Követeljük a Jobbik bírósági betiltását!

Követeljük a Jobbik bírósági betiltását! / Közlemények / Kis nosztalgia... / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-08-29 18:10

Kedves Péter!Nagyon-nagyon köszönöm minden "értesítésedet-híredet-közlésedet" !!!

Vendég

#2

2014-08-29 18:16

Kedves Péter!
Kösz! Részben ismerem a ténykedésed, de a cikkből tudtam meg a részleteket. Már akkor is nagyra becsültelek amikor a médiából megtudtam mit is tettél. A tragédia az amit a cikk is említ: igazából egyedül maradtál, pedig ez a nép csak akkor tud kimászni a trágyából, ha legalább egy minimális mértékben követ téged, ha legalább felfogja, hogy mi is az érdeke, hogy legalább a választáson él a hatalmával. Sajnos azt hiszem, hogy ez hiú ábránd részemről. Már valahol feltettem a kérdést: megvárják amíg vér fog folyni, vagy még előtte rádöbbennek, hogy a mai jobboldal, ami igazából színtiszta szélsőjobb a fidesszes, kdnp-vel együtt, az csak a haza tönkretételében érdekelt és talán a következő választáson eltakarítja ezt a jelenlegi bűnbandát. Igaz, ehhez az is kell, hogy legyen egységes baloldal és bizony nem ártana egy nyugati értelemben vett jobboldali párt és akkor a söpredéket el lehetne takarítani. A baj az, hogy mindig a megfelelő alkalmakkor nyújt a népnek a fideszkdnpjobbikos bűnözői kör egy kis alamizsnát és ez éppen elég az elvarázsolt népnek, hogy kövesse a sok évszázados magyar hagyományokat.
Tehát mégis csak akkor lesz vége ennek a rémálomnak ha vér fog folyni?
Üdv. innen a magyar hazából (ez még a haza?) Gyuri

Vendég

#3

2014-08-29 18:22

Ne habozzon a Jobbik betiltásával, ügyész úr!http://nol.hu/belfold/lap-20090428-20090428-6


Vendég

#4

2014-08-29 18:23

Ne habozzon a Jobbik betiltásával, ügyész úr!
http://nol.hu/belfold/lap-20090428-6


Vendég

#5

2014-08-29 18:26


Vendég

#6

2014-08-30 03:47

Kedves Péter barátunk, tudom, érzem, hiszem, hogy leszel Te még egy demokratikus magyar kormányban igazságügy-miniszter! Vagy a Negyedik Magyar Köztársaság legfőbb ügyésze, esetleg legfőbb bírája! Shabbat Shalom!

Vendég

#7

2014-08-31 11:07

Az a rendőr parancsnok is remélem azt kapja, amit megérdemel.