Kitörés a bankok karmaiból

Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Kiemelt Országos Közlemény / Hozzászólások


Vendég

#26

2014-10-07 21:03

A magyar adófizetőknek kellene perelnie a Magyar Államot, mivel a néhai PSZÁF engedte bevezetni a hibás pénzügyi terméket. A Magyar Ügyészségnek vádat kellene emelnie a néhai PSZÁF döntéshozói ellen tömeges nagyösszegű csalásban történő bűnrészesség és különösen nagy kárt okozó hivatali visszaélés vonatkozásában. A büntetőügy befejezése után, fizessék ki a becsapottak vagyoni és nem vagyoni kárát a bűnösök.

Vendég

#27

2014-10-08 08:41

Egyetértek!!! Azzal viszont nem, hogy az évszázad csalását, legalizálja a kormány, mint devizakölcsönt!! Nem volt deviza, semmi nem volt mögötte, csak hozzáírták, és ehez aszisztált az előző, és a mostani kormány!!! Hajrá Karta, veletek vagyunk!!! Írjátok, meg, hogy mi a teendőnk, és mi azt tesszük!! Én már 1-éve nem fizetem a csalást!!

Vendég

#28

2014-10-08 18:43

remélem el is tudják érni...

Vendég

#29 #28

2014-10-08 18:45

és hiányolom a bűnösök büntetőjogi felelősségre vonását..


Vendég

#30

2014-10-08 20:02

Egyetértek!!!!

Vendég

#31

2014-10-09 16:13

Csak az elfogadható, ha az átadott Ft összegből indul ki az elszámolás.Minden más megalapozatlan követelés, a felturbózott összegből , törvénytelen kiindulni !

Vendég

#32

2014-10-10 02:10

Az úgynevezett "forintosítás" kifejezés is hamis,és a parlament részéről az igazság,és a lényeg elkendőzésére szolgál.Csak a kapott összeg lehet a kiindulási alap,mínusz a bármilyen címen befizetett összeg. Kamatok pedig bűncselekmény megvalósítása miatt nem járnak.Bónuszként ,a bankok elkönyvelhetik,hogy a felelősségre vonástól eltekintünk.Mindamellett a kártérítés,a halálba kergetettek családjainak,és a tönkre tett életekért az érintetteknek megjár!!!

Tisztelettel Horváth László Dombóvárról

Vendég

#33

2014-10-13 04:33

Nem kel engedni hogy a bank szövetség, érvényesitsse akaratát, mivel , már a laikus polgárok is tudják hogy nem devizát adtak kölcsön a bankok,ha nem csak Ft, és nem követelhetnek vissza csak amit adtak, és amennyit adtak, annak folyósítás kori kamatával.
Mivel a világon ilyen soha nem volt, nem kel engedni.,és büntető pert kell a nyakukba, , mindazoknak akik ide juttatták az országot.

Vendég

#34

2014-11-03 10:50

ez az Internetadó szerintem egy elterelő hadművelet volt, hogy ne a devizahitellel foglalkozzon a minisztérium. ma Magyarországon semmi nem lenne fontosabb, a devizahitelkárosultak segitségénél. nagyon sokan vagyunk, és bizony, ha rosszul döntenek,ebben az ügyben félő, hogy sok család az utcára kerül, kilakoltatják. ez érdeke a minisztériumnak? még több szegény, elesett ember legyen. Öngyilkosságba menekülve, félelemben tartva. én is amikor 2007-ben lakást vásároltam, a lakás régi tulajdonosának ügyvéd előtt átadtam kb. 10 millió Ft-ot, ma ebből az alacsony lakásárak mellet ma vigan vehettem volna lakást, de 2007-ben a lakásárak is toronymagasan voltak. emiatt kellett hitelt felvennem. Kérdeztem a bankot: az én saját pénzem benne van a lakás árában, az el fog tünni, mint a tavalyi hó? és a 7 év alatt befizettem kb. 8 millió Ft-ot, az hová lett?