Szolidaritás Izraellel!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Szolidaritás Izraellel! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#251

2014-07-28 17:57

Maga a Teremtő választotta ezt a helyet magának. Megszentelte, beteljesíti a történelemben minden ígéretét Izrael szmára. Jeruzsálem örök fővárosa, számára megtartja ígéretét. A királyok Királya itt fog uralkodni!

Vendég

#252 Re:

2014-07-28 20:56

#251: -

Ha a népe cselekedetei szerint nem méltó rá, akkor le is rombolja, ahogy már ezt a történelem folyamán megtette. A szövetségnek két oldala van, Isten megígérte Izrael számára, amennyiben a népe megtartja parancsait, amiben az egyik a "Ne ölj!".


Vendég

#253 Re: Re: Re: Re:

2014-07-28 20:58

#250: - Re: Re: Re:

Veled együtt öcsisajt, sőt az ilyen primitívekkel kell kezdeni...


Vendég

#254 Re: Re:

2014-07-28 20:59

#246: En - Re:

Ha ott marad a terrorista, akkor őt is halomra lövik. Ha elemnekül, akkor felesleges a házakra lövöldözni. Itt valami nagyon bűzlik ebben a "bizonyítvány magyarázatban" .


Vendég

#255 Re: Re: "önvédelem"

2014-07-28 22:34

#226: jogos önvédelem - Re: "önvédelem"

Látom végre jó úton jársz, a Kuruc.info-t olvasod a cionista szenny média helyett. :)


Vendég

#256 Re: Ímé, nem szunnyad és nem alszik az Izráelnek őrizője!

2014-07-28 22:41

#224: vzdaniel - Ímé, nem szunnyad és nem alszik az Izráelnek őrizője!

"S mondá az Úr, légyen az ég kék s zöld a fű és minden zsidó tetű!" /Zsolt-árok: 001./


Vendég

#257

2014-07-29 05:50

Azokhoz szeretnek elsosorban szolni akik magukat keresztenyeknek majd eros erzelmu hazafinak ( tiszta magyarnak) tartjak magukat, majd azokhoz is akik csak kulonbozo hirekbol tajekozodnak. A Bibliaban a profeciakban valamint a Jelenesek konyveben is hatarozottan szerepel hogy Izraelnek mint allamnak letre kell hogy jojjon mert ez Isten akarata! Nem embereke. Miert? A Messiasnak ( aki raadasul zsido, David magvabol kellett hogy szarmazzon) ha figyelmesen olvassuk a Sion hegyere teszi majd le a labat es Izrael Kiralyakent hatalommal es dicsoseggel fog megjelenni a foldon. Tehat Izraelnek leteznie kell mert Isten terveben van emberek nem rughatjak ezt fel barmennyire is szeretnek. Amikor en alairom a peticiot nem a media sokszor hamis informacioi roszulertelmezett allitasai folyasolnak be engem, hanem a Biblia tiszta ertheto Isteni kijelentes es teljes meggyozodes altal. Ha pedig ennek az Isteni tervnek valaki szembemegy? En nem szeretnek. Fogadjak el ami az Istentol van akkor minden helyere fog kerulni a sajat es a nemzetnek az eleteben is! Koszonom a figyelmet.

Vendég

#258 Re:

2014-07-29 07:08

#257: -

A Messiás már több, mint 2000 éve eljött... erről úgy tűnik lekéstél.

Seres László
Vendég

#259

2014-07-29 11:44

nagyon örülök a közel ezer aláírásnak. A náci trollok meg kotródjanak innen


Vendég

#260 Re:

2014-07-29 11:56

#259: -

A nem egészen 900 még igen-igen messze van az 1000-től...

dr. Dániel Péter

#261 Jó hír!

2014-07-29 14:28

„Meggyőződésünk, hogy a gázai válság megoldásához vezető bármely út a Hamász és terrorista csoportok tartós leszerelésén keresztül vezet, és mi ennek a célnak az elérése érdekében szorosan együttműködünk Izraellel, minden térségbeli partnerünkkel és a nemzetközi közösséggel” – mondta John Kerry. http://mno.hu/hirtvarchiv/amerika-kozeledik-az-izraeli-allasponthoz-1239598
darvinista.

#262 Re:

2014-07-29 17:11

#1: -

Az én álmom hogy el jőjőn a nap és visza adják Magyar országnak az egész Erdéjt és Kárpát aját és atol a naptol hogy fent ál a nagy Magyar ország el indul a pokol de szép az én álmom,keződnek fel robani az atubuszok ,a vendéglők,rabolják és ki végzik a fiatalokat és repülnek a rakéták Pesten,Debrecenbe,Miskolcon, a bent élő Románok és az orosz kisebség majd lopnak az utcán lővőldőznek jo isten de szép az álmom "I HAVE A DREAM"És hiába fogsz visza ugatni mert szarok a raszista szátokba ti utáljátok a Zsidot a románt a cigányt a szerbet faj győlülőlok, pont ojan primitivek mint az allah imádo arab csőcselék.Menyi arab dőglőt meg Szyriába,Iraqba,Afganisztánba,Libyába ugatál, NEM most ot nem mesze tőled te buta az Orosz gyilkolja az Ukrajnait ugatál NEM a Szerbek gyilkolták egymást ugatál NEM de a Zsido az zavar mert irigy és féltékenyek vagytok.


Vendég

#263 Re: Re:

2014-07-29 17:34

#262: darvinista. - Re:

Az én álmom pedig egy olyan ország, ahol nem létezik ez a primitívség, hogy az beszél csőcslékről, aki még a magyar helyesírás első osztályban elsajátított apajaival sincs tisztában. Aki magyar, az tud magyarul beszélni és írni, akinek ez nem megy, az próbálkozzon újra beiratkozni álatlánosba, aztán megszólalni. Az ilyen slendrián helyesírásból süt a primitívság, már ne haragudj, azért ennyi büszkeség lehetne benned!

darvinista

#264 Re: Re: Re:

2014-07-29 17:59

#263: - Re: Re:

Erdéjből diszidáltam kb 40 éve,román iskolába tanultam a te nyelvedet csak a szülőji házba tanultam, nem vagyok rá büszke,de ahoz képest el tudod olvasni amit irtam,tehát megint az igaz amit irtam az zavar és nem a hejes irás

realista

#266 Re: Re: Re: Re:

2014-07-29 20:29

#264: darvinista - Re: Re: Re:

Szerintem minden normális embert zavar az igénytelenség. A mai modern korban már van automatikus helyesírás javító program minden számítógépen.

Egyébként érdekes, hogy valaki olyan osztja az észt a mi hazánkban, aki elhagyta a sajátját.

Az első hozzászólás stílusa -  és itt nem a helyesírásra gondolok elsősorban, hanem a mosdatlan, bunkó beszédre - inkább egy alacsonyabb műveltségű néprétegre utal, mintsem külföldire.


Vendég

#267 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-29 20:31

#266: realista - Re: Re: Re: Re:

Jogos! Valóban, az alapvető műveltségű ember nem használ a beszédre ilyen alpári kifejezéseket, hogy "ugattál".


Vendég

#268 Re: Re: Re: Re:

2014-07-29 20:32

#264: darvinista - Re: Re: Re:

Az, hogy valamit ki tud az ember silabizálni egy macskakaparásból, még nem jelenti azt, hogy bármi köze lenne az igazsághoz!


Vendég

#269

2014-07-30 06:01

Gratulálunk! Menekülttáborra és ENSZ iskolára lövöldözött a világ "legerkölcsösebb" hadserege.

Vendég

#270 Re:

2014-07-30 06:14

#269: -

Micsoda antiszemita megbélyegzés ez a beírás! Csak önvédelem volt! A háború nem piknik! Éljen az izraeli nagykövet!

dr. Dániel Péter

#271

2014-07-30 10:55

Izrael népe egységesen áll az Izraeli Véderő hős katonái mögött. http://inforadio.hu/hirek/kulfold/hir-655851

Vendég

#272 Re:

2014-07-30 12:34

#271: dr. Dániel Péter -

"a civil települések elleni támadások ellehetetlenítették több millió, az övezettől rakétatávolságában élő civil mindennapjait, az alagutak félelemmel töltik el őket"

Már megint rettegnek. 2000 óta - 14 év alatt nem halt meg és sebesült meg annyi israeli, mint a most folyó mészárlásban a palesztin oldalon - és nem ez az első eset, hogy megtámadják a palesztinokat... Most porig bombázzák a civil lakosságot.

 

"kitakarják arcukat, valószínűleg tartva az esetleges izraeli megtorlástól."

Ez most komoly? Israel előadja, hogy "önvédelemből" csak és kizárólag Hamas-os célpontokat támad. Akkor minek takarnák ki az arcukat, ha úgyis tudják, hogy kik ők? És milyen megtorlástól tartanának? Lebombáznak még pár iskolát és kórházat gyerekekkel?

A célja Israelnek, hogy Palesztinát végérvényesen eltörölje - nem a Hamas-t.

Javaslok egy nagyon egyszerű megoldást. A gázai övezetet és a környékét ki kell üriteni - vissza kell állítani az 1948-as helyzetet. Israelt meg áttelepíteni a Németországba - Merkel asszony úgyis támogatja őket... kárpótlásul fogadja őket örökbe... és jogosan vehetnének részt az európai sportrendezvényeken...

Esetleg csinálhatunk mindkét tábornak egy megemlékezési napot. Atomot a teljes területnek... Embertelen? Csak annyira mint az Israelt támogatók...

Félek a zsidóktól

#273 Re:

2014-07-30 15:44

#271: dr. Dániel Péter -

Azok nem katonák, mert nem katonák ellen küzdenek. Azok zsidó mészárosok: táncot lejtenek, artikulálatlan hangokat adnak, így örülnek, hogy megint gyerekeket gyilkoltak.

A zsidó kisgyerekek előtt példát mutatnak:a kis zsidók  üzeneteket írnak a palesztínokra kilőtt rakétákra, és a domboldalról  figyelik a hatást. Jó izraeliek lesznek ők.

Hányok.

 


Vendég

#274 Re: Re: Re:

2014-07-30 19:14

#263: - Re: Re:

" primitívság" ??? Büszke majom bibsikém ne oktass, neked is van még mit tanulni!


Vendég

#275 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-07-30 20:05

#253: - Re: Re: Re: Re:

Jól van zsidó örülj magadnak :D