Mentsük meg a 60 éves Rajkó Zenekart!


Vendég

/ #2

2012-03-15 15:11

Ennek a petíciónak minden szava és betűje csak is az igazságot tartalmazza,én mint a rajkó zenekar prímása felháborítónak tartom,hogy 15-20 évig az államot nem érdekelte a rajkó sorsa,most pedig egyszerűen elkobozná avval a címszóval,hogy megmenti.Felsorolom hogy kezdték a megmentést!!!!! 1.eltávolították a művészeti vezetőket. 2.kidobták a tánckart.3.a Rajkó zenekarnak próba játékon kellett megjelenni az ő általuk kijelölt zenekarban(ez kimeríti az arcátlanság fogalmát).Természetesen senki nem jelent meg a próba játékon.Ráadásul jogtalanul felvételt hirdettek az újonnan megalakult NEMZETI rajkó zenekarban.FIGYELEM A FELVÉTELRE ELÉG VOLT EGY LASSÚ ÉS EGY GYORS.Köztudott,hogy a rajkók KODÁLY,BARTÓK,LISZT,BACH,stb.műveket játszanak!!!!Ezek szerint a nemzeti rajkó nagyon alapjáraton működne ha....lenne joga használni a RAJKÓ nevet,mert a név LE VAN VÉDVE A JOGVÉDŐ HIVATALNÁL.Más néven működhetnek pl.NEMZETI TÜCSÖK ZENEKAR,UGYAN IS A LASSÚ ÉS A GYORS IDE MEGFELEL.Remélem senkit nem bántottam meg csak leírtam a hozzászólásomat.