Együtt a Budai Campusért!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Együtt a Budai Campusért! petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-09-02 07:12



Vendég

#527

2015-09-03 13:33

Élelmiszermérnök hallgató vagyok, BSc, levelezős. Most kezdem a 7.félévemet, és nem szeretném hogy ennyi Corvinusos évem kárba vesszen és végül kapjak egy SZIE-s diplomát...

Vendég

#528

2015-09-03 19:40

Azért írtam alá, mert a Budapesti Corvinus Egyetemre járok, már "csak" az államvizsga hiányzik. És Curvinusos diplomát szeretnék!!!!

Vendég

#529

2015-09-05 04:43

Nagy kár elrontani a már bevált jót.

Vendég

#530 Re:

2015-09-05 06:41

#529: -  

 Nem kár, hanem bűn! Főleg ha nem tévedés hanem piszkos indokok motiválják.


Vendég

#531

2015-09-07 06:11

Mint Természetbarát többször jártam ezen a természetvédelmi területen. Aggódom, hogy az összevonással, átalakítással, ez a terület is megváltozik, és megszűnhet a jelenleg fennálló példás oktató jellegű, a lakosság és nekünk természetbarátoknak felüdülést is biztosító természetvédelmi terület látogathatósága.
Nem értek egyet egy évtizedek óta működő iskolarendszer erőszakos átalakításával az érintettek egyetértésének figyelmen kívül hagyásával.
Telek György

Vendég

#532

2015-09-07 06:49

Semmit rólunk nélkülünk...

Vendég

#533

2015-09-07 16:20

Mert felháborító ennek a 160 éves intézménynek a tudatos leépítése és megszüntetése, és a legundorítóbb dolog az egyetem arborétumának tudatos tönkretétele.

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-09-08 07:53


Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-09-08 10:05



Vendég

#536 Re: CÖF Felhívás

2015-09-08 10:49

#535: Csizmadia László - CÖF Felhívás 

 Fizetett politikai hirdetést láthattak. Ja, nem, mert ingyenes.

Egyébként álljatok már le. Ha tüntetni akarnak az egyetemisták, akkor tüntessenek, ti meg ne szájkaratézzatok, hanem csináljátok amit hirdettek. Majd amikor az első hír jön, hogy a CÖF levonult a határra gépkarabélyokkal, akkor lehet, hogy komolyan vesz bárki egy ilyen kiírást (ami am törvénybe ütközik, gondoltam szólok). Ha meg kamu, akkor jó lenne, ha nyilatkozna erről az igazi CÖF.

Andy Mage

#537 uszítás mehet?

2015-09-08 11:03

Mókás, hogy érdemi hozzászólások eltűnnek, ha nem értenek egyet a kiváló szervezőkkel, de a CÖF uszítása itt maradhat.

Beleszólok

#538 Egy hozzászóló!

2015-09-08 12:35

Tisztelt Petíciószerző!

Olvastam a mai két hozzászólást melyet nemrégiben eltávolítottál!

Attól, hogy a homokba dugjátok a fejeteket, a leírtak sajnos igazak! El kellene végre döntenetek, hogy mit szeretnétek és kiknek az érdekeit képviselitek mert ezzel a punnyadt hozzáállással csak a kormány malmára hajtjátok a vizet, ahhogyan azt a HaHa is tette éveken keresztül.
Egy kis esti tüntizés pár napon keresztül aztán szépen haza mentek és minden amit a kormány szeretne megvalósul- ez ment éveken keresztül és most is ebbe az irányba alakulnak a dolgok.
Lehet felhívtátok az illetékeseket és rákérdeztetek-ők meg határozottan cáfoltak-ti meg elhittétek.
vagy a sarkatokra álltok és megmutatjátok kik vagytok, vagy már most kijelentkezhettek az egyetemről és mehettek kerítést építeni- előbb vagy utóbb de ez lesz a sorsotok ha az eddigi gyakorlatot követitek és ezt a legnagyobb jóindulattal írom!

Andy Mage

#539 Re: Egy hozzászóló!

2015-09-08 13:47

#538: Beleszólok - Egy hozzászóló! 

 Igen, Ahogy a net elleni tüntetés szrvezőinek is előbb volt számlaszáma, mint programja. Az máig nincs.
Legfőbb ideje lenne nem egy lkecsengő műbalhét rendezni, hanem egy átgondolt terv mentén egyfajta gördülő diák sztrájkot szervezni. 

A "menjünk tüntizni", de "ne bántsuk meg a rektort, mert mi lesz a kreditekkel" szemlélet akár a Miniszterelnöki Hivatalból szervezett tünterést is indikálhatná. 

Fura módon egy olyan követelést nem olvastam, hogy Rostéványi mondjon le. (mondjuk a minimum lenne, miután nem volt képes képviselni az egyeteme érdekeit). Aztán semmit arról, hogy mi legyen egy független képzőhely szakmai minimumja (Gödöllővel pont az az egyik gond, hogy pincemélyen van). 

Lehet ugyan kitörölni a hozzászólásokat, de ez a szervezők felelősségét nem nullifikálja


Vendég

#540

2015-09-09 01:06

Mert a kormánynak kell a népért lenni,és nem a népnek a kormányért

Vendég

#541

2015-09-09 09:09

Mert egy tájékozatlan csoport végiggondolatlan becstelen törekvése amit meg kell gátolni

Vendég

#542

2015-09-09 19:17

Ennyi volt, lehet szépen hazamenni lehiggadni s leülni tanulni. Jön a félév.


Anonymous

#543

2015-10-08 20:06

Mert reménykedem, hogy egyszer talán sikerül is elérni valamit...

Vendég

#544

2015-10-11 20:32

A Corvinus egyetem egyik halgatojanak az edesanyja vagyok.Velletlenul talaltam ra erre a peticiora,osszeszorult szivvel olvastam el s keseru konnyeim bugyantak ki.Hany ember marad munka nelkul?Hany fiatal tehetseges fiatalnak veszik el az elettol a kedvuket? Akik eddig tanultak szorgalmasan,tobbe kevesbe a szuleik felaldoztak akar onmagukat s a kulfoldi munkat valasztottak csak ,hogy gyerekeik tudjanak tovabb tanulni,jobb jovot biztositani mind onmaguknak van ott hagyva csaladjukat,othonukat s annyi munka,honvagy,csalad hianyaban a tobbi fel sem sorolva s nebeszelve a halgatokrol a tanarokrol akik nap mind nap tanulnak eggyutt,hat TI NAGY EMBEREK tudjatok,hogy hany ember szivet facsrgassatok?Van fogalmatok,hogy azok a halgatok este vagy inkabb ejel ha nem hajnalban a tanulas utan ,hogy hajtjak leb a fejuket s milyen keddvel tudnak meg tanulni amikor az orrok elott akarjatok bezarni az egyetemet? Emberek!Ilyen nem lehet,ilyen nem tortenhet,ez csak remhir lehet!
Tercsiteri

#545 A Budapesti Corvinus egyetemert!

2015-10-11 21:25

A Corvinus egyetem egyik halgatojanak az edesanyja vagyok.Velletlenul talaltam ra erre a peticiora,osszeszorult szivvel olvastam el s keseru konnyeim bugyantak ki.Hany ember marad munka nelkul?Hany fiatal tehetseges fiatalnak veszik el az elettol a kedvuket? Akik eddig tanultak szorgalmasan,tobbe kevesbe a szuleik felaldoztak akar onmagukat s a kulfoldi munkat valasztottak csak ,hogy gyerekeik tudjanak tovabb tanulni,jobb jovot biztositani mind onmaguknak van ott hagyva csaladjukat,othonukat s annyi munka,honvagy,csalad hianyaban a tobbit fel sem sorolva s nebeszelve a halgatokrol a tanarokrol akik nap mind nap a jobb joovojert tanulnak,tanitanak, hat TI NAGY EMBEREK tudjatok,hogy hany ember szivet facsrgatjatok?Van fogalmatok,hogy azok a halgatok este vagy inkabb ejel ha nem hajnalban a tanulas utan ,hogy hajtjak le a fejuket s milyen kedvel tudnak meg tanulni amikor az orrok elott akarjatok bezarni az egyetemet? Emberek!Ilyen nem lehet,ilyen nem tortenhet,ez csak remhir lehet!

D.T.


Vendég

#546

2015-10-14 10:11

A Budai Campus Karainak önálló megmaradásáért, identitásának megőrzéséért.

Vendég

#547

2015-11-10 14:34

Mert a természetért
aggodó eember vagyok Kötelesek vagyunk megőrizni a jövő nemzetékeinek

Anonymous

#548

2015-11-18 23:08

Mindig életem szívmelengető élménye volt, ha bemehettem bárhová az intézménybe ( Tanügyi épületek, kert, kollégium, stb. ). Sok éve - még a legutolsó felújítás előtt - egy pesti továbbképzés miatt a kollégiumban kértem szálláslehetőséget. Kicsit elbeszélgettem a kedves portás bácsival, aki elmondta, hogy jól nézzek körül, mert már nem sokáig tehetem meg. Aztán altatták a népet néhány évig, és most itt van. Gyalázat!
Egy diák

#549 Ráhel királynő!

2016-03-23 14:24

Ezt nemrég találtam az egyetem egyik tanítványának és jelenlegi oktatójának az oldalán:

 

Érdemes felmenni az oldalára és megnézni a hozzászólásokat is!
Már az ismerősei is kiakadtak rá és kap tőlük hideget-meleget.
Kár, hogy linket nem lehet ide berakni.....

Viola

#550 Re: Ráhel királynő!

2016-03-23 14:43

#549: Egy diák - Ráhel királynő! 

 Ki az az Egres Béla?????

Már hallottam róla, de nem tudom, hogy ki. Valami újabb titkos tanácsadó mint a Habony, hogy már hajviseletet is neveznek el róla? - csak nehogy kötelező legyen!
Ráhelka nem esett messze a fájától.......