Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Quoted post

Mikó Imre

#106 Köszönet neki.

2013-01-09 19:42

Bayer Zsolt a Magyar nemzet szent marhája. Igen nagy marha a mi Zsoltunk, mert ebben a rothadó világunkban elmeri mondani, le meri írni, egyenes gerinccel az igazságot, vagy a vélt igazságot. Ezt nevezik újságírásnak, nagy kár, hogy kevés az ilyen elhivatott hazáját szerető ember van. Kérdem én. Hazug álszent képmutatással segítjük a többségi társadalmat, vagy azzal ha rámutatunk keményen a rosszra? Kérdem én. Hazug álszent képmutatással segítjük a kisebbségi társadalmat, vagy azzal ha rámutatunk keményen a rosszra? Bayer Zsolt már annyiszor kiállt nemzetünkért, most a nekünk kell kiállni érte, de legfőbb képen magunkért, hogy bele tudjunk nézni a tükörbe. becsülettel. Az nagyon buta ember aki elhisz, hogy Zsolt rasszista.

Válaszok

Magyar Klára

#107 Re: Köszönet neki.

2013-01-09 20:08:07

#106: Mikó Imre - Köszönet neki.  

 Mitől hazug, álszent az, akinek zsigerből gyomorforgató Bayer egykor kommunista Zsolt stílusa? Nekem az és kikérem magamnak, hogy álszent lennék. Nem hiszem, hogy meg kéne köszönni neki, hogy olyan cikkeket ír, amellyel mélyen aláássa Magyarország elismerését a világban.

Imre Nicó

#109 Re: Köszönet neki.

2013-01-09 20:21:05

#106: Mikó Imre - Köszönet neki.

Hova állt ki Bayer? A fidesz békamenet elejére és az ötös számú fidesz

tagságért. Mindezt tette egy megtévedt báránykaként, amikor véletlenül

lecserélte a piros tagkönyvét narancssárgára. Igazi, egyenes gerincű úr.

Életviteléért szégyellje magát és húzzon a büdös francba!!!