Quaestor károsultak megmentéséért

Quoted post

angrybird

#6624 Re: Re:

2016-05-27 08:04

#6623: - Re:  

 Az Európai Emberi Jogok Bíróságán indíthatunk pert, amiért a magyar állam nem tartotta tiszteletben a jogainkat. Arra nincs időm, hogy részletezzem. Ami a lényeg: ez a bíróság nem azt fogja megállapítani, hogy az ellopott befektetésünk visszajár, hanem kártérítést fog fizettetni a felmerült költségeinkkel egyetemben az elszenvedett jogsérelem miatt. István tegnap elmondta, ha a politikusok fejével gondolkodunk, lehet, hogy megéri nekik bevállalni ezt a bukót, csak hogy ne derüljön ki az igazság, azaz a gazság. Bíznak abban, hogy nem leszünk sokan, akik Strassbourghoz fordulunk. A megítélt kártérítést meg úgyis szétterítik a teljes népességre, nem a valódi felelősöknek kell fizetni.

Ami az ügyvédet illet, célszerű olyant választani, aki, ha kell, az EU-ig elviszi az ügyet. A Magyar/Budapesti Ügyvédi Kamaránál lehet érdeklődni. Nem vagyok sem Palotás-, sem Magyar-ügyfél, nem tudom, hogy ők mit vállalnak. 

Az én esetem: 8 milla befektetés, 5 milla visszajött, jelenlegi bukó 3 milla, most 0-ás papírt kaptam. A tolvajok jó k.... anyját! A felszámolásba nem szálltam be, gazdasággal foglalkozom, tudom, hogy mit jelent egy ilyen felszámolás, volt már benne részem. Azt is megbántam, a sz@r pénz után még jó pénzt is dobtam, de hiába. Hitelezőként az F kategóriába tartoztok, mire odáig jut a vagyonfelosztás (A,B,C,D,E kategória, állam, NAV, munkavállalók és egyebek után), már elfogy a felosztható vagyon. Pedig csak 30.000-ről lett volna szó, de azt inkább az ügyvédre fordítom. Mert én megyek tovább.

 

Válaszok


Vendég

#6626 Re: Re: Re:

2016-05-27 10:23:19

#6624: angrybird - Re: Re:  

 Annyi kérdésem lenne, hogy aki most nem nullás lett a második körben, s majd egyszer (ha megjön valaha a papír, hogy hol és mikor vehetjük fel a pénzünk, talán még ebben az évezredben sikerül kiküldeni...) felveszi a pénzt, az is mehet-e ilyen perre, vagy annak itt és ennyi volt. Persze mondom ez jelenleg még csak elméleti dolog, hisz a második körben járó pénzünk HELYETT eddig is csak igérgetést kaptunk...

 

edit: ma végre megérkeztek a várva várt levelek... május 31-én várnak minket a pénz kifizetésre...


Vendég

#6630 Re: Re: Re:

2016-05-27 14:16:50

#6624: angrybird - Re: Re:  

 "Azt is megbántam, a sz@r pénz után még jó pénzt is dobtam, de hiába."

Ezt a mondatát nem értem, ha nem szállt be a felszámolásba, akkor mit jelent?


Vendég

#6632 Re: Re: Re:

2016-05-27 19:12:16


Vendég

#6633 Re: Re: Re:

2016-05-27 19:14:51

#6624: angrybird - Re: Re:  

 Ez a pereskedés csak egyedi lehet,vagy csoportokat is képviselhet egy ügyvédi iroda?Milyen költsége lehet ? A történtek után óvatos duhaj lettem,nincs sok erre fordítható pénzem.