Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Emlékeztető: holnap, pénteken itt találkozzunk! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-11-27 10:12

Bízom benne hogy az M.D.KARTA képes lesz nagyobb tömeget megmozdulásra késztetni mint az eddigiek ! A szervezetlenség elveszi az ember hitét! Ha kimegyek a tüntetésre nem jó ha nagyon csalódottan megyek haza !
Bodzafa 54
Vendég

#2 Devizahitelesek és MINDENKI, akiben pislákol még lelkiismeret....

2014-11-27 10:47

Nagyszerű! Gratulálok a szervezőknek! Isten áldja meg az Önök erőfeszítéseit, áldozatos munkájukért!Nem szabad engednünk, hogy a földbe tiporjanak, és hogy legalizálni tudják az évszázad legnagyobb "uzsorás" bűncselekményét, amit elkövettek ellenünk,  a magyar nép és nemzet ellen! Hiszen, - félrevezettek, becsaptak, kisemmiztek!!!! Tönkretették anyagilag, erkölcsileg, lelkileg, egészségileg rengeteg  magyar család életét. Sokakat pedig már a halálba is kergettek! Sajnos!-:(((( És utcára raktak!!!!Gyerekestől.  El kell majd számolniuk minden érintettnek, mindennel! Ez holtbiztos. Nem menekülhetnek! Nem menti meg őket azon a napon sem  a gazdagságuk, sem  a vagyonuk, sem a pénzük, semmi! Mert a számonkérés nem csupán a néptől lesz!A megbánás késő lesz már akkor! A kölcsönt mindenki felvette, ez így igaz. Mivel, senki nem gondolta, hogy ez lesz. Hiszen, ha előre tudtuk volna, hogy így megemelkedik a havi törlesztő részlet, biztosan senki nem vette volna fel ezt a "rablóhitelt", - forintkölcsönt. Még a gazdagabb réteg sem,- nem hogy mi, - a pór nép! ( köztudott, hogy megfelelő tájékoztatás hiányában, jóhiszeműen mentünk bele). Szerintem, vissza is szándékszik fizetni mindenki, sőt már vissza is fizették sokan. Akik végig tudták nyögni a mai napig. A többi adós is vissza fizetné, aki még tartozik, -de, -nem ilyen áron, mert ezt így képtelenség! És nem a háromszorossát!!!! És nem egy ilyen aljas lehúzással! Jómagam 5 M Ft-ot kaptam. (FORINTOT!!!!). Visszafizettem 3,5 M Ft-ot (havi 110 000. Ft-os nettó fizetésből. Jelenleg 10 M Ft-ra rúg a "deviza alapú" kölcsöntartozásom. HA VALAKI MEG TUDNÁ EZT MAGYARÁZNI,HOGY VAJON, -MIÉRT IS ENNYI AZ ANNYI, - JÓ LENNE!(???????!!!!!!!) Bevállaltam anno 2008-ban a 24 000 Ft-os havi törlesztést. Bírtam volna is tisztességesen fizetni, még netán 35 000 Forinttal, - a sírig is esetleg, vagy a síron túlról is, ha van ilyen-:((((( Lehet, hogymég  onnan is elvárnák!!!!! Mert a mohóságnak, önzésnek, kapzsiságnak  nincs felső határa!!!!! De,- nekem, - lett belőle végül 80-90 000. Ft/ hó. Mindenkinek több, - mint a duplája. Amit, - már másfél éve nem bírok fizetni. Fizetgetek azóta amit, amikor és amennyit épp tudok, egy-egy összeget.  Ugyanis, a "deviza alapú " hitelnek becézett undormányt, - , a borzalmasan megemelkedett összeget nem tudtam már fizetni az utóbbi években, az előírt módon.  Csak oly módon fizettem,egy sokkal  kevesebb összeget, -,- hogy másik bankoknál újabb személyi kölcsönökbe estem, - sajnos-:( Ez, egy ördögi kör, amiből nincs kiút! Nem számított annak idején  sem minimálbér, sem fizetőképesség, semmi, - -hiszen  a lakásainkra utaztak!!!!! Nem szeretnék utcára kerülni! Ártatlanul,-  egy aljas "átverés" miatt!!!!!Sok kérelmet benyújtottam a banknak, de, elfogadható segítséget, könnyítő hitel konstrukciót soha nem kaptam.  Egyebem sincs, csak a kis lakásom.  Amiben benne van életem becsületes munkája, - és a szüleimtől kapott kis örökség is.  Ezt a nyomort, nehézségeket, már nem lehet bírni!!!!! Véleményemmel, - nem vagyok egyedül. Sem a nélkülözéssel, amiben én is élek. Több százezer sorstársammal együtt......Meg merem kockáztatni azt, hogy kis hazánkban a több mint fél ország népe nélkülőzésben, nagyon nehéz helyzetben él!  Utálok panaszkodni! De, már néha kenyérre vagy tejre sem jut.  Az egész fizetés arra megy el, hogy mindenhová a kölcsönt tudjam törlesztgetni. És a rezsit. Igazi rabszolgasors!!!!!! Már nincs jogunk a megélhetéshez sem? Lakásainkban hidegben kell lennünk és éheznünk?????  Mert nincs pénzünk????Öngyilkos nem leszek! Az kizárt dolog!!!!! Soha!!!!!! Túlélésre születtünk! Szörnyű, elkeserítő mindaz, ami van!  Ez a lehetetlen élethelyzet. A kilátástalanság........ De! A remény hal meg utoljára! Merem remélem, másokkal együtt, - hogy megengedi azt az ég, -  hogy addig ne tudjanak meghalni mindazok, akik mindebbe bűnrészesek, amíg meg nem tapasztalják, át nem élik keservesen  mindazt az érzést, amibe embertársaikat belevitték, illettve, ebben szövetkeztek egymással! És míg el nem nyerik méltó büntetésüket!!!!!!! Ez nem átok, ez egy kiérdemelt  kívánság!!!!!! Habár,- még lenne egy kevés idejük, -lehetőségük arra, hogy változzanak és változtassanak mindenen!

Most azonban, utcára!!!!Utcára!!!!! Mindenképp!!!!! Az igazságért!!!!!

Ott leszek. (November 25-én 16 órakor!)

Mint mindig, eddig is!

Remélem,-nem ér csalódás, mint az utóbbi  napokban.......

Felébred végre a magyar nép Csipkerózsika álmából!!!!!!!

Feláll a fotelből, - és kiáll a saját és a nemzet igazáért!


Tiszteletem és üdvözletem: Bodzafa 54


Vendég

#3

2014-11-27 13:12

en is ott leszek es REMENYKEDEM

Vendég

#4

2014-11-27 17:04

Jó lenne azzal is foglalkozni,ha a tisztességtelenség ténye bizonyított,mért a bankokat mentik!Szerintem a saját példámból kiindulva mikor a törlesztőm 56000 Ft volt azt mondták 80000 a maximum amire felmehet a törlesztő ezzel szemben 176000-re emelkedett.Hát persze,hogy nem lehet ezt fizetni.Nem lett volna joguk felmondani a szerződést ,mikor 40% állami kezességvállalás is van a hitelen. Nekem lett volna jogom felmondani a szerződést. És milyen jogon is függesztették fel a pereket? Mért akadt el a büntető feljelentésem a NAV-nál? Na vajon miért?Szép kis Magyarország,mondhatom!

Vendég

#5

2014-11-27 17:55

Szeretnék én is csatlakozni.
2007-ben felvettem hárommilló ft-ot 2 hónapja kérdeztem az ERSTE bankot mennyi van még hátra
Azt mondta a fiókban a hölgy a számitógép szerint
Három millió nyolcszázezer.
Kérdezném tisztelettel mit és hová fizettem eddig.
Maradok tisztelettel:Guttman János

Vendég

#6

2014-11-27 18:31

Én 2008 októberében kaptam kézhez az ismeretlen svájci franknak nevezett hitelemet.
Ami az akkori felvilágosítást illeti szinte semmilyen információt nem kaptam..mert egy
hitel közvetítő intézte az elejétől a végéig és még azt hiszem le is vette hasznát...nem
tudom biztosan de valami 4.5 % kért a 15 millió után amiről persze semmiféle számlát
nem kaptunk.Közel három évig törlesztettünk a bank felé amit persze megbízásos alapon
a CIB bankban fizettem be megbízási alapon és onnan továbbították az AEGON-felé.
Amit hogy, még jobban cifrázzam SMS formájában küldtek nekem havonta a telefonomra.
Persze az éves elszámolás elég hiányos volt de nem vettük komolyan addig amíg nem kezdett
felfelé ívelni a havi törlesztő részletünk azt hiszem kb. 112 ezer forintról indultunk ami rá három
évre már meghaladta havi 237 ezret. perszer jeleztük telefonon is meg személyesen is hogy ezt
így nem tudjuk felvállalni hosszú távon de olyan nevetséges ötleteket adtak hogy nem volt semmi
eredménye.Természetesen mindenki fel teszi magának a kérdést egyek vagy fizessek...
Nekem volt egy kiskorú gyermekem akit öltöztetni ruházni iskolába járatni kellett, így abba hagytam
a törlesztést mert nem bírtam havonta kifizetni ekkora összeget.Nem panaszkodom azóta elváltam,
elvesztettem a családomat megszűntek a munka helyeim, bizonytalanná vált az életem és ami a
legrosszabb nem oldódott meg semmi sem. Természetesen perlem a Bankot, három tárgyaláson
túl vagyunk nyertünk a Bank ellen három esetben, de mivel felfüggesztették ez év de. 31-ig
várakozunk és nincs vége. Jelen pillanatban a Bank 32 millió forintot követel kamatos kamattal.
Mivel el lehetetleníttették az életünket a Kormány a mostani átváltással ami akkor 15 milliónak
felelt meg a svájci frank most ezzel az átváltással mivel a Bank szerint már 120 ezer svájci frankkal
tartozunk 32 milliót sózott a nyakunkba mert azokkal nem törődött akik nem tudtak fizetni azokkal
mi is lesz valójában...Kérdem én ha most egy tisztességes elszámolás lenne is hogyan tudnék én
120 ezer forint felett fizetni vagy törleszteni életem végéig? mert sajnos ennél többet nem tudnék felvállalni.
Tudomásom szerint deviza hitel nincs csak Virtuális pénz amit a bankok valutában számolnak el a hiteles felé,
Mivel forintot kaptunk át lettünk vágva mint szart a palánkon és semmilyen törvényt nem tartottak be
mi most mit csináljunk ha perlünk egyszerűen át írják a törvényeket és részükről kéz kezet mos..
Ha meg ölnék valakit akkor felmentenének ha közben át ínrák a törvény? Valóban ilyen egy jog állam?
Folyathatnám még órákig írhatnám azokat a vádakat amiket ellenünk el követtek és nem tettek semmit
annak érdekében ,hogy ne a sárban heverjünk szét rombolták a családjainkat az egészségünk rá ment, se
éjjelünk se nappalunk... csináljanak itt valamit hamarosan mert akinek nincs veszteni valója egy idő után
nem igazán lesz beszámítható ember és akkor majd történik valamit mert nincs mit veszteni csak az életét.
Vagy másokat is magával sodor... Köszönöm... nem írok többet mert elkeseredésemben több a harag bennem
mint a düh...


Tisztelettel Deviza adós....

Vendég

#7

2014-11-27 18:58

A szervezők közül valakinek feltűnt, hogy 4-kor már sötét van, ráadásul a munkaidő végét is jelenti? Csak nehogy megzavarjuk a bankosok fontos munkáját. Jelentem, az izlandiak és a néhány dél-amerikai állam lábosok és fazékok ütögetésével oldotta meg az adósságkérdést. Meddig fogunk előzékenyek maradni?
palma

#8

2014-11-27 19:53

NE MENJETEK BELE ÚJABB ÉS ÚJABB CSAPDÁKBA! NEM SZABAD AZ UTCÁRA MENNI !!! TÖBBET ÉSSZEL, MINT ERŐVEL!!! FONTOS TUDNI, KIK SZERVEZIK EZEKET A MEGMOZDULÁSOKAT ÉS MIÉRT???!!! A közfelháborodás napja elnevezésű tüntetés margójára Kutyából nem lesz szalonna, sem NAV ellenőrökből és volt rendőrökből nemzeti újabb rendszerváltó kerekasztal vagy független korrupcióellenes bizottság Csak egyszer kellett legyőzni a fideszt, illetve Orbán Viktort és a rendszerváltás pártjait, nem kell újra meg újra, mert nem a csatát vesztették el, hanem a háborút Rabszolgák vagyunk már több mint 1000 éve, mint ahogy a legtöbb nép a világon. Modernkori rabszolgák, akik számára nem kötelező elvérezni mondjuk a Majdan(Kossuth) téren, mert demokrácia van, azaz elmondhatjuk a véleményünket rogántóni szerint akár a Kossuth téren a gladiátoroknak (rohamrendőrök). Küzdőtér ez a javából, vizesárokkal együtt, funkciója megegyezik a római Colosseuméval. 2006-ban Orbán Viktor hívta ki ellenzékből a „nemzeti oldalt” az utcára, majd míg Gyurcsány kardlapoztatta a népet, addig ő lelépett a páncélozott mercédeszével, mint kurva a bőrdíványról. Most Gyurcsány hívatta ki a „liberálisokat” Horváth Andrással, aki szintén úgy hagyta ott népes táborát, mint Szent Pál az oláhokat. A feltüzelt tüntetők látszólag magukra maradva indultak meg a Parlament lépcsői felé, valójában a 2006-ból már jól ismert provokátorok – mostanában inkább Koppány Csoportként vagy Fehér Kéményseprős kvázi civilként tűnnek fel a hatóság által megtűrten zsebtolvajlásból is élő társaság , az egyik vezetőjük a fősodratú média által mostanában besztárolt Balogh Béla vezetésével– kézi tölcséres hangosbemondóval biztatták erre a közben általuk leitatott 15-20 év körüli fiatalokat, hátulról külföldi harci dobosokkal felhergelt több ezer fős tömeg folyamatos előrenyomulásával kísérve. Orbán Viktor kormánya és állampártja a tüntetésvezető tolvaj, kommunista szdsz-es Mécs Imrével együtt 2014. október 16-án örökre megbukott, mivel a korrupciós bili kiborult, a szellemet a palackba többé már visszagyömöszölni nem lehet. Jelenleg már csak ügyvivők, és mivel látszólag nincs kormányképes erő a láthatáron, így a még mindig az Orbánék avagy a globalizáció által irányított média azt sugallja, hogy az utcán kell vagy lehet csak elrendezni a dolgokat, érvényesíteni a népakaratot, azaz megvalósítani végre a „demokráciát”. Platóntól tudjuk, hogy a demokrácia az a csőcselék uralma, és mint ilyen , ezt Orbán már tökélyre fejlesztette, és mondjuk meg őszintén, hogy a hétfői tüntetés első soraiban állók nagy része is az elfogyasztott italnak köszönhetően már erre a szintre süllyedt (ilyen állapotban esetleges „hadi sikereik” esetén ugyan hogyan tudnának bölcsen vezért vagy vezéreket választani az egyébkén ismeretlen tömegből). A magyar állampolgárok kivételével mindenki másnak az érdeke azt kívánja, hogy tüntetéssorozat induljon meg országosan, mely végül zavargásokba vagy polgárháborúhoz vezessen. A jelenlegi hatalom elemi érdeke ez, mivel anarchia esetén bevezethetnék vagy 30 évre a rendkívüli állapotot, hogy az egyre erősödő és az állampolgárok egyre szélesebb rétegét érintő jogérvényesítő tevékenységeit ezzel le tudják állítani. Semmilyen más békésebb esetben már jól látható, hogy nem tarthatják meg a lopott holmit. A végsőkig kizsákmányolt, elkeseredett emberek nem látnak túl ezen a fondorlaton, és hisznek a látszólag sorstársnak tűnő Bözsi féle Balogh Bélás Dabasi Tamásoknak, vagy a látszólag nem mszmp-snek tűnő jobbikos Z. Kárpát Dániel Pétereknek (a mostani tüntetésen résztvevők kikérték maguknak, hogy Ők nem azok, akik 2006-ban voltak itt a Kossuth téren, mire mi mondtuk, hogy igen tudjuk, de a tömeget befolyásoló provokátorok és hangadók, meg a szolgálatok által kiküldött személyek azok többé-kevésbé ugyan azok, melyen nagyon meglepődtek). A parlamenti pártok és az oligarchák megbuktak. Ki lettek állítva a napra, olvad a vaj le a fejükről. Ha az elvárásaik szerint tüntetni megyünk az utcára, akkor sikerül elterelni a vajról és a fejükről a figyelmet, akkor a média a korrupciós ügyek helyet foglalkozhat a ki nyer ma című napi szintű, több helyszínes tüntetések és annak vérbefojtásáról szóló közvetítéssel. A november 17.-i tüntetés is már vérbefojtásosra lett tervezve (látható volt ez a profi kamerákkal rendelkező operatőrök nagy létszámából is, akik már a vér szagára jöttek), mely ördögi terv is természetesen a Nemzet Biztonsági Hivatal által jutott tudomásunkra, amikor megkértek, hogy mindenképp menjek ki a tüntetésre, mivel várhatóan olyan helyzet fog kialakulni, melybe be kell avatkoznom. Ez így is lett, mivel a feltüzelt és irányítás nélkül maradt tömeg a legbutább dolgot kívánta elkövetni, csupasz kézzel, részegen, képzetlenül nekitámadni a gladiátoroknak, azaz a hordát védő rohamrendőröknek. Csak a rendőri vezetőknek volt köszönhető, hogy nem adták ki a parancsot az oszlatásra, bölcsen megvárták, hogy leszereljem a provokátorokat, és meggyőzzem a tüntetőket a tér elhagyásáról. Éjfélre ez sikerült, hála a teremtőnek, és közel 1000 ember értesülhetett arról, hogy van megoldás, van kormány, van kormányzó és van bizonyíték nem csak Vida Ildikó, hanem az Orbán és Gyurcsány horda minden tagja ellen, hozzáférhetően a TEMPO Párt hivatalos honlapjain. Quasimodoval a DK „teremőrével„ végül nem sikerült közös nevezőre jutnunk, Varjú Laci nem nyilvánított véleményt, csak üdvözöltük egymást. Az SZDSZ-es Gulyás József az árkon túlról mindenben osztotta álláspontunkat a szervezők felelősségéről, Mécsről és a többiekről (az ’56-os provokátor Mécs Imrének van vagy 10 gyereke, az együttes vagyonuk vélhetően meghaladja a Kossuth téren megjelent tüntetők és családtagjaik összes vagyonát). A megnyert háborút is el lehet veszíteni, ha közben elveszítjük a fejünket. A közfelháborodás napját a felszólalók megpróbálták a harag napjává formálni, annak ellenére, hogy biztosan tudomással bírtak arról a közmondásról, hogy „szart se ér a harag hatalom nélkül”. Most az indulat és az alkohol valamint a fiatalos lendület nem segít. A tudatlan emberek úgy követelik az ’56 megismétlését, mintha nem tudnák, hogy akkoron nem nyertünk, mint ahogy 1948-ban sem. Ezért szeretné a horda megismételni ’56-ot, kiontani egy csomó magyar vérét és egy újabb izmus, most a demokratizmus hamis eszméjével átmosni az agyakat, továbbra is rabszolga sorsba tartva a Magyart. Segítsétek a munkánkat azzal, hogy semmiféle utcai demonstráción ne vegyetek részt, ment a fentiek alapján megkérdőjelezhetetlen, hogy az nem a mi utunk. Ne biztosítsatok ezzel egérutat a kommunista tolvaj Orbán Viktornak és bandájának. Tájékozódni csak és kizárólag a hivatalos honlapunkon, a www.tempohirek.com –on vagy a facebookos idővonalamon is csak a saját bejegyzéseimből tudtok. A szükséges teendőkről folyamatosan adom ki a hivatalos közleményeket. Addig is a hátterekről tájékozódjatok honlapjainkon : www.tempopart.hu www.tempohirek.com www.apostolimagyarkiralysag.hu Településenként tartott tájékoztatókkal vesszük át az ország formális irányítását.

Borbély József

Kormányzó

drbenegabor

#9

2014-11-27 23:35

Próbáld meg kinyitni ezt a linket! https://www.youtube.com/watch?v=4OAEjPqf3ZI Bene Gábor


Vendég

#10

2014-11-28 08:35

Egyetértek a tüntetéssel és annak céljával. Sajnos nem tudok részt venni, mert messze lakom.Hitel károsultakat nem megmenteni kell hanem kártalanítani.A kormány felülírta a bankérdekeknek megfelelően a szerződéseket. Nem ezt ígérték. És addig kellettek csak a hitel-károsultak, amíg a választás le nem zajlott.A bank érdekek kilóra megvették a kormányt és az összes választott képviselőt az AB- vel együtt.Már csak az a kérdés, hogy a "független" magyar bíróság, mennyire lesz a rendszer kiszolgálója.Sok sikert magam és minden károsult nevében.
NL.

Vendég

#11

2014-11-28 11:56

Ha a Tisztelt Kormány tagjai és az összes közszférában dolgozó 180.-Ft-os árfolyamon végtörleszthetett, akkor meg fog felelni minden hitelesnek. És a forint alapú hitelezők jogait sem fogja sérteni ;)

Vendég

#12

2014-11-28 17:07

nem akarok a CIA eszköze lenni, Goodfrienddel együtt tüntetni
ehelyett törlsztésmegtagadást!

Vendég

#13

2014-11-29 15:58

Sajnos nagyon kevesen tüntettünk.A deviza károsultak nem fognak össze,pedig ez a sarc amit ránk mértek sokkal nagyobb érvágás a családoknak és az országnak is,mint a 700 Ft-os NETADÓ.ŐK összefogtak!Mi miért vagyunk kevesen,de mégis sokan??!!!
Úgy gondolom a médiában is kevés infót adnak a tüntetésekről.
Vidékről az utazást meg kellene szervezni.
Fogjunk már össze,mert így nem érjük el a célunkat.Egységben az erő!!!
Kérlek benneteket,hogy ne adjuk fel!!!!!

Vendég

#14

2014-12-01 17:41

Az undormány kormánynak undormány intézkedése arra döbbentett rá, hogy ennek az országnak a népe egy hülye hernyókból álló gyülekezet! Tök megérdemlik, hogy eltapossák!! A tetvek, a rüh, is ki tudja utálni az ember minden koszment fészkéből, ez a mocsadék undormány meg ellepte az emberek agyát, mozdulni képtelenek, DE NEM IS AKARNAK! és ez még undorítóbb!

Vendég

#15

2015-01-06 11:12

Tisztelet Magyar Devizahiteles KARTA! sajnos 2014. szept. 3-án lefoglalták a számítógépünket, okos rádió telefonjainkat és még a vezetékes telefonunkat is! Hekkelés gyanújával, a vezetékes telefont nem használtuk és két naponként 13-27 hívást jelzett a kimenő hívások jelzése. Azóta a könyvtárban próbálkozom, de nem tudom Önöket elérni, mert nem tudom a telefonomon a kódom a Fésthez. Sajnos kiderült a városvezetés és a bankvezető összejátszása is benne van. A pe megkezdése előtt fenyegető e-mailt kaptam a polg. mestertől a lelekatolt e-maile -re. Április végén egy nagy műtét után idegösszeomlást kaptam, felépültem és szeretnék ismét részt venni az önök vezette Kartában! Nem akarom a lakásom elveszíteni, kiskorú középiskolás unokám nevelem, rokkant nyugdíjas tanár vagyok, voltam.
2014. július 16-án ott voltam a Parlament előtti tüntetésen, ahol megismerkedtem Tatár Józseffel, DR, Kriston Istvánnal, és az ott lévő tüntetőkkel, devizás csoportokat vezetőkkel.
Az ügyvédnőm jobbikos volt, elállt. Az én szerződésem, szerződőseim sok sebtől vérzenek: már a jelzálog kifizetése a CHF szerint nem hatmilliót, hanem hatmillió-kilencszázezret ért volna! Volt kezes leadás ,ami a bank felelőssége , ez ürüggyel két szerződős helyett három készült. A harmadikon nincs kifizetés, de a számlámon egymillió-háromszázezer Ft jelent meg. Nincs végösszeg, rám vonatkozó THM, sorolhatnám. Két éve felmondták a szerződésem. Az EESTE Bank Nyrt. közjegyzője megküldte tavaly ősszel a végrehajtást, amit még az ügyvédnőm megválaszolt: "az összeggel nem értünk egyet". Azóta válasz nem jött. Ötmilliót befizettem már 2012-ig!!! Számlákon tudom igazolni. A hitelem 2021 júliusában járna le, szeretném kifizetni. A felvételkor szerződésben rögzített összeggel, vagy egy "5-6 ezerrel többel" ki tudnám fizetni. !0 ezer Ft helyett 60- 70 ezer Ft-ig ki havonta ki szeretném fizetni az otthonunkat!
Tisztelettel kérem önöket míg vissza nem kapom a telefonom segítsenek! Ezen az email-en tudok üzenetet fogadni, vagy ideiglenes telefonom:70/549-3953 esetleg 78/600-590-en értesítsenek kérem szíves segítségüket! Ott leszek a tüntetésen!!!! nem hagyhatunk embereket az utcára kerülni!
Tisztelettel megköszönöm az áldozatos munkájukat! Kitartást, emberszeretetet, nemzet, hazaszeretet szeretnék én is vinni és közösséget erősíteni a rászorulókkal! Tisztelettel Szabó Zsóka 6300 Kalocsa, Újhelyi u. 24.
Tisztelettel megköszönöm az áldozatos munkájukat! Szabó Zsóka