Össznépi bizalmatlansági indítvány az Orbán kormány ellen

Quoted post


Vendég

#1

2013-03-24 13:36

A legkevesebb amit meg kell tennem a támogatásom őszinte !!!!

Válaszok

Arady

#19

2013-03-24 17:17:36

Én nem írom alá, mert bár a szöveggel egyetértek, az a kifejtésben megáll a liberális demokrácia értelmezésnél. Ez az értelmezés okozta az eddigi bajainkat!!!!!
Hogy egy példával a saját asztalomnál maradjak: ami most Gaskó Orbánnak, az volt az MSZOSZ Gyurcsánynak..

S hogy ne a saját asztalomnál maradjak, a tőke korlátozásáról a társadalom érdekében egy szó nem esik, vagy a szociális jogokról - amik épp úgy részei a demokráciának mint a tőke szabadsága (ami most kizárólagosan érvényesül) Pedig ez is (a megszüntetése) egy alap oka mostanra kialakult helyzetnek.
Vagyis ez a szöveg a rendszert nem megreformálni, hanem átadni akarja egy nem létező, "Jó neoliberális" erőnek.... Ehhez baloldali emberként nem aszisztálhatok.


Vendég

#21 Re: Bizalmatlansági indítvány

2013-03-24 17:29:53

#1: -

Bizalmatlanságot szavazok az Orbán kormánynak!

istkov

#41 Re:

2013-03-24 23:58:34

#1: -

A figyiszből is elég, de a jobb-balos katonás lépegetésből is! Egytől egyig mindegyik eb. Míg nem lesz rend mindig csak ez lesz. 4 événte ne kelljen már 2 szar közül választani.


Vendég

#84 Re:

2013-06-24 09:26:19

#1: -

Kalinka52


Vendég

#106 Re:

2013-06-24 22:03:51

#1: - GAME OWER!!!!!!!

 


Vendég

#115 Micsoda agyafúrt szöveg, sejtem mely népcsoporttól ered!

2013-06-25 09:17:51

#1: -

Egy dolgot a szövegben nem értek. Hol vannak itt fasiszták? Én kettős állampolgárságú izraelieket, kettős állampolgárságú magyar-izraelieket, kettős állampolgárságu cigány-magyarokat látok egy csekély igaz magyaron kívül a Magyar Parlamentünkben, de fasisztát?????

Aki ezt leírta tudja egyáltalán mit jelent ez a szó?

"Ahol egy fasiszta alakulatnak esélye sem lehet a parlamentbe kerülésre, mert a jog már a megalakulását is korlátozza! Ahol a rendvédelem alakulatai - és nem egyenruhákba bújtatott pártkatonák - szolgálják a rendet a törvények teljes tiszteletben tartása mellett!"

És, ha már a jogról beszélünk, valakinek gondja van azzal, hogy a magyar Magyarországon békében, nyugalomban akar élni? Nem kötelező ebben az országban élni, de aki itt akar, az tartsa be az anyaország, az őslakosok törvényeit. Nem érdekel se Izrael, se az EU, se Amerika ál demokrata hőbörgése sem. Nekem egy olyan ország, aki az őslakosoktól elrabolta földjeiket, ne papoljon demokráciáról!!!

Még egy-két megjegyzés. -Hogy van az, hogy a zsidókkal, a cigányokkal az egész világon gondja van az emberiségnek?

-Hogy van az, hogy Magyarországon a fent említett két népcsoportnak van csupán gondja a magyarral?

Megmondom. Mert ők nem beilleszkedni, hanem leigázni, élősködni akarnak az emberiséget, emberiségen!


Jazz.

#192 Aki nem olvasta volna még,A Haza Nem Eladó Mozgalom Párt programja valami hasonlóról szól! Re:

2014-02-12 21:28:00


Vendég

#416 Re:

2015-03-29 05:07:27

#1: -  

 jo jo de ki lesz helyettük???Olyan valaki kell akit nem lehet megvenni!!!


Vendég

#584 Re:

2016-04-30 13:21:22

#1: -  

 egyet értek vele