AZ RTL KLUB HADAT ÜZENT, DE NEM CSAK A KORMÁNYNAK!


Vendég

#51 Re:

2014-10-19 08:54

#45: Ibolya - Re:  

  Oppsssz ...  Ilyenről még nem is hallottam. Errefelé még a fideszesek is szidják a kormány intézkedéseit, a stílusukat meg pláne.  Bocsi, éljen sokáig hőn szeretett vezéretek. Véletlenül rossz szórakozóhelyre nyitottam be.

Gábor 27

#52 RTL megszüntetése

2014-10-19 08:59

Egyszer begurul a kormány a vádaskodásokra amit az RTL nap mint nap mondd a híradóban és beszünteti az RTL t véglegesen vagy elveszi az összes pénzt tőlük és akkor maguktól is tönkre mennek .. 


Vendég

#53

2014-10-19 09:00

Egyetértek! Legyen vége a nemzetellenes lépéseknek a média által!

Vendég

#54

2014-10-19 09:08

Sosem nézünk Retek klubot.

Tóth Gyöngyi

#55

2014-10-19 09:09

Kérem a kormányt szüntesse az RTL klubot karácsonyra nem packázon velük .. 

Ez lenne a legszebb ajándék nekem és soksaknak is .. 


Vendég

#56

2014-10-19 09:12

Talán az átlag magyar ember véleményét is figyelembe kellene venni és nem csak néhány  liberálisnak mondott de a maguk véleményén kívüli álláspontot elfogadni nem tudó feljelentgetőét.


Vendég

#57

2014-10-19 09:52

Örülök, a magyar nép ellen hadat viselő RTL elleni petíciónak!!! - Szerintem, és minden logika szerint, ha egy kormánynak akkora a támogatottsága, mint a mienknek, az a joggal mondhatjuk, a nép szándékát testesíti meg. Aki ezt a kormányt támadja, bennünket támad!! Van helye országunkban ilyen idegen, ellenséges médiumnak?? Azt hiszem, a válasz egyértelműen: NEM!
Realista

#58

2014-10-19 10:29

Természetesen nem csak az RTL-nek kell plusz adót fizetni, csak mivel nekik ment a legjobban nekik többet.

Nagyon ritkán nézek televiziót a müsorok minőségéről nem tudok és nem is akarok nyilatkozni. 

Azért lehet el kéne gondolkozni, hogy törvényes vállalkozás minden bevétel után adót/adókat fizet annak a vállalkozásnak, csak azért mert jól müködik kell-e plusz adó terhet viselni?

Mi lenne ha az önök vállalkozása menne nagyon jól, és egy törvénymódosítással megnőne az adó teher? Önök mit tennének? Mosolyogva fizetnének?

A szólás szabadság dolgot meg mindenki gondolja csak át, ha olyat talál mondani vállalkozóként ami a helyi vezetésnek nem tetszik, akkor nem igazán szokott nyerni pályázatot..... Vagy egyszerűen képzeljük el, hogy egy lakossági fórumon kényes kérdést teszünk fel a vezetésnek, akik általában kikerülik a választ, de valahogy a dolgozó aki a kérdést feltette, hamarosan munkahelyet kereshet.

Sajnos van az ismerőseim közt olyan személy aki így járt.

Realista

#59 Re:

2014-10-19 10:35

#47: -  

 Azért lehet el kéne gondolkozni, hogy törvényes vállalkozás minden bevétel után adót/adókat fizet annak a vállalkozásnak, csak azért mert jól működik kell-e plusz adó terhet viselni?


Vendég

#60

2014-10-19 11:23

Egyetértek minden olyan kezdeményezéssel aki felemeli a hangját minden olyan csatorna ellen, ahol a nézőket büntetik a rengeteg reklámmal! én sem tudom az adóbefizetésemet reklámmal pótolni!Diszkriminatív a nézőkkel szemben!

Vendég

#61

2014-10-19 11:42

CSATLAKOZOM A PETICIÓHOZ MÉLYSÉGESEN ELITÉLEM AZ RTRL CSATORNA VISELKEDÉSÉT. ILYEN GAGYI CSATORNÁRA NINCS SZÜKSÉGŰNK ALJAS HAZUGSÁGOKKAL TÖMIK AZ EMBEREK FEJÉT A KORMÁNYRÓL A GYALÁZATOS RTL MERT A HAZAÁREULÓ BALOLDAL SZÓCSÖVE

Vendég

#62

2014-10-19 12:00

Mióta ezt teszik, nem nézem az RTL műsorát.


Vendég

#63

2014-10-19 12:03

A reklámadó fáj de a 100 fős stábra nem sajnálják a 100 milliókat akiket Afrikába vittek.Az önök tv-je kultúra szennyező.Az ifjúság az önök adásait nézve azt hihetik,hogy a cél ebben az életben annyi,hogy 5 percre meztelenkedni és jól lehet belőle élni.

Anonymous

#64 Re:

2014-10-19 12:12

#58: Realista -  

Nos, az átkos világban még ennél is rosszabbat tettek velünk. De nem akarok odáig menni, a szocik alatt sajnos engem is többször elmeszeltek, mert szólni mertem. Mindig padlóra küldtek. Létre hoztam egy BT-t, de nem adták meg a működési engedélyt, meg még sorolhatnám! Akkor most miről, illetve kikről is beszélsz?

 


Vendég

#65

2014-10-19 12:45

Nyugodtan kivonulhat az RTL ! Nem leszünk öngyilkosok! Ha nem tettszik valami el lehet menni HAZA!

Vendég

#66

2014-10-19 13:17

Nekünk is kell hallatni hangunkat, mert azt hiszik, hogy ők azt csinálhatnak amit akarnak. Hát nem.

Vendég

#67

2014-10-19 13:50

Nagyonj örülök, hogy egy médium fölveszi a harcot a népnyúzó, mutyizós fideSSkormány ellen. Csak így tovább RTL KLUB, minden elismerésem! 


Vendég

#68

2014-10-19 14:32

egyetértek!!!!!!!!!!!

Vendég

#69

2014-10-19 15:34

Az RTL adásait "elvből" nem nézem. Bojkottálni kell őket, hátha észre veszik. Kati

Vendég

#70

2014-10-19 15:54

Én már régóta nem nézem az RTL-csatornát,utálom.Csak a neten olvasom hogy mennyire primitív ez a csatorna.Ha ennyire rossz itt nekik,akkor a becsületes állampolgárok örömére,duguljanak el.
Vendég

#71

2014-10-19 16:41

Még ha néha nézhető, ill. szorakoztató műsort adnak azt is teletűzdelik reklámmal és emelt díjas SMS.-ben lehet hozzászólni vagy szavazni. Ezzel szemben a közmédiában a hasonló műsorok reklám mentesek , és alap díjas sms-el szavazhatunk. Nem beszélve arrol, hogy itt értékes ifjúsági müsorok, természet filmek, sport közvetitések, objektivabb hir műsorok , nézhető magazin műsorok és vetélkedők vannak. Ezeket az RTL-en csak elvétve találhatunk.

Szóval ezért nézzük sokan a közmédia csatornáit


Vendég

#72

2014-10-19 16:43

Egyes müsoruk nagyon káros a fiatalok erkölcsi fejlődésére és messze meghaladja a jóízlés határait, nem beszélve a félretájékoztatás romboló hatásáról, melyet csak úgy ont magából a csatorna !

Vendég

#73

2014-10-19 16:54

Nagyon aljas módon meg változott a stílus ....és vajon miért? csak nem azért mert őnekik is fizetni kell????
rocknagyi

#74 Re:

2014-10-19 16:59

#67: -  

 

abcdef

A médium szó ezt jelenti! Amúgy, ha nem tetszik a petíció, akkor ne lépj erre az oldalra!

 

médium (főnév)

 

1. Hipnotizált személy, akit alvásszerű, irányított tudatállapotba hoznak, illetve aki lelkialkatánál fogva különösen alkalmas ilyen művelet alanyául.

A pszichiáter egy órán át foglalkozik a médiummal. A médium kezelésre jár hozzá a szorongása miatt.


2. Átvitt értelemben: Kiszemelt személy, aki általában egy kínos, kellemetlen cél, művelet szenvedő alanya lesz.

KLS

#75

2014-10-19 18:15

Korábban is csak az F1 miatt néztem!