Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Quoted post

Magyar Klára

#143 Re:

2013-01-10 17:42

#142: -  

 Senki nem mondta, hogy nem létezik cigány bűnözés.  Létezik. De létezik nem cigány bűnözés is, azt sem szabad elfelejteni. Itt az a baj,hogy a cigány bűnözésbe bújtatva hergelik az embereket és megtehetik, mert felmentik őket ahelyett, hogy legalább figyelmeztetést kapnának. Nem mentem fel a cigányokat, a bűnözést úgy ahogy van, elítélem, akár cigány, akár fehér követi el. Én sem merek este utcára menni, ha mégis megesik, taxival megyek és megkérem a sofőrt, hogy várja meg, míg belülről bezárom a kaput. Eddig mindenki megtette nekem.

Ha a cigányok munkát kapnának, kevesebb lenne a bűnözés. A baj az, hogy a fehérek sem kapnak, ha létrejön egy munkahely, azt biztos nem cigánynak adják. Ördögi kör ez.

Válaszok


Vendég

#144 Re: Re: VÉRADÓ PIÓCA?

2013-01-10 18:01:55

#143: Magyar Klára - Re:

Cigány,munka? Mit szívtál?


Vendég

#150 Re: Re:

2013-01-10 19:24:18

#143: Magyar Klára - Re:

Magyar Klára, egy degenerált barom. Miért nem megy az ótvaros francba és írkál állatságokat a népszavába.

Talán ott még Pulitzer díjat is kapna a köcsögöktől. 
Bayer azért írt a gyilkos cigány állatról, mert éppen aktuális volt. Ha majd a magyar gyilkos állatról is ír, és elfelejtené melléírni, hogy persze azért létezik cigánybűnözés is a világon, na akkor is told oda a pofád, és kérd számon.

Mert szerinted ez így normális. Szerintem meg neked egyszerűen plazmábol van az agyad azért nem működik rendesen.

 


Vendég

#166 Re: Re:

2013-01-11 23:09:55

#143: Magyar Klára - Re:

Te adnál munkát ezeknek? Szerinted hol lehetne alkalmazni őket?

Vegyél fel bejárónőt, kertészt, stb!