Komolyabb hangvételű telenovellák hiánya

Gyuriy

/ #5 Komolyabb telenovellák

2016-10-07 17:41

Osztom a petíciót! Ezek a telenovellák is nagyon érdemesek lennének arra a megtiszteltetésre, hogy végre valahára leadják Magyarországon őket, de én még a régi klasszikusokra is nagyon nagy hangsúlyt fektetnék, mint pl. a Nada Personal, Alondra, Alborada, az Amor Realt szerencsére már megvásárolta az Izaura TV, amit én is nagyon szeretnék megköszönni, hiszen iszonyatosan jó döntés volt! :) Amire igazán kíváncsi lennék, az nem is olyan régi, és a Második élet, valamint Az áruló sztárja alakítja a férfi főhőst, ez pedig Mario Cimarro, partnere pedig a Szeretned kell!-ből, és a Zorro-ból Marlene Favela: ez a sorozat a Los Herederos del Monte. De nagyon jó lenne, ha lehetnének brazil telenovellák is (Cobras & Lagartos, Passione, Cordel Encantado), perui sorozatok (Corazón de fuego), de a törökök közül is (amelyeket én szeretnék: Menekse Halil, Aska Sürgün, Avrupa Yakasi, Kara Para Ask, Yer Gök Ask, Calikusu, Adini Feriha Koydum), és még lehetne sorolni. Remélem felfigyelnek a petícióra, és sikeres lesz! Nagyon sok sikert! EGYSÉGBEN AZ ERŐ!