deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / európai színtérre megyünk! / Hozzászólások


Vendég

#1

2015-04-27 18:48

Váry Tibor

Vendég

#2

2015-04-28 08:12

Pap Pálné felperes
CIB Lizing bankkal szemben chf hiteles autó ügylet

Vendég

#3

2015-04-28 08:27

Valóban tisztességtelen eljárás úgy ahogy eddig minden cselekedetük az volt sőt most hogy kézhez kaptam az elszámoló levelet ki akadtam ugyanis a felvett chf hitelem 2300000 volt 7 évvel ezelőtt és most az elszámolás után 2900000 ezer lett hát mit mondjak az adósok marhára nem jártak jól. Talán ezt is lehetne tisztességtelen elszámolásnak nevezni újra harcba szállni .D e meddig ????? még meddig kell lázadni , követelni hogy valóban vissza kapjuk a tisztességtelenül befizetett pénzünket .? jelezte már valaki hogy semmivel sem járt jobban? üdv Tóháti Istvánné

Vendég

#4

2015-04-28 10:34

Csatlakozom a közösségi feljelentéshez!
Vargáné Csütörtök Mária

Vendég

#5 Csatlaqkozás a közösségi feljelentéshez

2015-04-28 12:42

Tisztelt Menyhért Péter Úr!

 Kedves Péter!

 

 Természetesen én is csatlakozom a devizát hírből sem látott, de a bank által CHF árfolyamon történő pénzügyi

 kifosztás elleni közösségi feljelentéshez, hiszen tényként kezelhető a bankok mindegyike által alkalmazott devizahitel-indexálási trükközés!

 Tény az is, amit Dr. Pásztor Pál ügyvéd úr írt a Magyar Nemzet 2011. augusztus 11-diki számában, mely szerint

  "Nagy átverés volt a frankhitelezés", de említhetem még a birtokomban levő 50-60, 2010 óta folyamatosan

  közgazdászok és jogászok írásai közül Prof.Dr. Jobbágyi Gábor úr, jogász, egyetemi tanár írását,amely a Magyar

  Hírlap 2013. november 12-diki számában jelent meg "El kell felejteni az adósokat kifosztó szörnyszülöttet "

  címmel! De mind az ötven ,vagy hatvancikk, tanulmány, esszé, mindegy hogy minek nevezzük ebben az esetben,

  azt bizonyítja, hogy a bankok bizony átverték ügyfeleiket akkor, amikor a hitel/és vagy kölcsön - annak

  felhasználási módjától, elnevezésétől függetlenül! - vonatkozásában annak viselkedéséről, pénzügyi alakulásáról

  a törlésztések vonatkozásában  ne madtak írásba foglalt teljeskörű tájékoztatást, mely tájékoztatásnak a

  kölcsön/és vagy hitelszerződés szerves részét kellett volna képeznie!!

 

   Tisztelettel:    id. Rucz  Tibor     SZEGED


Vendég

#6

2015-04-28 14:57

Feketéné Pelikán Éva

Vendég

#7

2016-03-31 09:58

Maximálisan Egyetértek a levél tartalmával!