Quaestor károsultak megmentéséért


Vendég

/ #6797 Re: Re: Re: Re:

2016-06-23 18:40

#6795: - Re: Re: Re:  

 Amikor tudott volt a tüntetések időpontja (nagyobb tüntetésekről beszélek) se jött el, csak 1-2 ezer ember. A kisebb tüntetésekre még kevesebben. "Megérdemeljük" a sorsunk sajnos, ha ilyen "károsult társaink" vannak akik leszarják az egészet.

Voltam tüntetésen, ahol tavaly OKTÓBERBEN az volt a LEGNAGYOBB problémája még egyeseknek, hogy "vannak akik még nem is tudják, hogy  a Quaestor becsődölt..." S hogyan lehetne felhívni az ilyen emberek figyelmét, hogy "lépjenek a QKKA-val kapcsolatba... mondom, mindez történt tavaly október végén... 

Tavaly áprilisban majdnem elájultam, mikor megláttam mekkora "tömeg" vesz részt egy 32e embert (és ennyinek a családját) és az ellopott 200 milliárdot érintő tüntetésen... azóta meg egyre csak csökken az érdeklődés. Persze akinek volt bent 1-2 milliója 1-2 éve azok alig buktak, leszarják. Akiket a BEVA túlfizetett szerencsés kötvénysorozat esetén még hozamuk is lett, dettó tojik az egészre. Mi meg akiket levettek 8-10 milliókkal elmehetünk a sunyiba, ha a többi "károsult" nem hajlandó ÉRTÜNK is eljönni. Szar egy nép vagyunk na...