Sintértelep helyett Menhely!

Ananászlé

/ #24 Re: Re:

2012-02-26 11:02

#10: Vendég - Re:

Szerintem mind2 dolog egyformán fontos. Ezen a földön élünk együtt és a szegény emberek és a kutyák is mind az emberi gonoszság és pénzimádat eredményei. Nem szabad különbséget tenni élő és élő között. Lehet hogy nem ez a legjobb módja annak hogy minden helyre jöjjön, mert csírájában kéne elfolytani a dolgot, de hát az tudjuk igen nehéz, ugyanis a pénz beszél és egy pénzéhes embert nemigazán érdekli, hogy ki hogy szenved az ő környezetében, csak az, hogy neki meglegyen mindene. Tisztelet a kivételnek, mert vannak olyan emberek is akik azért hajtják a pénzt, hogy azzal másokon is segíteni tudjanak.  Szerintem mindenki tegyen meg mindent azért, hogy segítsen, annak akinek akar. Legyen az kutya, macska, ember, vagy akár egy virág. Mindenki mást helyez előtérbe a lényeg azon van, hogy azért küzd, hogy ezen a bolygón egy élhetőbb világot hozzon létre és felnyissa mások szemeit a legfontosabb értékekre. Te mondjuk a szegény embereket sajnálod....vajon teszel e vmit ez ellen, vagy csak támadod a többi embert azért, mert nem azt csinálják ami szerinted helyes lenne?! Nem tudom és nem is akarlak megítélni, kérlek te se tegyél így, mert a sok negatív energia amit kisugárzol rád lesz a legnagyobb hatással. Örülj annak, hogy vannak olyan emberek akik nem csak magukkal törődnek. Amugy ajállom figyelmedbe, hogy olvass utána egy kicsit a dolgoknak mielőtt ítélkezel....az Állatvédőrség kutyás hajléktalanoknak segített. Ha nem lett volna ez a szervezet, akkor a kutyáknak és azoknak az embereknek is nehezebb lett volna azokon a hideg téli napokon.