Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Meghívó a Devizahiteles KARTA kongresszusára (2014.10.25.) / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-10-15 14:47

MInden Tiszteletem az odaadó munkájukért Zábráczki Miklósné

Vendég

#2

2014-10-15 16:24

Mindenképpen rész kívánok venni, majd a helyszínen döntöm el - ha lehetséges, hogy hozzákívánok szólni vagy sem! Mindenesetre örülök ennek az összejövetelnek, és nagyon remélem megfelelő nyilvánosságot is fog kapni! Azonban azt mindenképpen javasolnám, ha nem sértek meg vele senkit, hogy profi kamerás vegye fel az egészet! Nem véletlenül mondom! Ez mindenképpen fontos önvédelmi és a kellő támadási okok végett is! Mert ennek az összejövetelnek, előremutatónak kell lennie, máskülönben értelme sincs! Ez pedig harc Barátaim!
Üdvözlettel Németh István!

Vendég

#3

2014-10-15 16:53

T.Cim!!! Érdemes lenne még meghívni dr.Bihari Krisztinát Szegedről, hatalmas gyakorlata van a deviza ügyekben. Örülök, hogy a Karta ilyen összejövetelt szervez, köszönjük!

Vendég

#4

2014-10-15 17:01

Sajnos nem tudok elmenni .De lélekben ott leszek .
figaró

#5 lépés

2014-10-15 17:04

Hatalmas gond ez sorstársaim !


Vendég

#6

2014-10-15 17:25

Köszönöm az értesítésüket,várom a pontos helyszín közlését.Tisztelettel:Csertő Erika

Vendég

#7

2014-10-15 18:08

Üdvözletem! Tóth Ferencné vagyok. Ajkán élek, egy fél oldalra lebénult emberrel( Ő a férjem) és bár szívem szerint nagyon szeretnék részt venni a kongresszuson,Őt nem tudom magára hagyni.Ezért sajnos nem tudok részt venni. Sok sikert kívánok a további munkájukhoz.

Vendég

#8

2014-10-16 09:01

Szólj hozzá!
Sajnos nem tudok részt venni,de esetleg ha lehetne szorgalmazni a Magán csőd bevezetését. Szerintem nagyon sok ember számára , ez megoldható eljárás volna egy újra kezdéshez. Mi ért van az hogy az EU majdnem minden tagállamában van magáncsőd, csak valamiéért nálunk nincs !!! Mi van akkor ha mint EU polgár esetleg Bécsben jelentek magán csődöt??

Vendég

#9

2014-10-16 15:50

Tisztelt Szerkeszto!Itt mar csak az a kerdes hogy milyert kotik ha igaz arfolyamhoz kozeparfolyamon,a forintositast ha jol tudom de sok minden kering es ezt kell helyretenni,es az en velemenyem az eddig befizetett penzemet vonjak pl.le az eredetileg felvett osszegbol,es a fennmarado osszefet fizetnem vissza forinthitellel amiben megeggyeznek a bankal ez igy fer lenne,szerintem,de nem ugy ahogy akarjak,hogy ide oda szamolva meg lehet hogy ugyanannyival tartozok,csak tisztesseges dologba megyek bele a reszemrol,en kulfoldre kenyszerultem ezert es nemkem ettlo is fugg hogy haza tudok e menni!kitartast onoknek en magukkal vagyok!tisztelettel!Onodi szabolcs!

Vendég

#10

2014-10-18 14:08

Nagyon jó lenne részt venni, de sajnos egészségi állapotom ezt nem engedi. Köszönöm kitartásukat, a devizások támogatását, tiltakozó fellépésük talán "majd" valamikor értő és halló fülekre talál. Köszönöm: Nagy Lászlóné

Vendég

#11

2014-10-18 20:08

T. Devizahiteles Karta Tagok!

Elnézést kérek, de még sem tudok menni X.hó 25-én a Kongresszusra, családi okok miatt.

Ettől függetlenül továbbra is érdekel, hogy mi hangzott el ill. milyen irányvonal lesz útmutatásul.
Jó munkát kívánok.

Abonyi Margit

Vendég

#12

2014-10-20 06:10

Részt kívánok venni, regisztráltam. Nincs a helyszín meghatározva. Várom szíves értesítésüket.
Üdvözlettel Kovács László

Vendég

#13

2014-10-20 14:08

Szerintem akkor volna nagy sulya ha a kormány is képviseltetné magát, és végre tisztán és érthetöen megmondanák az igazat,Büntetőfelelőség mellett,