ZÉRÓ TOLARENCIA A DEVIZAADÓSOK ÜGYÉBEN

ZÉRÓ TOLARENCIA A DEVIZAADÓSOK ÜGYÉBEN / Közlemények / Mi a tét? / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-06-30 13:50

Már aláírtam.

Vendég

#2

2014-06-30 13:54

Egyetértek, már aláírtam!

Vendég

#3

2014-06-30 17:46

Kilenc eve vettunk fel deviza alapu hitelt, 6,2milliot het evre. Ma mar teljesen kimeriti a nyugdijunkat. A ferjem75 eves, en 68. Sakjnos nagyon beteg. Amikor ezt a hitelt felvettuk, akkor a fiam is besegitett, kozben az egyettlen fiunk hirtelen tudoemboliaba tragikus hirtelenseggel elhunyt, ebbe teljesenbelebetegebtem. Mivel a ferjem is es en is rokkantak vagyunk, igy az autora nagy szukksegunk van, nem luxus szamunkra. Tudom,hogy a lakas hitelesek rosszabb helyzetben vannak. Nagyon szeretnem ha mar valamilyen jo dontes szuletne az osszes hitelesnek. Udvozlettel: szendrei istvanne deigner ida.

Vendég

#4

2014-06-30 18:37

már aláírtam.

Vendég

#5

2014-06-30 21:46

Hét évre vettem fel 7 éve az autóhitelemet a tavasszal már lejárt volna ,de meghosszabbították 2 évvel pár ezer Ft. híjjával 1 100 mft. hitelt kértem azt sem tudtam milyen hitel,mert az Autószalonban intézték,ami azóta megszűnt majd 2 mft-ot már befizettem és még mindig több a hiteltartozásom mint amennyi hitelt felvettem. Örülök a kezdeményezésnek!

Vendég

#6 Re:

2014-07-01 06:13

#2: -

Már aláirtam.


Vendég

#7

2014-07-01 08:29

1.) forint kölcsön volt! (mindenki forintot kapott, a magyar fizető eszköz forint!)
2.) a deviza fogalma a szerződésekbe bele lett csempészve, az árfolyamkülönbséggel együtt! Te a bankkal forintra köthettél csak szerződést, lévén az a nemzeti fizetőeszközünk! A bank ebben is adta! Következés képen okiratot hamisított amikor devizásnak, deviza alapúnak aposztrofálta a kölcsönt, továbbá a jegyzővel, kormánnyal, bankszövetséggel, PSZÁF-el ügyészséggel, kúriával kollaboráltak! Bűnszövetségben nagy összegre elkövetett bűntényt valósítottak meg! Az állam és az érintett személyek ellen, okoztak 4300 elhalálozást! Miről beszélünk!!??
Evi

#8

2014-07-02 08:24

Teljesen egyetértek.
Már aláírtam.