Tiltsák be Magyarországon a kutyák altatását!


Vendég

#126

2015-11-08 13:21

Mert nem szeretném,ha egészséges állatokat (kutyákat-cicákat a HALÁLBA KÜLDENÉK ÉS ELVENNÉK AZ ÉLETHEZ VALÓ JOGUKAT. Mert igen is joguk van az életükhöz,még ha csak állatok. Ők is éreznek és értenek mint mi. Szigorúbb büntetést kéne kiszabni,aki az állatokat kiteszi az utcára,elengedi vagy kínozza. Az Idős embereket sem altatják el,mert magukra maradtak.

Vendég

#127

2015-11-08 15:35

Nem csak altatni legyen tilos, bántani és éheztetni is!!!

Vendég

#128

2015-11-08 17:49

Korlátoznám a házi kedvencek tartàsàt, szigorúbban kellene büntetni az àllatkínzókat.
A gyepiken lévő kidobott, megunt, megkínzott állatok nem tehetnek arról hogy megúntàk őket, a felelőtlen gazdáik! A szaporítókat sokkal komolyabban büntetni felszámolni!

Védtelen kutyák, macskák halomra ölését nagyon kegyetlen dolognak tartom,UGYAN ÚGY MINTT A GYEPMESTERI TELEPEKEN VAGY EGÉSZSÉGÜGYI TELEPEKEN KÍNOZNI TÖNKRETENNI SZERENCSÉTLENEKET! A GYEPIK SEM KELLENEK NEM MEGFELELŐEN BÀNNAK AZ ÁLLATOKKAL!







Vendég

#129

2015-11-08 20:46

Aljas dolognak tartom nem Ok kerez kedtek erre az aljas vilagra! Minden eletert mi emberek vagyunk felelosek!

Vendég

#130

2015-11-08 20:50

Én is örökbe fogadtam a gyepmesteri telepről. Altatás helyett inkább ivartalanítani kéne. Az én kutyám az illatosról van (tavaly hoztam el, szóval már igen csak minden honnan azt hallani hogy ivartalaníts) és ivartalanítási kötelezettséget nem kellett vállalnom.

Vendég

#131

2015-11-08 20:56

Mert szeretem az állatokat.

Vendég

#132 Re:

2015-11-08 21:04

#4: Erzsébet Kalányi -  

 A buta emberekből is túlszaporodás van, mégsem altatják el őket! Pedig ha a kegyetlen állatkínzókkal kezdenék az elaltatást, akkor mindjárt kevesebb kutya is kerülne ki az utcára és nem kéne elaltatni őket!


Vendég

#133

2015-11-08 21:21

A kutyusoknak is joguk van az élethez...

Vendég

#134

2015-11-09 04:45

Az állatokért tegyünk már olyat, amit megérdemelnek! Nagyon sok a kidobott állat és egyre több lesz mert az ember úgy dönt. Nem az a megoldás, hanem a tisztességes tartás, de az altatás az nem az! Azt azoknak, akik nem férnek el az állatoktól! A törvényt akkor alkossák meg, ha be is tartatják, ha nem megy komoly büntetést, nem felejthetőt!!

Vendég

#135

2015-11-09 08:40

Az àllatok hozzàtartoznak èlővilàgunkhoz,senki emberfia ne ítèlje halàlra az "ember" hanyagsàga,embertelensège miatt az àrtatlanokat.

Vendég

#136

2015-11-09 10:05

Azt a kutyatartot kéne elaltatni aki kiteszi vagy nem ivartalanitja a kutyusat.Nem a kutya tehet erröl

Vendég

#137

2015-11-09 10:12

Egyetértek!Tiltsák be!Több pénzt az állatmenhelyeknek!

Vendég

#138

2015-11-09 11:40

Mert az állatok a föld legnagyszerűbb teremtesei magasan többet érnek, érdemelnek mint az emberek

Vendég

#139

2015-11-09 12:07

Mert az állatok nagyszerű teremtmények

Vendég

#140

2015-11-09 15:52

Mert elfogadhatatlannak tartom a kutyusok elaltatását, ugyan úgy helyük van a világon, mint bármely más élőlénynek.
Nem ők tehetnek arról, ha menhelyre kerülnek.
Nem kellene engedni a vég-nélküli szaporításukat, és ivartalanítással kellene a számukat szabályozni..

Vendég

#141

2015-11-09 18:00

Mert hiszem, hogy valahol valaki pont azt a kutyust szeretné örökbefogadni amelyiket éppen le akarják gyilkolni!
Nekik is joguk van élni!!
Az Állatoknak is joguk van élni

#142 Emberek ivartalanítása

2015-11-10 07:45

Azok az emberek,akik megszülik a gyereküket,azután nem kell nekik,kidobják,megölik,nevelőotthonba adják,stb. azoknak a nőknek és férfiaknak az ivartalanításán még senki se gondolkozott?

Itt a férfiak is bűnősek,miért erőltetik a nőkre,ha ő nem akar szülni!

Ki kell deríteni,ki akarta,és azt ivartalanítani!

Ha egy Állatot valaki megmérgez,bedobja az udvarba a mérget,vagy egyéb módon öli meg a más Állatát,de eltűnik a tettes,ebben az esetben a kutyatulajdonos gyászol,az állatkínzó büntetés nélkül megússza.

Az állatkínzás elkerülése érdekében mindenhol legyen térfigyelőkamera,elhiszem,nem olcsó,de legalább lebukna az a sok állatkínzó. 

Mindenkit,aki a saját vagy más Állatát bántalmazza,őket kortól,nemtől függetlenül ivartalanítani kell,hogy ne szaporodjon,és ugyanazt meg kell tenni vele,amit az Állattal tett,és kezelés nélkül hagyni,azért,hogy tudják meg,mi a fájdalom!

 

 

Az Állatoknak is joguk van élni

#143 A Kutyák ivartalanítása tilos

2015-11-10 08:36

Aki kötelezővé akarja tenni a Kutyák ivartalanítását,mit szólna,ha hozzá,ha őt ivartalanítanák,azzal az okkal,hogy megelőzzék a nemi szervek betegségeit,és ne lehessen gyerekük,mert olyan szegények az emberek,hogy sok helyen nemcsak a szülők,és a gyerekek is éheznek,ha majd az is szül (nő) vagy szaporít (férfi) , akkor azok utódai is éheznek.

Emlékeznek még arra,amikor a Mangalica Malacokat ki akarták írtani?
Volt néhány család,aki nem hagyta,azóta hálásak nekik az emberek,mert jó fajta.
Ugyanígy járnánk a Kutyákkal is,lehet a legtehetségesebbet ivartalanítanák ki.

Nem vagyok szaporító,mégis ellenzem az ivartalanítást.Örül az ember,ha nincs baj. A műtét és az altatás kockázatos. Az ivartalanítás vizeletzavart okozhat. A műtét fájdalmas.

A Kutyák túlszaporodását könnyű megakadályozni : mindenhol szökésmentes kerítés legyen a kötelező (a kerítést ne tudja szétrágni,átmászni,és kikaparni). Ezzel még az utcai kutyatámadások is megelőzhetők lennének!

Az állatkínzók ötlete az ivartalanítás,mert az igazi állatbarátok a legemberségesebb módszert választják,amivel nem okoz fájdalmat a Kutyáknak!

Vendég

#144

2015-11-11 00:02

Természetesen aláírtam és mindenkit erre fogok buzdítani! Ez egy szuper kezdeményezés, köszönöm a kutyusok nevében is! Hiszen mindenkinek tudnia kell: "Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik." (Mahatma Gandhi) Hajrá!
doglovers

#145

2015-11-11 15:32

MINDEN KUTYUS MEGÉRDEMEL LEGALÀBB EGY ESÉLYT!!! ❤


Vendég

#146

2015-11-11 19:36

Mert szerintem az nem megoldás,hogy ha nincs helye egy kutyának, akkor elaltatják! Egy gyereket sem ölnek meg csak azért,mert nem fogadja őt örökbe senki! Mindenre van pénze az államnak, értem én ezt a migránsokra...stb. Amit ilyenekre elkölt, költhetné arra is,hogy jobb sorsa legyen a más emberek által cserben hagyott kutyákra! Szegényeim nem tehetnek róla,hogy az emberek önzőek! JOGUK VAN NEKIK IS AZ ÉLETHEZ!!!

Vendég

#147

2015-11-12 08:20

Azért írtam alá, mert állatbarát vagyok. Az életeket amit a jó Isten adott nem lehet csak úgy elvenni, az állatokét sem!

Vendég

#148

2015-11-13 07:58

Üdv!Szerintem nem helyes hogy sokszor azért vetnek véget egy kutya életének,mert az neveletlen,agresszív(Kutyapszichológiai rehabilitációról senki sem hallott még?),vagy csupán öreg,esetleg nem találnak neki gazdát.Ha gyógyíthatatlan beteg akkor természetesen más a helyzet.Mégis legtöbbször orvosolható lenne a probléma,ami miatt altatásra kerülne a sor.Mindenki megérdemel még egy esélyt!

Vendég

#149

2015-11-15 21:30

Mert nem akarom hogy egészséges életeket vegyenek el! Nem teheti senki senkivel!!!

Vendég

#150

2015-11-16 08:24

Mert jobban fel kellene,hívni az emberek figyelmét az állattartásra,és amíg ilyen horror összeg lessz az állatorvosi költség és nem beszélve az állatorvos által felírt receptről,ami megfizethetetlen egy egyszerű ember számára,addig inkább sokan lemondanak az állatról mert nem tudják vagy nem is akarják a szükséges lépéseket mint pl: kötelező oltás,vagy betegség kezelést megtenni. A sok probléma már itt kezdődik sajnos.