Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Tüntetés az Internet adó bevezetése és a Jogtalanságok ellen! / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-11-01 11:39

Ott leszek. Az internetado tuntetest akik szerveztek ok is nyakig benne vannak amitol szenvedunk.
8npz

#2

2014-11-01 14:16

FIGYELEM!!!! Az Orbán-kormány minden téren megbukott!!!! Nincs más lehetőségük, mint az, hogy tömegeket vigyenek ki az utcára, jól képzett ügynökökkel közöttük, akik zavargásokba vezetik a megmozdulást! Ezzel ürügyet szolgáltatva arra, hogy be tudják vezetni a szükségállapotot, ami az egyetlen esélyük arra, hogy maradjanak! TEHÁT GONDOLKOZZATOK! UGYE, EZT TI SEM AKARJÁTOK? mszp szervezés, fidesz provokátorokkal! És Ti mentek, sőt még fizettek is érte, holott az mszp állja a költségeket! http://issuu.com/tempohirek/docs/kormkozlokt


Vendég

#3

2014-11-01 16:48

Nagyon helyes csak így tovább mert amit csinálnak évek óta az már túl megy minden határon.

üdv: István

Vendég

#4

2014-11-01 20:01

ÉS MIT SZÓL HOZZÁ DEMSZKÍ? NEM FÉLTEK?

Vendég

#5

2014-11-02 07:07

Sajnos személyesen nem tudok részt venni a tüntetésen,de egyetértek a KARTA törekvésével és a céllal,amiért küzdünk.üdv.josefbanyai.

Vendég

#6

2014-11-02 10:06

elmegyek...!

Vendég

#7

2014-11-02 14:37

Gratlálok a szervezőknek, valóban nem szabad hallgatni, mert süllyesztőbe megy minden! Lélekben én is ott leszek, sajna 220km, meg mozgáskorlátozott vagyok.

Vendég

#8

2014-11-02 18:02

Üdvözlöm!
Én személy szerint, felettébb elgondolkodtatónak tartom, hogy az internet adó ekkora tömeget mozdított az utcára. Véleményem szerint ettől nagyobb tömegnek kellett volna kivonulni, a devizahitelekkel kapcsolatban. Nem devizás ügy, igaz van az is nekem egy, a másikat sikeresen forintosította a bank és eladta a követelését.Eladott folyószámlahitelemre folyamatos nyilvántartása mellett, kamattal együtt, 600 ezer forintot közölt a bank a banki kivonaton. Két évembe telt, most kaptam meg a levelet, melyben elnézést kérnek az okozott kellemetlenségért, de csak 18 ezer forint a tartozásom, nem 600 ezer, mivel véletlenül nem vezették ki a hitel eladását.Mennyi emberrel tehették még ezt meg, hiszen biztos nem én vagyok az egyedüli és az ügyintéző bankosoknak sem ez volt az egyedüli tévedése. A legtöbb devizahitelt, már forintosítva eladták, sikeresen elhúzva az időt, a bank még résen volt. Gondolkodom ügyvéd segítségében, mert nem is értem, hogy sikerült ilyen flottul forintosítva eladni a devizahitelt. Mindezek után még van képe felhívni a banknak, hogy egy elégedettségi tesztet töltsön ki, a panaszommal kapcsolatban. Felháborító!

Vendég

#9

2014-11-03 07:57

Végre valami alakul a devizahitel
korul is.

Vendég

#10

2014-11-03 10:37

én is így érzem,
ez az Internetadó szerintem egy elterelő hadművelet volt, hogy ne a devizahitellel foglalkozzon a minisztérium.
ma Magyarországon semmi nem lenne fontosabb, a devizahitelkárosultak segitségénél.

nagyon sokan vagyunk, és bizony, ha rosszul döntenek,ebben az ügyben félő, hogy sok család az utcára kerül, kilakoltatják.
ez érdeke a minisztériumnak?

még több szegény, elesett ember legyen.
Öngyilkosságba menekülve, félelemben tartva.

én is amikor 2007-ben lakást vásároltam, a lakás régi tulajdonosának ügyvéd előtt átadtam kb. 10 millió Ft-ot, ma ebből az alacsony lakásárak mellet ma vigan vehettem volna lakást,
de 2007-ben a lakásárak is toronymagasan voltak.
emiatt kellett hitelt felvennem.

Kérdeztem a bankot: az én saját pénzem benne van a lakás árában, az el fog tünni, mint a tavalyi hó?
és a 7 év alatt befizettem kb. 8 millió Ft-ot, az hová lett?
s ráadásul uj szerződést kötöttek velem, ugy hogy vaktában aláirattak velem egy ujrakezdési jelzáloghitelt, ami már nem is 12 millióról szólt. hanem 17 millióról, ezt szóban nem is mondták el, s 2035-évig.
eleve 2035-ben én már rég a föld alatt leszek.
kb. 82 éves lennék, ha élnék.

akkor hogy tudták ezt kitalálni.
ezeket is jó lenne felülvizsgálni!

és nem svájci frankot kaptam, hanem forintot, amit egyből átutaltak a lakáseladónak, még csak a kezemben sem volt a 12 millió Ft, amit felvettem hitelt.

jól átvágott a Raiffeisen bank engem is.

ha ezt tudjuk, soha nem veszünk fel hitelt.

érdekes, ha vettünk egy számitógépet, mosógépet,tv-ét hitelre, 1 év alatt, kamatmentesen ki tudtuk fizetni.

akkor a lakáshitelekkel miért csinálták ezt a nagy cirkuszt.
megfélemlitve az egész társadalmat.
már akit ugyebár.

másik dolog, forinthitelt nem is adtak volna, 2007-ben nekünk, teljes készültséggel lebeszéltek róla bennünket.

ha pedig nem vesszük fel a hitelt, a lakás eladónak odaadott előlegünk is elúszott volna, mert direkt úgy csinálta a bank, hogy ügyvédi papir legyen a lakás vásárlásakor előleg átadásáról.

szépen összejátszottak ellenünk, a bankok, és az ügyvédek is.

először is azt kellett volna csinálniuk, hogy kaphatunk e hitelt, utána odaadni az előleget a lakás eladójának!!!

pont forditva történt minden.

másrészt, egy lakást tatarozni kell, festeni, ujitani, amibe beleköltözünk, most nekünk sajnos a gázkéményünk elromlott, amit az eladó eltitkolt, 2007-ben, 250.000 Ft-ba kerül az új gázkémémy,
és még lehet cirkofűtő testet is kell vennünk, lehet, hogy rá ne szóljak.

ha most nem jól sikerül a devizás lakáshitelesek megsegitése a minisztérium felől,
ÉN feleslegesen a lakásra költök majdnem 300.000 Ft-ot, ezt bele fogják venni a behajtók a számlába, tartozásomba, felujitásomat?

nem merünk festetni, félünk tatarozni, mivel nem tudjuk mi lesz velünk.

én mondtam a banki ügyintézőnek, adjanak 10 millió Ft-ot nekem ide, vegyék át tőlem a lakást, és zárjuk le az ügyet, az én pénzem eddig 18 millió Ft- van a lakásban, eddig.

nem nem nem veszi meg a bank a házamat, inkább elárverezik?

és elvesztettem eddig 18 millió Ft-ot, eltünt, a levegőbe, elnyelte az éhes bendőjű milliárdos
banki vezetőség.

ezt tovább nem tudjuk tűrni,
semmi előrelépést nem tudunk hasznosan csinálni.
mert nem engedik, se a bank, se a minisztérium.

Köszönettel egy devizahiteles!

Vendég

#11

2014-11-03 13:39

Támogatom és nagyon örülök a kezdeményezésnek!Sajnos részt venni nem tudok de lélekben ott leszek!! IGEN! Hallassuk hangunkat és verjük le a bankokat!! Sok sikert! Kitartást! Harcra fel! Győzni kell! Pásztó

Vendég

#12

2014-11-03 18:12

Csak így tudunk kitörni a bankok fogságából!
Nagyon helyes és örülök,hogy összefogásra buzdítjátok az embereket! Már a második világháború óta nem volt még ennyire látszata a nép akaratának,hogy összefogjanak! 1956 óta nem történt semmi,és már épp ideje van,hogy felrázzuk az embereket a valóságra!

Vendég

#13

2014-11-04 07:40

Kitörés az Orbánista Fidesz diktatúrából!!! Egységben az erő!!! Hajrá Magyarország! Lesz még szebb jövő, csak akarni kell és tenni érte!!!!!!!