Extrém pálya építése Örkényen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Extrém pálya építése Örkényen petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2015-04-25 09:06

lelki közösséget vállalok az örkényi szülőkkel, gyerekekkel - pedagógusként. 10 évvel ezelőtt én is a város lakója voltam..:)..!

Vendég

#2

2015-04-25 21:09

Mert végülis nincs Örkény 20 km-es körzetében skatepark, ugye? Ott van Dabason egy teljesen új, országos szinten is kiváló pálya, ahova kb 10 perc, és 100 Ft az út vonattal. Már bocsi, de szerintem felejtsétek el, hogy bármi is kisül ebből. Mindenesetre aláírom!


Vendég

#3 Re:

2015-04-26 05:19

#2: -  

 Nem arról van szó van vagy nincs a körzetben. Igen van egy de ha jó az idő annyian vannak kint hogy nem lehet elférni. És ha a gyerek ezzel foglalkozik és nem azzal hogy igyon drogozzon lopjon akkor miért ne adhatnánk meg a lehetőséget nékik?

 

 Valamint hétközben nem mindenki megy át Dabasra inkább csak hétvégén. Inkább kint legyenek a levegőn mint a gép előtt ülve a sok hülyeséget nézzék. Azért köszönjük az aláírást :)


Vendég

#4

2015-04-26 05:50

Jó kezdeményezésnek tartom.

Vendég

#5 Re:

2015-04-26 10:02

#2: -  155* csak oda! Most szamold ossze ha hetente lemegyek meg vissza. Az majdnem 800 Ft. Akkor most szorozd be 1 hónappal! .. Sokkal egyszerubb lenne ha itt is volna 1 pálya .. Üdv


Vendég

#6

2015-04-26 11:55

A barátom miatt.

Vendég

#7 Re: Re:

2015-04-27 10:00

#5: - Re:  

 Miért, nem kapsz zsebpénzt?


Vendég

#8

2015-04-27 10:13

Szóval ha jól értem, egy olyan országban, ahol a kórházakban műtétek maradnak el a pénzhiány miatt   800000 gyermek éhezik, a dolgozók jelentős része a létminimum alatt, a fiatalok többmillás pályát szeretnének közpénzből, mert a sajátjukból sajnálnak rá heti 800 Ft-ot?

 


Vendég

#9 Re:

2015-04-27 11:34

#8: -  

 Hát nem tudom hogy ki ez a becses ember aki így szívén viseli a kórházakban uralkodó helyzeteket de azt gyanítom hogy az eddig megépített pályák sem sokat vettek el a kórházaktól. Léteznek uniós pályázati pénzek amire lehet pályázni és semmi köze nincs az országban lévő állapotokhoz.

 

 


Vendég

#10 Re: Re: Re:

2015-04-27 14:46

#7: - Re: Re:  

 Tudod mondjuk azt a pénzt a bicom fejlesztésére koltom nem pedig vonat jegyekre. 


Vendég

#11 Re: Re:

2015-04-28 12:01

#9: - Re:  

 Akkor miért nem a pályázatokat bújod, miért közpénzekre fáj a fogad?


Vendég

#12 Re: Re: Re: Re:

2015-04-28 12:03

#10: - Re: Re: Re:  

 Egyéni szociális probléma! Ebben az országban ez századrangú kérdés, hogy egy tini sajnálja a pénzt a vonatjegyre, ezért a háza mellé szeretne milliós beruházást közpénzből. Ezen az oldalon már vagy száz ilyen idétlen extrém pályás hamvában halt petíció volt, egyébként meg ha nem tölöttétek be a 18-at, nem számít az aláírásotok egy lyukas kétfillért sem.

tejesember

#13 ez egy f*szság.

2015-04-28 15:03

3 éve volt egy ugyanilyen petíció ugyanitt több mint 1000 (!!!) aláírással. beszéltünk a főnökökkel (helyettes-alpolgár-főmöster-kitudjakivel). helyeselték, hogy jó ötlet stb, az orangeramp oldalát küldték, hogy jólesz e az a kivitelező stb, és majd jelentkeznek, adtunk elérhetőséget, meg minden. azóta is várjuk hogy keressenek. ne fontoskodjatok ti se ennyit te rolleres, úgyis hiába, mi is sajnáljuk már az elpazarolt időnket. mikor mi kértük ezt akkor még 10 ember bicózott aktívan, voltak deszkások is, ennyi ember akkor is kevés volt. falván, dabason se volt park csak inárcson legközelebb. na. akkor se épült ide lószar se. a környékbeliek ide jártak volna akkor talán, mára ha megépült volna se járna ide senki dabas miatt. örkényen 3an gurigáztok összesen, a többi városban élőknek pedig ha már úgyis utazniuk kell akkor inkább dabasra mennek majd mert az a legjobb. nem kell azzal jönni hogy "ez a 3 gyerek itten nem drogozik hanem 2 cangázik meg 1 rollerezik, akkor építtessünk nekik milliós parkot ide"... találjátok fel magatokat, mi is ezt csináltuk. szüleitek jutalmazzanak meg vonatjeggyel azért mert nem drogoztok. vagy spóroljatok  és építsetek magatoknak elemeket fából. rengeteg embernek sikerült már, nektek is fog ha akarjátok. sokkal előbb is kész lesz, ha elkezdődne most egy folyamat, akkor is minimum 2016 környékén lenne belőle látható valami. lehordhattok most mindenféle f*szfejnek engem is meg bunkónak stb, nem fog érdekelni, röhejes hogy nem értitek meg hogy hogy mennek a dolgok. mert nem így az biztos. nem para, én is 13-14 évesen hittem még az ilyen petíciókban. az is többet érne ha házalnátok kézzel írott aláírásokért és besétálnátok vele szépen a hivatalba. köszönöm a figyelmet.


Vendég

#14 Re: ez egy f*szság.

2015-04-28 15:43

#13: tejesember - ez egy f*szság. 

 kedves érdektelen idegen nagyon sajnálom hogy nem képes felfogni hogy ezek a beruházások nem közpénzből történnek. Nagyon sajnálom hogy nem tudja felfogni hogy városként nem ártana kicsit fejlődnünk is. Nem tudom van e gyermeke vagy sem de én arra tanítom őket hogy amiben hisznek harcoljanak érte, mert ha meg sem próbálják akkor tuti nem lesz belőle semmi sem. Nyilván Ön nem ezt az elvet vallja ha így vélekedik s mint látom szép nyelvezettel is rendelkezik. És magára vesz olyan dolgokat ami el sem hangzott senki szájából. Ha nem érdekli nem kéne foglalkozni a petícióval sem. De szabad országban élünk ahol ha az ember szeretne építettni valamit tehet érte ha hozzá szeretne szólni valamihez megteheti. De nem alpári módon ha kérhetem.


Vendég

#15 Re:

2015-04-28 15:48

#8: -  

 Javasolnám hogy ezzel a problémával forduljon a kedves kormányhoz ahol a minősíthetetlen foci mellé milliárdokból építenek stadionokat közpénzből. A probléma ott van nem itt egy extrém park építésénél.


Vendég

#16 aha ja éhezés mi

2015-04-28 16:17

#8: -  

 


Vendég

#17 Re: Re:

2015-04-29 12:37

#15: - Re:  

 Ezek a pályák ugyanolyan feleslegesek, ha nem feleslegesebbek, mint a stadionok, főleg, ha 20 km-re van már ilyen. Ne hogy már azért szórják a pénzt, mert a kölykök sajnálják a menetjegy árát! 


Vendég

#18 Re: Re: Re: Re:

2015-04-29 12:38

#10: - Re: Re: Re:  

 Ha helyesírási szótárra költenéd, akkor jobban járnál! A magyar nyelvben léteznek írásjelek és ékezetes betűk, ezek helyes használata az alapművletség része!


Vendég

#19 Re: Re: ez egy f*szság.

2015-04-29 12:44

#14: - Re: ez egy f*szság. 

 Csak nem a kedves "sajnálom a pénzt a vonatjegyre" gyerkőc szülőéhez van szerencsénk? A helyesírás sokmindent elárul egy ember értelmi szintjéről, de az is elképzelhető, hogy a nagyon is hasonló stílus alapján valamelyik kölök adja ki magát felnőttnek.

Azért foglalkozik a petícióddal, mert elég unalmas, mikor minden második petíció 18 év alattiak, minden bokorba extrém pályát című játszadozása. Jó lenne, ha az ifjúság végre értelmes elfoglaltságot keresne magának és nem a felnőttek játszóterén múlatná az idejét!


Vendég

#20

2015-04-30 07:51

Szánalmas, hogy a petíciós oldal egyre inkább unatkozó kamaszok gyűjtőjévé válik! Ideje lenne valamit tenni ellene!


Vendég

#21 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-02 07:16

#18: - Re: Re: Re: Re:  jó lenne befejezni a kötözködést teljesen felesleges

 Lehet kötözködni értelmes emberként mivel annak adja ki magát rájöhetett volna hogy csak azért nincs ékezet a betűkön mert telefonról ír és gyorsabb ha nem rak rá ékezetet. A helyesírása tökéletes. Kötözködjön máshol hál istennek nem maga fogja eldönteni lesz vagy sem. Ha magán múlna nem lenne semmi. Az hogy kötözködik mindent elárul magáról. Tiszteletem


Vendég

#22 Re:

2015-05-02 07:27

#20: -  

 És még valami ebben az országban az hogy közpénz már csak elméletben létezik gyakorlatban van állami pénz amit stadionokra költenek s van uniós pénz amit erre lehet felhasználni. Ha más hasznunk nincs abból hogy beléptünk az unióba legalább ez legyen már.


Vendég

#23 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-04 10:24

#21: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 A helyesíráshoz az írásjelek is hozzátartoznak, ezek nélkül az helyesírása egyes alá! Sőt a helyesírásból az is egyértelmű, hogy ugyanaz a személy írta a két csapnivaló helyesírású förmedvényt. Inkább haza kéne menni gyakorolni egy szép vonalas füzetbe, mert az érettségin ennyi hiba pont elég lesz a bukáshoz!

A probléma továbbra is az, hogy a lusta kamaszok nem képesek 20 km-t utazni és vonatjegyre költeni, inkább a "hegyet hozatnák a szomszédba", minthogy elmennének odáig.


Vendég

#24 Re: Re:

2015-05-04 10:28

#22: - Re:  

 Állami pénz nem létezik és uniós pénz sincs saját forrás nélkül! A költségvetés bevételei az adófizetők kárára léteznek. Akkor nyissa ki valaki a lepénylesőjét, ha hozzájárul a költségvetés bevételi oldalához! Addig pedig inkább köszönje meg, hogy finanszírozzuk mi adófizetők az iskoláztatását, a kedvezményes utazását, orvosi ellátását, megelőlegezve, hogy majd hasznos, adófizető polgára lesz az országnak! Ezért joggal várjuk el, hogy amíg nem mennek azok a fránya írásjelek, ne a petíciós oldalon múlassák az idejüket a kamaszok, hanem a nyelvtankönyvet forgassák ilyen szorgalommal! 


Vendég

#25 Nulla támogatottság?

2015-05-05 12:04

Akkor talán számoljunk egy kicsit:

A 88-ból vonjuk ki a kamu aláírásokat, aztán vonjuk ki a más településen lakókat, végül a 18 év alattiakat, ők ugyan nem számítanak, szavazati joguk sincs. Maradt még egyáltalán aláírás?