Petíció a Beneš-dekrétumok és más rendeletek tárgyában


Vendég

#51

2014-11-27 14:43

MINDENT VISSZA !!!




Vendég

#52

2014-11-27 16:16

MINDENT VISSZA!!!!

Vendég

#53 Re:

2014-11-27 16:18

#51: -  

 


Vendég

#54

2014-11-27 19:47

A SZLOVÁKOK FIZESSENEK KÁRTÉRÍTÉST AZ ÖSSZES GALÁDUL ELVETT MAGYAR TULAJDONÉRT, A KITELEPÍTÉSEKÉRT AZ ERŐSZAKOS LAKOSSÁGCSERÉÉRT, A SOK MEGRABOLT, MEGGYÖTÖRT MAGYAR ÉLETÉRT!

Vendég

#55

2014-11-29 12:19

Mivel nem találtam az országok fül alatt Felvidéket, ezért csatoltam Magyarországot - Rév-Komáromhoz. Tiszteletem minden nemzet fiai számára, de ugyanezt a tiszteletet én is elvárom - mi is elvárjuk magunknak!!!
Seiner Péter - Scarbantia Városvédő Mozgalom (SVM)

Vendég

#56

2014-11-30 11:46

a kollektív feleloségrevonásnak nem szabad helye legyen a mai Európában sehol. Azért, hogy ki, milyen származású, vallású, etnikumú ... senkit ne lehessen megbuntetni, jogaitól megfosztani !!!

Vendég

#57

2015-06-02 19:35

Jogosnak tartom. Egyetértek vele.

Vendég

#58

2015-06-02 19:43

Jogosnak tartom és egyetértek vele.
Anti Slota

#59 Benes és az EU

2015-09-03 20:13

Az Unió teljesen impotens! Még a dekrétum ügyét sem volt képes felfogni. Hogyan várható el, hogy a kettős állampolgárság szlovák lereagálását felfogják? Hisz saját maguk is, ott Brüsszelben kettős mércét használnak, most épen a migránsok esetében.

Már annyiszor szívattak meg bennünket, hogy nem is értem, mi a fenének akarjuk még a tagságot ?

Ott kell hagyni a ...csába őket, a sok léhűtő szír-szart meg azonnal átengeni, a kinti magyarokat betelepíteni. Azokat a területeket már soha nem kapjuk vissza, legalább a népességet mentsük meg, míg az EU segítségével be nem olvasztják őket.

A hazai magyarok fogyását a kinti magyarok betelepítésével gyorsan meg tudjuk oldani. Ők maradnak magyarok, mi meg a feltörekvő kisebbséggel szemben előnyhöz jutunk. Így is rengeteget költünk a kinti magyar iskolák, intézmények fenntartására, oktatásra, alapítványokra. 

Ebből a pénzből letelepíthetnénk itthon a magyarjainkat. Legalább azokat, akik vállalták az állampolgárságot. 


Vendég

#60

2016-01-23 17:30

Szégyellni muszáj, hogy ilyen ember ajándékba adta Stalinnek a Csehszlovák államot és népséget (Németeket és Magyarokat) nem csak Oroszoknak, de kommunistáknak is és sokan még erre máma büszkék. Neki meg lehet köszönni, hogy Kárpátalja és 3.600 város és falu el tűntek térképről. Még sok városba találhatók Beneš, nevü utcák és vásár térek, nagyon szomorú ez.