tudta megcafolni azt hogy ezek a jogi szabalyok nem tartoznak ő reajuk kőzben a bank sem alltvelem szoban pedig irtam neki levelet megcsak valaszolni sem meltattak a kőzjegyző valaszolgatott de ugy latszik vagy nem akarta tudomasul venni fogta es azt valaszolta leveleben ez fikcio kiatalt dolog pedig nem fikcio én utana neztem ezeknek az UCC kereskedelmi kodex tőrvenyeknek alaposn es arra elhatarozasra jutottam nem fikcio szoval nem kepesek tudomasul venni bankarosok kuria vegrehajtok cegek szolgaltatok rendőrseg hogy hatalmuknak vege pedig itt az igazsag OP magyar folytatnam tovabb kőzben a bank 2015 decemberben elektronikus arverest csinalt kőzben en egy ügyvedet akartam kőzben fogadni akit felhivtam mert ugy ajanlottak facebokon hogy nagyon jo valoban 260ezert elvallalta volna de nekem nem volt ennyi pénzem igy időkőzben facebokon ajanlottak magyarapostili kiralysag kormanyzojat Borbely jozsefet en felhivtam megszereztem a szamat mert ugye azt mondtak facebokon hogy ő elintezi hogy nelakoltassanak kiiden marciusban lépzem velők kapcsolatban onnatol kezdve ő intezte ügyeimet rengetek levelezes szombathelyi jarasbirosagra kőzjegyői okiratot tamadtuk meg borbely Ur mindeg atküldte nekem memailben mit küldjek ezeknek a népirtoknak tehat ment a levelezes birosagokra főldhivatal stb kőzben Borbely ur kőzőlte tegyek boritekba 30ezret és küldjem el kecskemeti cimere gondoltam jo ez az utolso remenyem megmenti lakasomat a lakasmaffiatolennek ellenere megsem sikerült neki igy julius 26 an iden kilakoltattak utana megkerdeztem Borbely urat most akkor mi van vssza a pénzt mert nem sikerül elinteznie kilakoltatasomat ja és meg kőzben megyszer kért tegyek boritekba meg 10et igy nekem 40 ezerbe került a kockazat no most jőn a lenyeg most tudtam meg hogy valoban lakasmaffia vitte el a hazamat kaptam levelet illv valaszt amit meg marciusban feladtam szombathellyi jarasbirosagra 2016 augusztusban jőtt a valasz tőlük hogy sajnos tovabbitani kellett panaszomat a győri tőrvenyszek elé elfogultsag miatt tovabbitottak oda igen am de a győri birosagtol is jőtt a level hogy elfogultsagot jelent és tovabbitjak a tatabanyai tőrvenyszekre kérdesem .mi lehetett ez az elfogultsag? rokonok talan a kőzjegyző es a szombathelyi birosag vagy győri tőrvenyszek is jobaratsag szővi őket őssze nos mainapig nem tudom ra valaszt csak azt hogy tatabanyai tőrvenyszek is elutasitotta kilakoltatsi kervenyemet meg aznak megszetrezte reggeli orakba titkarsagon alairt papirt hogy elvan utasit van titkarsag? ezekszerint bironő vagy biro nem is latta kervenyemet egyből a titkarsag alairta mert ez volt vegre hajtonal nala a vegzes hat szegyen ami ebben az orszagban meg sajnos miota magyarorszag megszünt mint jogallam mert nemletezik igy a bankarosok kenyekedvük szerint rabolhatnak de eljőn az ő idejük es és mennek a levesbe tudom bőrtőnbe fognak megrohadni teljes vagyonelkopzasban fognak reszesülni