A megújult Szent György Napokért!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A megújult Szent György Napokért! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2014-06-12 16:10

A tűzijátékot a gyerekek és az idősebb korosztály is szeretné látni.Mivel reggel iskola,és korán kell fel kelni.Szeretném ha legalább 10 órakor kezdődne,Köszönöm!
sasa

#2

2014-06-12 17:06

Ugy gondolom az idei szentgyorgynap valtozatos programmal rendelkezett ,mindenki talalt maganak valo musort , valoban a tuzijatek nagyon kesore volt es nem tudtunk ott lenni , mert reggel iskola, ezen lehetne valtoztatni...
...

#3 ...

2014-06-12 17:08

ha tehetne Fazakas Dorka Rock- napokat csinalna a Szentgyorgynapokbol. nem torodne azzal hogy esetleg mas a mulatos....vagy a nepzenet kedveli...
hm

#4

2014-06-12 19:07

Tényleg a tűzijáték a legnagyobb problémánk? Míg a civilek nem kezdtek beszélni róla, a szervezőknek fogalmuk sem volt róla, hogy milyen kemikáliák kerülnek a levegőbe és mit lélegeznek be a mit sem sejtő fesztiválozók, akár kisgyerekeikkel együtt. A tűzijáték nem vitamin.
A civilek nem viccből szoktak adatokat igényelni, igaz, többnyire hiába. A tűzijátékkal kapcsolatban a szervezők részéről elhangzott, hogy nem sérthetik meg a szponzort, aki a tűzijátékot hozza. Ilyen alapon bárki bármit használhat, ne sértsünk meg senkit fölösleges kíváncsisággal. Átfordítva konyhanyelvre, tessék megenni a szalmonellás tojást is, finom az, félig ingyen volt, nem sérthetjük meg a szakácsot.

régvolt

#5 ...

2014-06-13 08:19

én gyermekkoromban szerettem nézni az állatkiálítást, nagyobbnál nagyobb, kifejlet haszonállatokat..vásrosi gyerekként csodáltam őket...most,hogy felnőtem kicsit rossz nézni merre halad a szentgyörgynapok...
komoly

#6 Re:

2014-06-15 15:51

#4: hm -

Minenfele sertes nelkul, de a tuzijatek tobb szaz eves, mindenutt hasznaljak, es hirtelen az ev 525949 percebol abban az 5 percben mindenkit kinyirnak a tuzijatek fustjevel igaz? Feltetelezem a kedves hozzaszolo a chem trail osszeeskuvesben is hisz barmennyire is logikatlan az? Terjunk egy piciket eszhez. A hiperolcso parizsiban a profiban tobb kemiai karos anyag van mind 10 ev tuzijatekban osszesen ...

hm

#7

2014-06-15 17:15

Leírom újra a gyengébbek kedvéért. Kérvény benyújtása után sem szolgáltattak adatokat a tűzijátékról. Lehetek hülye, de a megfelelő tájékoztatás még nekem is járna. Azt hittem ez a felbuzdulás a rendezvény megreformálásáért született és ha az ünnep mindenkié, akkor azoké is, akik szeretik tudni mit szívnak tüdőre. Nem mindegy, hogy raktáron maradt, máshol el nem adható tűzijátékot kapunk, vagy olyant, ami kevésbé káros.

pocc

#8

2014-06-16 17:54

Vajon fizetett trollok, vagy csak simán hülyék az itt megszólalók, akik nem értik a Dorka-jelenséget?
csali van

#9 Re: ...

2014-12-05 00:32

#3: ... - ... 

 Egyáltalán nem rocknapokról, jazznapokról, vagy ilyesmiről van szó. Sokszínűséget, igényességet, színvonalat akarunk. Minden műfajban! és a pénzek korrekt felhasználását. Ha gondolod, nézz utána alaposabban a Fazakas Dorka-jelenségnek(facebook, tavaly április-májusi sajtó, stb). 

kutya

#10 Re:

2015-01-23 12:12

#8: pocc -  

 trollok vagyunk,jah. me eggyet ertunk