Az erkölcsös élet törvényi szabályozásáért!

Quoted post

Emberi Erőforrások Minisztériuma

#6 Kérelem

2016-04-19 05:40

Tisztelt Jehova Tanúi!

Az elmúlt időszakban több csatornán keresztül próbáltuk felvenni Egyházukkal a kapcsolatot, sikertelenül, ezért döntöttünk úgy, hogy ezt az oldalt használjuk fel levelünk eljuttatásához!
Mint az Önök számára is talán világos, hogy az oktatás körül nagy bajok vannak, de nem magával az oktatással és a finanszírozással, ahogyan az a sajtóban megjelenik, hanem magukkal a tanárokkal és diákokkal, akiket külső erők befolyásolnak.
A legnagyobb problémát a szélsőséges diák szervezetek jelentik akiknek a meg rendszabályozása sajnos sikertelen volt.
Az elmúlt időszak sajnos megmutatta, hogy a tanár nem a hivatásának él hanem a pénznek, a diák nem a jövőnek, hanem a mának él. 
Bár Minisztériumunk nem szimpatizál a kisegyházakkal, de jelen petíciójuk eljutott hozzánk és néhány pontjuk felkeltette az érdeklődésünket. 
Hivatalosan is szeretnénk kérni, hogy a Jehova Tanúi vezetősége vegye fel Minisztériumunkkal a kapcsolatot és segítsenek megoldást találni az oktatás és ifjúság nevelés problémájára. 

 

Tisztelettel és köszönettel:




Válaszok

Re

#7 Re: Kérelem

2016-04-19 14:37:13

#6: Emberi Erőforrások Minisztériuma - Kérelem 

Engedjétek meg, hogy gratuláljak! Csak kibújt a szög a zsákból- lehet, hogy kereszténynek tartjátok magatokat, de ha veszélyben a hatalmatok az ördöggel is képesek vagytok lefeküdni.

Én teljes zsigerből gyűlöltem azt a bizonyos 8 évet, de így utólag be kell, hogy lássam az akkori vezetés ilyesmihez nem folyamodott! 2006-ban miattatok verettem szét a fejem és ültem két hónapot-bukva a diplomámat, a munkámat és a házasságomat!
-sajnos ti sem vagytok jobbak mint a szocik, sőt még rosszabbak!
Erre keleltt a békemenet meg a sok ultra???
-ha olvassátok készüljetek, ha a diáksággal leszámoltak ti jöttök!

Én

#15 Re: Kérelem

2016-04-21 13:34:38

#6: Emberi Erőforrások Minisztériuma - Kérelem 

 "meg rendszabályozása".. kérem azt kellene megrendszabályozni, aki az EMMI-ből ezt leírta, azért meg pláne, hogy hülyére veszik az embereket!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-04-21 13:41:31


egy állampolgár

#49 Re: Kérelem

2016-04-22 08:07:55

#6: Emberi Erőforrások Minisztériuma - Kérelem 

 Ez ugye csak vicc??????

Az ember már nem lehet százszázalékosan biztos ilyesmiben...

Respect

#91 Re: Kérelem

2016-04-23 22:01:17

Jakabos Szabolcs

#103 Re: Kérelem

2016-04-24 13:40:20

#6: Emberi Erőforrások Minisztériuma - Kérelem 

 Van valaki aki ezt a mókamikit komolyan veszi? Némi háttér információ nem lett volna hátrány Jehova Tanúiról, mielőtt egy ilyen, - amúgy igen csekély hatékonyságú - petíció gyűjtésével hazug módon belekeveritek őket. Az elmúlt 150 évben hány petíciót, vagy sztrájkot, tüntetést szerveztek Jehova Tanúi? Tessék?

Vagy miért gondolja valaki, bárki, akárki, hogy a Tanúk ilyen módon akarnának jobb erkölcsöt kikényszeríteni bárkitől?

Önmagában a JW.org oldallal jóval többet tettek - nem egy koszos kisvárosért, hanem az egész világ erkölcsi jobbításáért - mint a világ összes petíciója együttesen. Ezek az emberek nem másoktól, és főleg nem emberektől várják, hogy jobb legyen a világunk. Ők megteszik a maguk dolgát, mi több, azok helyett is megteszik, akik noha keresztények, de soha senkinek nem beszéltek arról, amit mondjuk megtanultak a Bibliából. Ez az egész petíció megmosolyogtató, és ordít róla a tájékozatlanság Jehova Tanúi kapcsán.


Vendég

#123 Re: Kérelem

2016-04-26 00:33:01

nézz utánna

#125 Re: Kérelem

2016-04-26 06:45:28

#6: Emberi Erőforrások Minisztériuma - Kérelem 

Jehova Tanúi nem gyűjtenek aláírást semmilyen petícióra sem.   itt a cikk